Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostatni tydzień maja początek czerwca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ostry76r

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 15 postów
  • Na FM od: 20 kwiecień 2016
  • Motocykl:Honda cbf 1000

Napisano nie, 11 mar 2018 - 22:17

Witam wszystkich koniec maja początek czerwca  mam urlop i planuję z kumplem wyjazd na kilka dni, w planach mamy Dolny Śląsk, Jeśli ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszam . Jeśli ktoś planuje wyjazd w tym czasie i ma jakiś ciekawszy  plan wyjazdu i mogli byśmy się dołączyć to będzie super jesteśmy otwarci na propozycje pozdrawiam. 

#2 Tobik

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1170 postów
  • Na FM od: 06 październik 2003
  • Motocykl:RT 1150

Napisano sob, 07 kwi 2018 - 01:02

Dolny Śląsk to ciekawe miejsca i atrakcje ;) Macie możne jakieś ciekawe miejsca już upatrzone? Ze swojej strony polecam Tamę na Jeziorze Bystrzyckim, Zaporę Pilchowice, Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich, Droga Stu Zakrętów, Tereny Czarnej Góry i Kletna, dodatkowo jeszcze masę atrakcji przy terenach granicznych z sąsiadami. Tego jest dużo, dużo więcej, tydzień żeby objechać wszystko to może być kurczę mało. Może udałoby mi się gdzieś podczepić pod Was w tym terminie, może niekoniecznie na wszystkie planowane przez Was dni, ale np. na jeden dzień - mam dość blisko, więc jak ustalicie jakiś harmonogram to dajcie cynka. 

#3 Ostry76r

NOWICJUSZ - macant tematu

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 15 postów
  • Na FM od: 20 kwiecień 2016
  • Motocykl:Honda cbf 1000

Napisano pon, 09 kwi 2018 - 08:23

Dolny Śląsk to ciekawe miejsca i atrakcje ;) Macie możne jakieś ciekawe miejsca już upatrzone? Ze swojej strony polecam Tamę na Jeziorze Bystrzyckim, Zaporę Pilchowice, Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich, Droga Stu Zakrętów, Tereny Czarnej Góry i Kletna, dodatkowo jeszcze masę atrakcji przy terenach granicznych z sąsiadami. Tego jest dużo, dużo więcej, tydzień żeby objechać wszystko to może być kurczę mało. Może udałoby mi się gdzieś podczepić pod Was w tym terminie, może niekoniecznie na wszystkie planowane przez Was dni, ale np. na jeden dzień - mam dość blisko, więc jak ustalicie jakiś harmonogram to dajcie cynka. 

Siemka pewnie że dam . Na obecną chwilę jedziemy na cztery motocykle ruszany w wtorek rano 29 maj bo kumpel jeszcze w poniedziałek musi być w pracy podasz mi numer telefonu to dam ci znać a fajnie bedzbę jeśli dolaczy się ktoś kto wie co warto zobaczyć w tych okolicach . Bardzo chętnie skorzystamy z wszystkich wskazowsk pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |