Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rumunia czerwiec 2018

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek49

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 12 postów
  • Na FM od: 13 styczeń 2018
  • Motocykl:Suzuki GSX650 FA

Napisano pią, 19 sty 2018 - 18:27

Witam
Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Rumunii w czerwcu? Plan mniej więcej mam. Noclegi namiot pensjonaty kwatery. Wyjazd na około 7 -8 dni max 10.
Pozdrawiam wszystkich Marek

#2 wojt47

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 05 listopad 2013
  • Motocykl:Ybr 125

Napisano sob, 20 sty 2018 - 14:42

Witam
Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Rumunii w czerwcu? Plan mniej więcej mam. Noclegi namiot pensjonaty kwatery. Wyjazd na około 7 -8 dni max 10.
Pozdrawiam wszystkich Marek

Byłbym b.zainteresowany lecz mam 125 i nie wiem czy to by mogło współgrać.pozdrawiam!!!

#3 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano sob, 20 sty 2018 - 23:05

Zapraszam do omówienia szczegółów i poznania się. Dane wysłałem na prv. Pozdrawiam mail niebowklasie@op.pl

Użytkownik Marek49 edytował ten post sob, 20 sty 2018 - 23:09

#4 kmicic7

• Forumowicze
  • 16 postów
  • Na FM od: 11 luty 2016
  • Motocykl:DL 650

Napisano nie, 25 lut 2018 - 12:34

Witam. Masz może jakieś plany co do trasy? Michał

#5 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano nie, 25 lut 2018 - 13:56

Witaj Kmicic. Generalnie zależy mi na transalpinie i traforgalskiej. Reszta jestem elastyczny. Jeżdżę bez plecaczka i konsultuje trasę tylko z moją Suzi i ewentualnym towarzyszem :)....

#6 kmicic7

• Forumowicze
  • 16 postów
  • Na FM od: 11 luty 2016
  • Motocykl:DL 650

Napisano nie, 25 lut 2018 - 15:12

No hej. Dzięki za info. My z kolei zawsze razem))  Dlatego musimy dopasować urlopy co może nie być łatwe. Wiadomo że dwie najsłynniejsze trasy to trzeba zrobić, może jeszcze wulkany błotne, zamek drakuli i jak czasu starczy to nad morze czarne popływać i odpocząć troszkę. Jak już jechać to coś zobaczyć prawda?

#7 przemek96

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2689 postów
  • Na FM od: 30 maj 2008
  • Motocykl:Heretyk Buła i Gruz

Napisano nie, 25 lut 2018 - 15:33

Taaakkk, ale z tymi Transtrasami może być różnie, chociaż to już czerwiec więc śniegi powinny odpuścić... Tobik był w zeszłym roku, trzeba by poszukać, bo też o podobnej porze był. My się wybieramy, ale w sierpniu :)

#8 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano nie, 25 lut 2018 - 15:43

W połowie lipca będę wracał z albanii i grecji przez rumunie. Jakby co wtedy oblece trasy w górach. W czerwcu chcę objechać z pewnością północ rumunii m.in. wesoły cmentarz drakula twierze itd... jak ktoś się przyłączy super. Zawsze możemy się w pewnym momencie rozstać... kto nad morze czarne to tam jedzie itd a ja do kraju. Koniec czerwca ruszam do Medjugorie i ten termin mnie obliguje. Pozdrawiam Marek

Użytkownik Marek49 edytował ten post nie, 25 lut 2018 - 15:44

#9 spiwor

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 960 postów
  • Na FM od: 12 wrzesień 2006
  • Motocykl:Szadołka

Napisano nie, 25 lut 2018 - 16:50

Byłem w czerwcu, transalpina była otwarta, transfogarska zamknięta ale bez problemu objazd kamienia zastawiającego drogę, plus, że trasa w miarę pusta, trochę mokro, śnieg u góry, jednak droga czarna, mijaliśmy policję, nie reagowali.

Na błotnych wulkanach, nie kupujcie jedzenia w barze tylko niech właściciel zrobi wam grilla z cienkich surowych kiełbasek z trzech mięs i kupcie od niego palinkę.
Bardzo pozytywny człowiek.

Notoryczny kłamca  :icon_twisted: 

#10 Boryna

• Forumowicze
  • 20 postów
  • Na FM od: 20 lipiec 2015
  • Motocykl:Road Star 1700

Napisano nie, 25 lut 2018 - 17:06

Witam wszystkich. Podepnę się pod posta, czerwiec u mnie nie wchodzi w grę ale jeśli ktoś był by zainteresowany to lecę około 20 lipca.

Trasa w skrócie to Sapanta, Bicaz, Braszów, Bran,Transfogarska, Transalpina, Oradea. Noclegi kwatery, wyżywienie w swoim zakresie, obiady regionalne po trasie. Miło by było polecieć z kimś pozytywnie zakręconym :)

#11 Tobik

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1170 postów
  • Na FM od: 06 październik 2003
  • Motocykl:RT 1150

Napisano sob, 03 mar 2018 - 15:35

Jo!

Byłem na początku czerwca 2017. Jakoś 6go bodajże czy coś. Na transfogaraskiej był śnieg, ale jeden pas zawsze przejezdny, tunel w pełni otwarty.

Ale wtedy ponoć jakiś wyścig był organizowany wcześniej, to może coś tam sprzątnęli. Ale w rozmowach z innymi wychodzi na to,że o tej porze zazwyczaj bywa zamknięty tunel.

Transalpina zero problemów ze śniegiem, ale miałem gradobicie i około 1 stopnia na plusie. 

#12 Grzegorz1144

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 17 luty 2018
  • Motocykl:XJ600

Napisano nie, 04 mar 2018 - 14:50

Kurczę co rok obiecuje sobie że się tam wybiorę ale i co roku to przekładam. Macie dużą ekipę?

#13 hytrus73

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 26 czerwiec 2017
  • Motocykl:suzuki bandzior 650

Napisano nie, 04 mar 2018 - 15:03

Witam a może ktoś chętny od 28.04 do 05.05 obiazdówka po rumuni zarys wstępny już mam 3000km .

#14 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano pon, 05 mar 2018 - 08:58

Dzień dobry

Szanowni Forumowicze, od czasu do czasu ktoś się do mnie odzywa na prv, deklaruje wstępnie a gdy próbuje porozmawiać to nagle milknie.... proszę o przemyślane deklaracje, na dziś nikogo chętnego tak na serio nie ma by ze mną jechać. Plan: wyjazd z południa Polski, np Rzeszów i dojazd do Rumunii. Zwiedzanie wesołego cmentarza, zamek Drakuli, błotne wulkany czy kopalnia soli, obowiązkowo Transalpina i Transforgaska. Wyjazd w weekend 9 lub 10 czerwca, w Rumunii maksymalnie 7-8 dni. Dystans około 3000 km. Koszty szczegółowe i plany na prv lub telefonicznie do ustalenia 601619907. ps. zrobiłem rozpoznanie na bookingu 8 noclegów w dobrych pensjonatach ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką maksymalnie 1000 zł. czyli po 500 zł na osobę, proszę dodać swoje spalanie i mamy koszt wyjazdu, moim zdaniem niewielki :), pozdrawiam Marek

#15 JERZYK-NYC

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• H-D
  • 576 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano pon, 05 mar 2018 - 13:46

Dzień dobry
Szanowni Forumowicze, od czasu do czasu ktoś się do mnie odzywa na prv, deklaruje wstępnie a gdy próbuje porozmawiać to nagle milknie.... proszę o przemyślane deklaracje, na dziś nikogo chętnego tak na serio nie ma by ze mną jechać. Plan: wyjazd z południa Polski, np Rzeszów i dojazd do Rumunii. Zwiedzanie wesołego cmentarza, zamek Drakuli, błotne wulkany czy kopalnia soli, obowiązkowo Transalpina i Transforgaska. Wyjazd w weekend 9 lub 10 czerwca, w Rumunii maksymalnie 7-8 dni. Dystans około 3000 km. Koszty szczegółowe i plany na prv lub telefonicznie do ustalenia 601619907. ps. zrobiłem rozpoznanie na bookingu 8 noclegów w dobrych pensjonatach ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką maksymalnie 1000 zł. czyli po 500 zł na osobę, proszę dodać swoje spalanie i mamy koszt wyjazdu, moim zdaniem niewielki :), pozdrawiam Marek

Marku,jakim motorem jedziesz i masz jakies ograniczenia wiekowe,oczywiscie mysle o wyjezdzie do Rumuni?

#16 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano pon, 05 mar 2018 - 14:29

Marku,jakim motorem jedziesz i masz jakies ograniczenia wiekowe,oczywiscie mysle o wyjezdzie do Rumuni?

Witaj Jerzyk-Nyc

Jeżdżę szosowo-turystycznym Suzuki GSX 650... ograniczeń wiekowych nie mam oprócz jednego, ewentualne towarzystwo musi być pełnoletnie i posiadać prawo jazdy :)

Mam 49 lat i staram się jeździć rozsądnie

Pozdrawiam Marek

ps. co robię na moto i gdzie jeździłem można zobaczyć na facebooku : gsx.suzuki.75

Użytkownik Marek49 edytował ten post pon, 05 mar 2018 - 14:30

#17 JERZYK-NYC

• H-D
  • 576 postów

Napisano wto, 06 mar 2018 - 09:08

Witaj Jerzyk-Nyc
Jeżdżę szosowo-turystycznym Suzuki GSX 650... ograniczeń wiekowych nie mam oprócz jednego, ewentualne towarzystwo musi być pełnoletnie i posiadać prawo jazdy :)
Mam 49 lat i staram się jeździć rozsądnie
Pozdrawiam Marek
ps. co robię na moto i gdzie jeździłem można zobaczyć na facebooku : gsx.suzuki.75

Przykro mi ale nie mam FB.Reszta pasuje.

Poludnie Polski tez jak najbardziej.Ja mieszkam w Krakowie,wiec odpada podroz przez caly kraj np.z Koszalina.

Co prawda jestes mlodszy o 10 lat ale jakos moze wytrzymam ze "smarkaczem";-)

#18 Marek49

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów

Napisano wto, 06 mar 2018 - 17:57

Przykro mi ale nie mam FB.Reszta pasuje.

Poludnie Polski tez jak najbardziej.Ja mieszkam w Krakowie,wiec odpada podroz przez caly kraj np.z Koszalina.

Co prawda jestes mlodszy o 10 lat ale jakos moze wytrzymam ze "smarkaczem";-)

przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, ale wykonuję tzw wolny zawód, czyli czasami leżę bykiem w domu tydzień, a potem przez tydzień "nie mam czasu taczki załadować"... Jerzyk, czyli jak rozumiem Twoje posty, jedziesz, tak? proszę znajdź chwile i zadzwoń lub puść strzałkę, to oddzwonię, przypominam nr 601619907. miłego spokojnego wieczoru, pozdrawiam Marek

#19 wuwok

• Forumowicze
  • 4 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2017

Napisano pią, 09 mar 2018 - 20:23

Witam,ja się już podpiołem pod Marka49 . Termin ustalony,teraz tylko zostało się przygotować do podróży :)

#20 JERZYK-NYC

• H-D
  • 576 postów

Napisano sob, 10 mar 2018 - 09:41

Czy mozna sie dowiedziec,kiedy dokladnie wyjazd i mniwiency powrot?No i takze,gdzie jest zbiorka tzn.skad wyjazd?

Użytkownik JERZYK-NYC edytował ten post sob, 10 mar 2018 - 09:42

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |