Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy za patriotę można uważać ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5160 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano nie, 31 gru 2017 - 09:42

W sumie podpiszę się pod tym co napisał michoa - i dodam , że najbardziej wku**ia mnie to , że są mendy , żyjące od x lat na obczyźnie , uważające , że mają prawo głosu w wyborach w Polsce .... Nie mieszkasz - nie głosujesz ....

też uważam to za nienormalne no ale co zrobisz......

Nie kumam w ogóle tej erekcji społecznej na punkcie patriotyzmu.

Wyjechałem, nie czuję się patriotą, mało tego nie czułem się będąc w PL patriotą. Zwisa mi to kalafiorem.

Mało tego, widząc naklejki patriotyczne na autach i ubiory na ludzikach widzę ten sam tok rozumowania paradujących co  na paradzie LGBT.

widzisz i tu jest różnica między tobą a zakompleksionymi jasiem który niczym dreamof zawsze musi być w centrum uwagi czy innymi łest coś tam 

nie pajacujesz krótko i wulgarnie mówiąc , nie mówisz Polakom jak masz żyć nie zadajesz kretyńskich pytań czy jesteś patriotą bo skoro wyjechałeś to znaczy że nim nie jesteś i to wiesz i tu są brawa i szacunek 

po prostu panie -można wyjechać i być normalny i ty to pokazujesz :D 

ja też nie jestem patriotą , jakby mi dali kołcza dziwek i przyczepę hajsu to by mnie już nie było w PL ale wkurwiają mnie pajace co wyjechali w pizdu i uważają się za wielkich patriotów -jeszcze bym zrozumiał jakby wyjechał przed wojną czy prześladowaniami ale wyjechał bo nie wiedział jak wanne koksu wykiprować i robi z siebie patriotę ? błazenada 

większość z nich uznaje, że nie mają moralnego prawa decydować o losach Polski i na wybory nie chadzają.

i każdy powinien tak robić , brawa im za to ....

Mają plan, by w przyszłości gdy nabędą prawa emerytalne, wrócić do swojej ukochanej ojczyzny.

a ja mam plan że za miesiąc na środku mojego podwórka stanie basen z trampoliną i w lewy róg 3 blondyneczki , w prawy 3 brunetki a na środku ruda z laptopem na dużych cyckach , takie pierdolenie jak na forum ............wrócą to będą głosować a nie jak siedzi na obczyźnie i przez kolejne 20 lat planuje nie wracać .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#22 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9539 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano nie, 31 gru 2017 - 10:25

ja też nie jestem patriotą 

Patriotą jest ten co płaci podatki w swoim kraju, więc na luzie łapiesz się.

Why... So... Serious

#23 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 1594 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:Kilka

Napisano nie, 31 gru 2017 - 11:34

Przecież nie napisał, że to o tobie. Uderza w stół, Januszu :D
Obudź się, świat nie kręci się wokół ciebie.

Może świat nie ale wpisy michoa, kręcą się wokół mnie jak smród po moich gaciach :)

Patriotą jest ten co płaci podatki w swoim kraju, więc na luzie łapiesz się.

O to ciekawe. Czy zatem za patriotę można uznać np. kogoś, kto od wielu lat płaci podatki w Polsce, ma tam żonę i dzieci ale sam z powodów czysto ekonomicznych ponad połowę roku spędza pracując w UK i przyczynia się swoją pracą do budowania potęgi UK, będąc jednocześnie zatrudnionym w polskiej firmie, która świadczy usługi na terenie UK?

Czy by być patriotą wystarczy tylko płacić podatki w Polsce?

#24 kakmar

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 49 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2007
  • Motocykl:stary brzydki nudny

Napisano nie, 31 gru 2017 - 11:44

Czy by być patriotą wystarczy tylko płacić podatki w Polsce?

Żeczy są takie jakie ich nazwanie a władza nazywania żeczy jest władzą absolutną. Więc wymyśl sobie swoją definicję patriotyzmu jaka ci pasuje i tyle. Mnie na przykład uczyli w szkole że patriotom można być tylko jak się kocha związek radziecki i się jest wierny ideałom rewolucji proletariatu.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

#25 cezsek

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• E.K.G.
  • 431 postów
  • Na FM od: 24 sierpień 2006
  • Motocykl:Zajebisty

Napisano nie, 31 gru 2017 - 11:45

Panowie ale pitolicie od rzeczy aż mnie zatkało. Tradycyjne upraszczanie problemu do jednej osoby i wyciąganie z dupy wniosków.
Polska firma X płacąca podatki w swoim kraju, zatrudniająca polaków, zakłada filię swojej marki za granicą. Rzeczą całkiem naturalną jest, że wysyła się tam swoich ludzi (przynajmniej część) do pracy. Cała dyplomacja, pracownicy konsulatów, ambasad, nie mają prawa być patriotami? Dlaczego nie mają mieć prawa głosować? To jakaś bzdura jest. Do puki masz obywatelstwo, jesteś takim samym człowiekiem o tych samych prawach i obowiązkach jak ten, który mieszka fizycznie w ojczystym kraju.
Patriotą swojego kraju można być i na księżycu. Istotą jest jakim się jest człowiekiem.

Wziąłbyś w końcu do ręki jakąś książkę. Słownik najlepiej. "Puki" jeszcze możesz, "polaku"...
Patrioto.

Użytkownik cezsek edytował ten post nie, 31 gru 2017 - 11:46

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

#26 JERZYK-NYC

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• H-D
  • 566 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano nie, 31 gru 2017 - 12:52

Panowie ale pitolicie od rzeczy aż mnie zatkało. Tradycyjne upraszczanie problemu do jednej osoby i wyciąganie z dupy wniosków.
Polska firma X płacąca podatki w swoim kraju, zatrudniająca polaków, zakłada filię swojej marki za granicą. Rzeczą całkiem naturalną jest, że wysyła się tam swoich ludzi (przynajmniej część) do pracy. Cała dyplomacja, pracownicy konsulatów, ambasad, nie mają prawa być patriotami? Dlaczego nie mają mieć prawa głosować? To jakaś bzdura jest. Do puki masz obywatelstwo, jesteś takim samym człowiekiem o tych samych prawach i obowiązkach jak ten, który mieszka fizycznie w ojczystym kraju.
Patriotą swojego kraju można być i na księżycu. Istotą jest jakim się jest człowiekiem.

Wg.podobnego myslenia ci wszyscy mordercy,zlodzieje,mafiozi,aferzysci itp.ktorzy siedza w pierdlu sa patriotami bo przeciez sa na terenie Polski.I jesli pracuja w wiezieniu to tez placa podatki.No,szczegolny punkt widzenia patriotyzmu.
Tommo,nie jestes patriota bo napisales"do puki" i to cie skresla z listy patriotow.

Użytkownik JERZYK-NYC edytował ten post nie, 31 gru 2017 - 12:53

#27 kiler

MGS Member

• Forumowicze
  • 1363 postów
  • Na FM od: 22 kwiecień 2005
  • Motocykl:BMW S1000RR V-strom1000

Napisano nie, 31 gru 2017 - 12:53

może chodziło o stuki-puki w silniku czy w zawieszeniu ??

Ale wam się nudzi  :biggrin:

Takie są nowe ciekawe tematy ale jakoś nikt przez ostatnie chyba 8 lat nie odpowiedział na podstawowy "co z tymi laskami"

#28 bozoo

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 30 czerwiec 2009
  • Motocykl:motorynka

Napisano nie, 31 gru 2017 - 13:12

Takie są nowe ciekawe tematy ale jakoś nikt przez ostatnie chyba 8 lat nie odpowiedział na podstawowy "co z tymi laskami"

No to odkopuj, jeśli masz coś ciekawego do dodania.

#29 Tommo

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1351 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer

Napisano nie, 31 gru 2017 - 15:03

Wg.podobnego myslenia ci wszyscy mordercy,zlodzieje,mafiozi,aferzysci itp.ktorzy siedza w pierdlu sa patriotami bo przeciez sa na terenie Polski.I jesli pracuja w wiezieniu to tez placa podatki.No,szczegolny punkt widzenia patriotyzmu.
Tommo,nie jestes patriota bo napisales"do puki" i to cie skresla z listy patriotow.

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem po Polsku?

Audi Sport

#30 JERZYK-NYC

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• H-D
  • 566 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano nie, 31 gru 2017 - 15:11

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem po Polsku?

Tommo,to byla ironia.Akurat sie calkowicie z Toba tutaj zgadzam.

#31 Tommo

• Forumowicze
  • 1351 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 17:00

To kto ma prawo być/czuć się patriotą? Janusz nie może bo jeździ obcym tureckie, ja też nie bo zrobiłem babka a Kaczyński ma takie prawo mimo, że wyzywał część Polaków?

Audi Sport

#32 leon77

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 112 postów
  • Na FM od: 06 luty 2009
  • Motocykl:singiel

Napisano nie, 31 gru 2017 - 17:39

Czy za patriotę można uważać osobę, która wyjechała z dzisiejszej wolnej Polski, tylko dlatego by zapewnić lepszy byt sobie i swojej rodzinie?

oczywiście, jeśli taka osoba nadal czuje się patriotą. zapewnienie lepszego czy w ogóle bytu swojej rodzinie to obowiązek. a czy to będzie polska czy księżyc nie ma żadnego znaczenia. anglicy na emeryturę wybierają australię czy nową zenlandię, ale ty możesz wrócić do polski. z łowiska nikt cię nie wyrzuci za to, że jesteś polakiem. polecam zdecydowanie ścianę wschodnią, prąd tańszy.

kto mnie wyciągnie?

#33 michoa

• Forumowicze
  • 5160 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 18:41

jeździ obcym tureckie

kurde może cezsek ma racje weź się za ten polski ,,puki'' czas zamiast kupować kolejną wypasioną gablotę w której wymiana świec cię położy ? ja miodek nie jestem ale w tym zdaniu nie wiem o co ci chodzi .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

#34 Tommo

• Forumowicze
  • 1351 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 18:47

micho pytaj się mojego srajfona którego zaraz wywale do kosza.

Audi Sport

#35 michoa

• Forumowicze
  • 5160 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 18:57

na hamulce nie ma na telefon nie ma , kup ty może fiata pandę sobie a za zaoszczędzone hajsy popraw resztę sfer życia ? puki nie tureckie tylko patriotyczne ?

#36 bozoo

• Forumowicze
  • 87 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 19:09

Że serwisu auta nie ogarniasz, to wystarczy, że michoa drwinę uskutecznia - ale z telefonem też sobie nie radzisz? Po co ci gadżety, które cię przerastają?

#37 michoa

• Forumowicze
  • 5160 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 19:17

Że serwisu auta nie ogarniasz, to wystarczy, że michoa drwinę uskutecznia - ale z telefonem też sobie nie radzisz? Po co ci gadżety, które cię przerastają? 

o diagnostyce samochodowej też ma pojęcie jak janusz o patriotyźmie -twierdzi że walenie w opór w pedał hamulca to dobry sposób na poprawę bezpieczeństwa na drogach i sprawdzenie hamulców ....

ja mu wystrugam jakiegoś motoludzika i wesprę chłopa bo żal mi się zaczyna go robić taki biedny mały zakompleksiony , próbuje sobie powiększyć kupując gablotę za miliony , potem nie ma na hamulce , to telefon , tutaj nie umie go obsługiwać , naprawdę bym wiedział to hajs z motopieseła by poszedł na inny cel ....

aż mi się smutno zrobiło w sylwestra...

#38 Tommo

• Forumowicze
  • 1351 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 21:20

Lubię wyzwania, Ty nie?

aż mi się smutno zrobiło w sylwestra...

O a mi wręcz przeciwnie. Zrobiłem podsumowanie finansowe roku. Przybyło mi prawie 500 klientów względem rekordowego poprzedniego roku. Dziękuję dobra zmiano. Twoje zdrówko dzióbku :flesje: :flesje:

Audi Sport

#39 bozoo

• Forumowicze
  • 87 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 21:28

Lubię wyzwania, Ty nie?
 :

Czemu nie; jednak nie przepadam za publiczną kompromitacją.

#40 Tommo

• Forumowicze
  • 1351 postów

Napisano nie, 31 gru 2017 - 21:33

Czemu nie; jednak nie przepadam za publiczną kompromitacją.

Często mi to mówiono. Ale się tym nie przejmuję, tylko robię swoje. Najważniejsze iść do przodu...

Audi Sport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |