Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motorowerem do 50 ccm na karte rowerową?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wiesław5001

CZYTACZ

• Forumowicze
  • 0 postów
  • Na FM od: 22 grudzień 2017

Napisano pon, 25 gru 2017 - 18:39

Witam. Jak w temacie słyszałem od kolegi, że mają być w styczniu 2018 roku wprowadzone przepisy, które pozwalają jazdę po drogach publicznych mając kartę rowerową. Czy To ma być prawda? Czy nie trzeba będzie robić prawa jazdy kat. AM? I od ilu to lat? Ja mam 14 lat i chciałbym kupić sobie jawkę 50 mustang. Nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat. Może wiecie coś na ten temat? Dajcie znać

#2 wiciu_r

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 286 postów
  • Na FM od: 23 grudzień 2011
  • Motocykl:Yamaha TDM 850

Napisano pon, 25 gru 2017 - 18:58

Jakoś nie sądzę bo każdy egzamin to kasa dla decydentów.

#3 Wertyder

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 414 postów
  • Na FM od: 22 czerwiec 2015

Napisano pon, 25 gru 2017 - 19:54

Witam. Jak w temacie słyszałem od kolegi, że mają być w styczniu 2018 roku wprowadzone przepisy, które pozwalają jazdę po drogach publicznych mając kartę rowerową. Czy To ma być prawda? Czy nie trzeba będzie robić prawa jazdy kat. AM? I od ilu to lat? Ja mam 14 lat i chciałbym kupić sobie jawkę 50 mustang. Nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat. Może wiecie coś na ten temat? Dajcie znać

To zapytaj kolegę skąd czerpie takie rewelacje. Ja bym na Twoim miejscu zapisał się na kurs AM, zdał egzamin i po problemie. 

#4 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5131 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano pon, 25 gru 2017 - 21:05

daj se siana z jawką w 21 wieku 

droga w zakupie  jak w utrzymaniu ładna kobieta na chacie a sypie się jak 14 latki w galeri ani komfortu ani ekonomi ( w bajki można wrzucić 3/100 ) wyglądem też nie zwala z nóg lepiej chyba sracza jakiegoś ogarnąć 

jawka w 21 wieku to jest sprzęt jak chcesz powiesić na ścianie i uskuteczniać onanizacje jakie to dupy 15 lat temu na to wyrywałeś a do jazdy na codzień tragedia , miałem naście lat ogara 200 wiem coś o tym 

u mnie kumpel kupił sponiewieraną gilerę runner jak na kibla 50 zapie**ala to strasznie ( postawi na koło ) za 750 zł a jawka w sensownym stanie teraz z 500 kosztuje ? 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |