Skocz do zawartości

Zdjęcie

HONDA CBR 1000 rr SC59 z Samborowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 WLD_Wlodi

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1787 postów
  • Na FM od: 30 listopad 2006
  • Motocykl:ZX6R 636 2016

Napisano sob, 17 mar 2018 - 14:21

Jak ktoś chce idealny pewny bezwypadek to do salonu. Założę się że po takim lekkim szlifie moto może mieć bardzo delikatnie krzywą ramę - tak jak z samochodami, nie raz po delikatnej stłuczce nie pasują przekątne. 

Moto ważne żeby jechało prosto i nie wpadało w shimmy ;)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

#42 kiler

MGS Member

• Forumowicze
  • 1341 postów
  • Na FM od: 22 kwiecień 2005
  • Motocykl:BMW S1000RR V-strom1000

Napisano sob, 17 mar 2018 - 20:07

Problem nie jest w tym czy ktoś użytkuje, czy nie - problem w tym co za idiotyzmy ludzie wypisują i mówią aby sprzedaż sprzęt. Mój poprzedni motocykl był po ślizgu na 2 strony ale było jedno ale, kupujący poinformował mnie o tym od razu w rozmowie telefonicznej, w zasadzie wszystkie jego słowa się potwierdziły podczas oględzin przedzakupowych (serwis ). Mi chodzi o to aby jak ktoś napisze w ogłoszeniu - kraj pochodzenia Polska, to to jest Polska, a nie Stany! (jedno z ostatnich ogłoszeń r1-ki na otomoto), że jak był szlif na jedną stronę to na jedną stronę a nie wszystkie owiewki inne.... k... szanujmy się. 

problem polega na tym ze naszym sportem narodowym jest weryfikacja samochodów/motocykli  po zdjęciach i opisie oraz poszukiwanie idealnego moto/samochodu za cenę najniższą w okolicy a wymagać od niego tego samego co od tych 2x droższych

możesz wierzyć lub nie ale ale opis w 100% zgodny ze stanem faktycznym powoduje 95% spadek zainteresowania Twoim ogłoszeniem

Niestety bardzo mało jest użytkowników świadomych dla których szlif  w przeszłości o ile został dobrze naprawiony nie stanowi problemu

W sieci jest milion ogłoszeń o "bezwypadkowych okazjach"  tylko lać i jeździć , ideał , lepszy niż nowy w salonie więc takiego szlifniętego to oni nie chcą . Przecież są miliony innych bezwypadków idealnych . napewno to złom i śmierć

Mirki czy janusze to czytają i w to wierzą

Oni wierzą że 15 letni passat diesel ma 190 tys a 10 letnie BMW  GS 1200 ma 25 tys  :banghead:

Oni też wierzą że ten sam passat z przebiegiem 250 tys to złom i takiego nie kupią

Dlatego takie pisanie ogłoszeń to tylko dostosowanie się do wymagań klienta

Użytkownik kiler edytował ten post sob, 17 mar 2018 - 20:13

#43 majkelpl

MOTOCYKLISTA - izi rajder

• Forumowicze
  • 4176 postów
  • Na FM od: 12 październik 2006
  • Motocykl:Yamaha Wild Star 1600

Napisano sob, 17 mar 2018 - 21:07

Oni wierzą że 15 letni passat diesel ma 190 tys a 10 letnie BMW  GS 1200 ma 25 tys  :banghead:

Hmmmmmm ...... To w takim razie jak ja sprzedaje swojego potfura z 2002 roku z przebiegiem 27 tys to sciema i nie sprzedam ?  :blink:

ISRA: 27062
SREU: 614

#44 robert72

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• V.T.X.
  • 139 postów
  • Na FM od: 01 lipiec 2011
  • Motocykl:V STORM 1000

Napisano sob, 17 mar 2018 - 21:31

Moim zdaniem ocena ze zdjęć internetowych to jakaś masakra. Chyba, że moto jest masakra na pierwszy rzut oka.. Sprzedawałem w tamtym roku motocykl. miał przejechane niecałe 2000 km. motocykl z salonu. Rocznik 2013 kupiony w 2016 bez przebiegu. Przyjechał kupiec ze Specjalistą. I to uznanym w Warszawie. I też facet oglądał, to mu nie pasowało, bo anodowanie nie takie, coś innego bo coś. Nie sądzę, że wydziwiał, żeby zbić cenę, bo i tak swoje dostałem. ale oglądał, przeglądał i też miał wątpliwości do lakierowania i takie tam. Motocykl na gwarancji fabrycznej. A i tak było podejrzeń co nie miara. A ocena na podstawie zdjęć to już w ogóle jak wróżenie z fusów. Tak jak napisał któryś z przedmówców. Pojechać zobaczyć. wziąć osobę znającą się na rzeczy a i tak można mieć wątpliwości... 

#45 wolnemiasto

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 324 postów
  • Na FM od: 19 luty 2013
  • Motocykl:czarna wiedźma

Napisano nie, 18 mar 2018 - 11:54

Moim zdaniem ocena ze zdjęć internetowych to jakaś masakra. Chyba, że moto jest masakra na pierwszy rzut oka.. Sprzedawałem w tamtym roku motocykl. miał przejechane niecałe 2000 km. motocykl z salonu. Rocznik 2013 kupiony w 2016 bez przebiegu. Przyjechał kupiec ze Specjalistą. I to uznanym w Warszawie. I też facet oglądał, to mu nie pasowało, bo anodowanie nie takie, coś innego bo coś. Nie sądzę, że wydziwiał, żeby zbić cenę, bo i tak swoje dostałem. ale oglądał, przeglądał i też miał wątpliwości do lakierowania i takie tam. Motocykl na gwarancji fabrycznej. A i tak było podejrzeń co nie miara. A ocena na podstawie zdjęć to już w ogóle jak wróżenie z fusów. Tak jak napisał któryś z przedmówców. Pojechać zobaczyć. wziąć osobę znającą się na rzeczy a i tak można mieć wątpliwości... 

Dla mnie zdjęcia są pierwszą weryfikacją danego sprzęta. Do tego vin i nr rejestracyjny i  już można znaleźć jakiś kwiatek, np. złapać sprzedającego na kłamstwie lub braku wiedzy... po co jeździć do każdego sprzęta przez pół Polski, tak jak to radzą teoretycy.... 

No i znaleziony kolejny kwiatek (prawdopodobnie) - założę kolejny wątek o tym motocyklu jak się wszystko potwierdzi....

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

#46 Tommo

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1297 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer

Napisano nie, 18 mar 2018 - 13:45

Hmmmmmm ...... To w takim razie jak ja sprzedaje swojego potfura z 2002 roku z przebiegiem 27 tys to sciema i nie sprzedam ?  :blink:

Musisz skorygować licznik na 120 tyś, wtedy jest szansa że sprzedasz.

Audi Sport

#47 fredek666hell

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 21 postów
  • Na FM od: 12 marzec 2018
  • Motocykl:Yamaha

Napisano nie, 18 mar 2018 - 17:08

No ja zauważyłem, że mi lewe powietrze łapie.. sam szpachlowałem zbiornik, bo jakiś taki nierówny był..więc i lakier w tej chwili nieoryginalny jest.

Szlif spowodował, że spawałem czachę i boczek i wymieniałem dźwignię sprzęgła, bo się wygła...masakra..nie sprzedawalne moto..

Przestrzegam przed kupnem, bo stary parch po przejściach.

oooooooo jakie poważne usterki, jesteś taki mądry moderator, ooooooooooooo

prawdziwy dramat

moto się szlifnęło , poleciały prawie wszystkie plastiki i niewiele więcej to ktoś kupił wszystkie plastiki od innego moto , założył i teraz  to na bank złom śmierć itp . ogólnie zło i szatan  .

niedługo z ogłoszeń i VINU niektórzy wyczytają że panewka puka

kiler jak zawsze twoje odpowiedzi są takie dojrzałe, jesteś bogiem

problem polega na tym ze naszym sportem narodowym jest weryfikacja samochodów/motocykli  po zdjęciach i opisie oraz poszukiwanie idealnego moto/samochodu za cenę najniższą w okolicy a wymagać od niego tego samego co od tych 2x droższych

możesz wierzyć lub nie ale ale opis w 100% zgodny ze stanem faktycznym powoduje 95% spadek zainteresowania Twoim ogłoszeniem

Niestety bardzo mało jest użytkowników świadomych dla których szlif  w przeszłości o ile został dobrze naprawiony nie stanowi problemu

W sieci jest milion ogłoszeń o "bezwypadkowych okazjach"  tylko lać i jeździć , ideał , lepszy niż nowy w salonie więc takiego szlifniętego to oni nie chcą . Przecież są miliony innych bezwypadków idealnych . napewno to złom i śmierć

Mirki czy janusze to czytają i w to wierzą

Oni też wierzą że ten sam passat z przebiegiem 250 tys to złom i takiego nie kupią

Dlatego takie pisanie ogłoszeń to tylko dostosowanie się do wymagań klienta

ty to się znasz, masz taki wielki motór, pycha

Mieć EMPATIE - np. mówić o uszkodzonych ramach

#48 kiler

MGS Member

• Forumowicze
  • 1341 postów

Napisano nie, 18 mar 2018 - 17:39

kiler jak zawsze twoje odpowiedzi są takie dojrzałe, jesteś bogiem

pozwalam Ci do siebie mówić mistrzu :biggrin:

ty to się znasz, masz taki wielki motór, pycha

nie tylko to mam wielkie :biggrin:

Użytkownik kiler edytował ten post nie, 18 mar 2018 - 17:39

#49 minolcia

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 175 postów
  • Na FM od: 29 sierpień 2007
  • Motocykl:jawa350ts/87, 900sc28

Napisano nie, 18 mar 2018 - 19:13

Podpisuję się pod tym obiema ręcami...można przepuścić naprawdę dobry sprzęt może trochę zaniedbany a kupić super, z fotki gdzie panewki były położone na bibułkach żeby przy sprzedaży nie stukały... :icon_twisted:

Użytkownik minolcia edytował ten post nie, 18 mar 2018 - 19:18

#50 kiler

MGS Member

• Forumowicze
  • 1341 postów

Napisano nie, 18 mar 2018 - 19:49

do mnie kiedyś przyjechał "fachowiec" który miernikiem magnetycznym za jakieś 4.99  w promocji , zaczął mierzyć maskę w audi a6 (dla wyjaśnienia  aluminiowa)  i stwierdził że szpachlowana i on nie chce :biggrin:

jak mu powiedziałem ze to aluminium to stwierdził że ten miernik tez "obsługuje" aluminium

nie prostowałem dalej poglądów tego człowieka  :biggrin:

mógłbym długo opowiadać pomysły i sposoby myślenia ludzi ale to już nie w tym temacie

Użytkownik kiler edytował ten post nie, 18 mar 2018 - 19:51

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |