Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mv Agusta brutale 800 - niech każdy się wypowie, proszę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slavian

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 01 styczeń 2018

Napisano śro, 03 sty 2018 - 12:05

Na wstepie witam kolegów.
A teraz mam do was pytanie. A wiec chcę kupić brutalke 800 na pierwsze (albo nie pierwsze?) moto i proszę was o wyrażenie opini na ten temat. A teraz coś o mnie żeby łatwiej wam było mi doradzić. No to tak, moje doświadczenie ogranicza sie do jazdy na motocyklach kolegow np fz8, z750, duke690, fz6, cbr500 i kilku innych. Jeździłem tez za malolata na legendarnej Wsk125 oraz przez 2-3 miesiace swoim duke125 ale go sprzedałem bo to moto nie dla mnie, nadawal sie chyba jedynie do jazdy po bułki do sklepu :P. Co do grabarytow to mam 182cm wzrostu i 95kg wagi ale wzrośnie ona do 100-105kg za pare miesięcy, silny tez jestem :). Dodam jeszcze ze trzeźwo myślę i jestem spokojnym czlowiekiem. Wedlug mnie dam rady okiełznać ten motocykl ale chcialbym poznac wasze zdanie i na pewno bedzie ono dla mnie pewnego rodzaju wyznacznikiem co do wyboru motocykla. Pozdrawiam serdecznie i proszę o radę. :D

#2 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - wymiatacz szos

• Forumowicze
  • 8989 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:F3

Napisano śro, 03 sty 2018 - 12:13

Skoro uważasz że dasz radę to nie pozostaje nic innego jak się o tym przekonać :)

Why... So... Serious

#3 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9419 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano śro, 03 sty 2018 - 14:00

W przedostatnim czasopismie Motorrad byl dlugodystansowy test MV 675 w wersji Reise enduro

Na cos pod 35 mie´jsc jakie sa uklasyfikowala sie chyba na 32 pozycji wiec niestety doopy to nie urywa.

:crossy: 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |