Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rumunia czerwiec 2018

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek49

NOWICJUSZ - macant tematu

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów
  • Na FM od: 13 styczeń 2018
  • Motocykl:Suzuki GSX650 FA

Napisano sob, 10 mar 2018 - 10:31

Witam. Jest już jeden biker bardzo mocno zdeterminowany by jechać. Witam Roberta "na pokładzie". Termin wyjazdu ze względu na możliwości Roberta został ustalony. Wyjeżdżamy 9 czerwca sobota. Powrót 14 czerwca. Zbiórka okolice Rzeszowa lub Dębicy. Szczegóły dogramy :)... pierwsze dwa dni to zwiedzanie a dwa kolejne jazda w górach. Pozdrawiam zainteresowanych Marek

Użytkownik Marek49 edytował ten post sob, 10 mar 2018 - 15:17

#22 hytrus73

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 26 czerwiec 2017
  • Motocykl:suzuki bandzior 650

Napisano sob, 10 mar 2018 - 16:10

CZesc Marku 49 widzę że jednego jeżdzca dogadałeś a drugi dopytuje ja chyba pojadę sam wczoraj żelazo odpaliło ze szczała nawinołem parę kilosów, w niedzielę przed południem się ruszę pogoda zachęca.

#23 leon77

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 112 postów
  • Na FM od: 06 luty 2009
  • Motocykl:singiel

Napisano sob, 10 mar 2018 - 22:39

na początku czerwca to bezsens wbijać się na transfogaraską, chyba tylko po to, żeby ją przejechać na kwadratowo.

kto mnie wyciągnie?

#24 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Super-Moderatorzy
  • 5485 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano sob, 10 mar 2018 - 22:46

Raczej poczatek Maja to bez sensu a Czwrwiec juz jest ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#25 leon77

• Forumowicze
  • 112 postów

Napisano sob, 10 mar 2018 - 22:54

na początku maja będzie raczej w ogóle nieprzejezdna.

kto mnie wyciągnie?

#26 przemek96

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2683 postów
  • Na FM od: 30 maj 2008
  • Motocykl:Heretyk Buła i Gruz

Napisano sob, 10 mar 2018 - 23:11

A co to znaczy na kwadratowo?

#27 leon77

• Forumowicze
  • 112 postów

Napisano sob, 10 mar 2018 - 23:36

to znaczy nie zamknąć opon. co znaczy nie zamknąć opon? jeździć na kwadratowo. no i mamy kwadraturę koła, opon czyli.

kto mnie wyciągnie?

#28 przemek96

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2683 postów
  • Na FM od: 30 maj 2008
  • Motocykl:Heretyk Buła i Gruz

Napisano sob, 10 mar 2018 - 23:57

Ja dziękuję tam opony zamykać...

#29 leon77

• Forumowicze
  • 112 postów

Napisano nie, 11 mar 2018 - 00:17

można to zrobić nawet enduro lub funduro, sportem nie wszędzie. choć może teraz 7c to zupełnie inna bajka.

kto mnie wyciągnie?

#30 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano pon, 12 mar 2018 - 18:59

Dziękuję za wszystkie fachowe uwagi o zamykaniu opon itp. Pozwolę sobie przypomnieć kilku podnieconym forumowiczom ze wbrew ich tezom wyjazd zaplanowany jest na czerwiec a nie maj. A Traforgaska jest przewidziana na koniec wyjazdu. To taka "wisieńka na torcie". W połowie czerwca. Może to nie było napisane wprost ale kilku forumowiczów zrozumiało.... temat zamykam. Znaleźli się chętni na wyjazd. Dziękuję za zwrócenie uwagi na moje zapytanie.... pozdrawiam wszystkich kochających dwa koła... i tak jak ja szukających tego jednego winkla...- kto kocha moto ten wie o czym mówię😊

#31 shimbour777

• Forumowicze
  • 18 postów
  • Na FM od: 06 grudzień 2006
  • Motocykl:street bob

Napisano nie, 29 kwi 2018 - 08:41

Witam wszystkich. Podepnę się pod posta, czerwiec u mnie nie wchodzi w grę ale jeśli ktoś był by zainteresowany to lecę około 20 lipca.
Trasa w skrócie to Sapanta, Bicaz, Braszów, Bran,Transfogarska, Transalpina, Oradea. Noclegi kwatery, wyżywienie w swoim zakresie, obiady regionalne po trasie. Miło by było polecieć z kimś pozytywnie zakręconym :)

Witam wszystkich. Podepnę się pod posta, czerwiec u mnie nie wchodzi w grę ale jeśli ktoś był by zainteresowany to lecę około 20 lipca.
Trasa w skrócie to Sapanta, Bicaz, Braszów, Bran,Transfogarska, Transalpina, Oradea. Noclegi kwatery, wyżywienie w swoim zakresie, obiady regionalne po trasie. Miło by było polecieć z kimś pozytywnie zakręconym :)

Boryna ja co prawda mam w planach Rumunię od 4 sierpnia ale towarzystwo mi się chyba posypało( czekam na odpowiedz od kumpla jeszcze ma się zdeklarować do końca maja). Jak by mi nie wyszedł termin sierpniowy a twoje zaproszenie aktualne to może bym pojechał z Tobą. Byłem rok temu w lipcu na transfogarskiej i transalpinie nie udało się zrobić wąwozu Bicaz. Planuje zrobić dokładnie to co ty napisałeś z tym ze ja planowałem zrobić nocleg jeden Gora dwa w plenerze pod tarpem w okolicy transfogarskiej. Pozdrawiam. Szymbor

Boryna ja co prawda mam w planach Rumunię od 4 sierpnia ale towarzystwo mi się chyba posypało( czekam na odpowiedz od kumpla jeszcze ma się zdeklarować do końca maja). Jak by mi nie wyszedł termin sierpniowy a twoje zaproszenie aktualne to może bym pojechał z Tobą. Byłem rok temu w lipcu na transfogarskiej i transalpinie nie udało się zrobić wąwozu Bicaz. Planuje zrobić dokładnie to co ty napisałeś z tym ze ja planowałem zrobić nocleg jeden Gora dwa w plenerze pod tarpem w okolicy transfogarskiej. Pozdrawiam. Szymbor

#32 bojan 2

• Forumowicze
  • 5 postów
  • Na FM od: 31 sierpień 2017
  • Motocykl:yamaha venture 1300

Napisano pią, 11 maj 2018 - 19:39

Witam wszystkich!

Najpierw fakty: 9 lub 10. 06 wyjazd do Rumunii z Rzeszowa i to jest pewne, chyba że mnie cóś trafi. A teraz muszę z przykrością się przyznać, że w temacie Rumunia jestem na tym forum po raz pierwszy, zwłaszcza w kontekście tego co przeczytałem powyżej. Ogłaszałem się na innych forach ale była cisza. Aż zajrzałem tutaj dzisiaj i czytam że nie jestem, a raczej nie jesteśmy sami w naszych zamiarach(mój plecak jest nieodłączny). Plan podróży jest raczej standardowy, czyli w naszym przypadku etap I to rzeszów - satu mare, etap II do sybina, a potem dwie zaczarowane trasy i ..... się zobaczy. Czas do 10 dni. Gdybyśmy mogli jakoś połączyć nasze zamiary to mój tel. 605 202 327

pozdro

#33 Rider69

• Forumowicze
  • 2 postów
  • Na FM od: 04 grudzień 2017
  • Motocykl:VTX 1800N

Napisano pią, 11 maj 2018 - 19:45

Witam
Pytanie kiedy i plan.
Jestem zainteresowany.
Daj jakieś namiary w wolnej chwili.
Jestem z okolic Leżajska.
Właśnie coś szukam.

Witam
Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Rumunii w czerwcu? Plan mniej więcej mam. Noclegi namiot pensjonaty kwatery. Wyjazd na około 7 -8 dni max 10.
Pozdrawiam wszystkich Marek

Sent from my Moto G (5S) Plus using Tapatalk

#34 bojan 2

• Forumowicze
  • 5 postów

Napisano pią, 11 maj 2018 - 20:09

Witam
Pytanie kiedy i plan.
Jestem zainteresowany.
Daj jakieś namiary w wolnej chwili.
Jestem z okolic Leżajska.
Właśnie coś szukam.

Sent from my Moto G (5S) Plus using Tapatalk

Plan ogólny i termin masz powyżej, jeśli jesteś zainteresowany to telefon też podałem

miłego wieczoru

#35 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano pią, 11 maj 2018 - 20:42

Bojan. Zamknąłem temat. Podpinasz się z tą samą datą wyjazdu i kierunkiem. Stworzyliśmy juz zespół o czym informowalem na forum i nagle dostaję pytania o Ciebie i innych od nich czy jedziecie z nami.Proszę nie rób bałaganu. Załóż swój wątek lub skontaktuj się z nami. Pozdrawiam Marek

Bojan. Rider69 cytował mnie i mnie się pytał. Odpowiadanie w moim imieniu to już chyba naruszenie zasad forum. A z pewnością bardzo nieetyczne.

#36 bojan 2

• Forumowicze
  • 5 postów

Napisano sob, 12 maj 2018 - 13:32

Bojan. Zamknąłem temat. Podpinasz się z tą samą datą wyjazdu i kierunkiem. Stworzyliśmy juz zespół o czym informowalem na forum i nagle dostaję pytania o Ciebie i innych od nich czy jedziecie z nami.Proszę nie rób bałaganu. Załóż swój wątek lub skontaktuj się z nami. Pozdrawiam Marek

Bojan. Rider69 cytował mnie i mnie się pytał. Odpowiadanie w moim imieniu to już chyba naruszenie zasad forum. A z pewnością bardzo nieetyczne.

Marek49; absolutnie nie miałem zamiaru "wcinać" się w Twój wyjazd, absolutnie nie miałem zamiaru odpowiadać w Twoim imieniu - wszystkie te "wpadki" są tylko i wyłącznie wynikiem mej bardzo nikłej wiedzy o sposobie funkcjonowania forum (tacy ludzie też istnieją, a nawet czasem jeżdżą motocyklem), a zatem przepraszam. Mój post był tylko zapytaniem, propozycją bez żadnych prób robienia bałaganu. Z mojej strony temat zakończony, życzę niezapomnianego wyjazdu.

#37 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano sob, 12 maj 2018 - 15:03

Wszystko ok. Wyjasnilismy sobie wszystko w rozmowie telefonicznej. Szerokości i udanej zabawy w Rumunii. Ps... ludzie z kaskami na głowach potrafią się dogadać 😊

#38 Boryna

• Forumowicze
  • 20 postów
  • Na FM od: 20 lipiec 2015
  • Motocykl:Road Star 1700

Napisano śro, 06 cze 2018 - 17:58

Szymbor wiem że upłynęło wiele czasu, :banghead:  sorki że nie odpisywałem. Temat wyjazdu w lipcu nadal aktualny, zatem jeśli jesteś zainteresowany lub komuś pasuje ten termin to proszę o kontakt 693 75 85 65 :rolleyes:

#39 R.Y.B.A

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 497 postów
  • Na FM od: 15 maj 2005
  • Motocykl:1000f

Napisano nie, 17 cze 2018 - 21:42

My lecimy 2 go lipca na dwa motory z Lublina . Jak co to odzywać sie na 737409156

#40 bojan 2

• Forumowicze
  • 5 postów

Napisano pon, 09 lip 2018 - 18:19

Witam, poniżej skrót wyprawy do Rumunii w czerwcu 2018 - może komuś się przydadzą informacje

https://www15.zippys...Wp1fA/file.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |