Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiany klimatyczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
589 odpowiedzi w tym temacie

#401 FIS

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 940 postów
  • Na FM od: 29 maj 2012

Napisano pią, 26 sty 2018 - 16:19

Oni nie sprawdzają niewypłacalnych...

Tylko tych z których da sie ściągnąc...  :)

Użytkownik FIS edytował ten post pią, 26 sty 2018 - 16:20

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia''

#402 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5161 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano pią, 26 sty 2018 - 16:34

Ale ty masz ziomek poryte gary  :D

jakbym coś ćpał albo gorzej nie ?  najbardziej mnie martwi że jak nie znjadę jakiejś normalnej baby co mnie wprowadzi na właściwy tor dla mojego wieku to popierdoli mi się juz całkiem .........

a tak realizuje swoje marzenia pamiętasz jak zapodawałem ten teledysk w muzyce 

a tu patrz już mam ubogą chatę bez CO jak pan z teledysku tylko świnek brakuje :D finalnie osłem zostanę ? 

Michoa paczaj czy nad twoją wioską nie latają dronami do analizy dymu.

nad wioską może i tak ale u mnie ? ja mieszkam przy starej krajówce tutaj choćbyś grzał prądem to i tak dron by się przekręcił , niby od czasów S8 ruch bardzo bardzo spadł , nie ma już 15 wypadków dziennie i że na wyjechanie w lewo z bocznej drogi czeka się 2 tygodnie , ale wciąż zapitalają w te i nazad i trudno by było stwierdzić czy to ja czy samochody  

pozatym czy dron nie musi mieć czasem przeglądu ? 

Nad michoa posesją dron straciłby orientację przestrzenną od zadymienia i wyrżnoł z impetem o glebę  :)

e bez przesady mam kocieły pieseły , na torze mx stoi karmnik z kaszą to ptaki przylatują coprawda jeden prawie się rozbił o daszek jak podchodził do lądowania może za bardzo się ścpał tym co leciało z komina z garażu i mu wysokościomierz szwankował , no i sraren pełno czy jak to się tam wabi , ziomek mówi żeby wykopać dół bo taka dziczyzna z ogniska podobno palce lizać ale ziemia tak zamarznięta że białoruśką łychy nie wbijesz a to cholerstwo jakiś czas temu mi drzewa żarło :D rekord to 6 na torze mx , ale płochliwe chciałem bugati podjechać to uciekły   i kaczki na polu obok są bo takie tam jezioro  i żaby w rowie melioracyjnym za działką ....

no pomijam szczury i myszy , szerszenie już wykurzyłem ..

także prawie rezerwat jest 

także prawie rezerwat jest 

ostatnio jakiś cymbał mi futrzaka przejechał , taki fajny był czarno biały nawet jak mówię do niego siema to coś tam zagadał ( e e e ę  czy coś w tym stylu ) deske mu położyłem żeby sobie na strych właził to mu dupę grzeje bo strop nieocieplony , mleko miał , pozostałości puszek rybnych i pełno myszy to polazł pewno na dziwki na wioskę , nie rozjerzał się i jadę do roboty a tu naleśnik -szkoda :(  może inny przyjdzie kiedyś jeszcze taki szary typowy dachowiec ale dziki nie dał się pogłaskać i gadatliwy też nie był ....

i pieseł taki wielki regularnie mnie nawiedza wchodzi jedną dziurą w płocie zeżre wszystkie resztki żarcia na działce , nasra i wyjdzie drugą ten też jest fajny nawet się pogłaskać da i zieje zadowolony , zawsze mu jakąś parówkę rzucę potem się zastanawiam czy szmabo wybiło czy to jego kupa tak jedzie , ostatnio jakieś zielone mandarynki zjadł zadowolony , taki odkurzacz :D 

Użytkownik michoa edytował ten post pią, 26 sty 2018 - 16:45

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#403 IZO

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 642 postów
  • Na FM od: 09 czerwiec 2008

Napisano pią, 26 sty 2018 - 22:15

ja myślę, że michoa jest całkiem normalny. mało tego, napiłbym się wódki w jego towarzystwie.

To był komplement, I Misiek na pewno zaczaił :D

jakbym coś ćpał albo gorzej nie ?  najbardziej mnie martwi że jak nie znjadę jakiejś normalnej baby co mnie wprowadzi na właściwy tor dla mojego wieku to popierdoli mi się juz całkiem .........

Dobrze jest Misiek,  trzeba pieprzyć schematy i robić swoje, życie jest zbyt krótkie żeby się ograniczać.

#404 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9540 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano pon, 29 sty 2018 - 11:53

Świetny pomysł z tymi dronami od dymu, jestem za. Tyle że co to da jak nawet wystawią mandat, u mnie obok mieszka patologia od kilku pokoleń, eksmisję mają, śmiecą wokół domu, palą czym chcą i generalnie w dupie mają prawo. Więc im dronowy mandat niewiele robi...

Wyprowadziłbym się, po co przesiąkać patologią, to nie przystoi porządnemu człowiekowi na poziomie.

Why... So... Serious

#405 michoa

• Forumowicze
  • 5161 postów

Napisano pon, 29 sty 2018 - 12:28

Tyle że co to da jak nawet wystawią mandat, u mnie obok mieszka patologia od kilku pokoleń, eksmisję mają, śmiecą wokół domu, palą czym chcą i generalnie w dupie mają prawo.

kurde staszek z której strony ty mieszkasz :D ? my chyba sąsiady jesteśmy :D 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

#406 Limo

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9540 postów

Napisano pon, 29 sty 2018 - 12:37

No widzisz Micho, pozory mylą. A wydawałoby się że taki gość jak Staszek powinien mieszkać w porządnej dzielnicy.

Why... So... Serious

#407 Staszek_s

MOTONITA - głaszczący manetkę

• E.K.G.
  • 1505 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2005
  • Motocykl:Czarny naked

Napisano pon, 29 sty 2018 - 12:40

Dzielnica porządna, tylko sąsiedzi k*rwy. Czy jakoś tak, parafrazując...

Michale, dokładnie, patrząc na Twoje włości i nowo postawioną wiatę na przyczepkę mam wrażenie, że jesteśmy sąsiadami. Jakbym na podwórko mojej "patologii" patrzył :)

Użytkownik Staszek_s edytował ten post pon, 29 sty 2018 - 12:43

#408 Limo

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9540 postów

Napisano pon, 29 sty 2018 - 12:42

Przeprowadzka to nie zawsze dramat. To szansa. Parafrazując :)

Why... So... Serious

#409 Limo

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9540 postów

Napisano czw, 02 sie 2018 - 19:24

Jak Wam się podoba lato w tym roku ;). Przyzwyczajajmy się, będzie jeszcze lepiej :D

Why... So... Serious

#410 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - wymiatacz szos

• Super-Moderatorzy
  • 9321 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano czw, 02 sie 2018 - 19:40

guru rednecków mówi, że nie ma takiego zjawiska jak ocieplenie klimatu. skasował nawet kupę kasy idącą dotychczas na badania naukowe tym zakresie

jsz

bezmotocyklowy

#411 Visuz

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 455 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:RD07A

Napisano czw, 02 sie 2018 - 19:50

Jak Wam się podoba lato w tym roku ;). Przyzwyczajajmy się, będzie jeszcze lepiej :D

Normalne lato. Nie siej paniki. :)  

Ostatnio zaczepiło mnie na ulicy jakieś dziewczę z Greenpeace'u... fajną miało minę, gdy odpowiedziałem, że z ekoterrorystami nie negocjuję. :)

#412 Limo

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9540 postów

Napisano czw, 02 sie 2018 - 19:53

Normalne lato. Nie siej paniki. :)  

No ba :). Ale może w przyszłym roku będzie lepiej i nawiedzą nas pożary jak w Szwecji albo 40-stopniowe upały jak w Japonii, to też całkiem normalne zjawiska :D

Why... So... Serious

#413 Visuz

• Forumowicze
  • 455 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:RD07A

Napisano czw, 02 sie 2018 - 19:57

guru rednecków mówi, że nie ma takiego zjawiska jak ocieplenie klimatu. skasował nawet kupę kasy idącą dotychczas na badania naukowe tym zakresie

jsz

Prawidłowo. Putin się zbroi nie mówiąc już o Chinach dlatego USA musi inwestować w działa Gaussa i tym podobne zabawki. Jaki sens inwestować w ochronę przyrody skoro większość świata (Chiny, Rosja, Indie itd) i tak ma na to wyj**ane.    

No ba :). Ale może w przyszłym roku będzie lepiej i nawiedzą nas pożary jak w Szwecji albo 40-stopniowe upały jak w Japonii, to też całkiem normalne zjawiska :D

Finally... some action.

#414 michoa

• Forumowicze
  • 5161 postów

Napisano czw, 02 sie 2018 - 20:35

owszem teraz upały są aż nawet dla mnie miłośnika ciepła lekko wkurwiające - do godz 16 da się tylko siedzieć przed komputerem z wiatrakiem dmuchającym w dupę , wczoraj na 2h wyszedłem na dwór to cały spalony byłem :D 

ale z drugiej strony 

po pierwsze końcówka lipca była tragiczna , jesień nie lato , pół biedy że lało ale było jak na lato zimno 

po drugie problemem nie jest sam upał czy susza problemem jest ,,pojebanie '' pogody polegające na tym że teraz będzie upał bez deszczów , burz ileś czasu aż nagle przyjdzie tydzień kiedy cały tydzień będzie lać i zimno kiedy powinno być ciepło i to jest wkurwiające 

normalnie powinno być tak że co 3-4 dni powinna pierdolnąć burza , milion litrów wody w 10 min i potem dalej upał , a jest 2 tygodnie suszy i ciepła , 2 tygodnie opadów i zimna i to jest lipa.......

ja w sumie na te upały nie psioczę bo coś czuje że jak teraz zacznie padać to skończy w grudniu .....

#415 Limo

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9540 postów

Napisano czw, 02 sie 2018 - 20:50

Ło kurła, nawet Michoa dostrzega że pogoda się po*ebała, jestem w szoku :D

Why... So... Serious

#416 Nico

• Forumowicze
  • 464 postów
  • Na FM od: 31 styczeń 2008
  • Motocykl:Sport i Streetfighter

Napisano czw, 02 sie 2018 - 21:27

Nic dziwnego w tych zjawiskach nie ma.
Przynajmniej mamy prawdziwe lato.

#417 michoa

• Forumowicze
  • 5161 postów

Napisano czw, 02 sie 2018 - 21:47

kuźwa ale jak ma znowu lać tydzień i nic nie schnąć i ja w przemoczonej kurtce zimowej mam marznąć w lipcu na kiblu  i palićw piecu bo nic nie schnie to wolę już te  upały :D oby wrzesień i październik też były pięknie i ciepłe :D

burza to jest burza pioruny walą że nawet po pijaku się boje ale jest ciepło a ostatni tydzień lipca u mnie to jakiś dramat był , zero burz tylko monsunowe deszcze i zimno w bluzie w środku dnia ...

Użytkownik michoa edytował ten post czw, 02 sie 2018 - 21:48

#418 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1594 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:Kilka

Napisano pią, 03 sie 2018 - 07:23

Mi się lato w tym roku bardzo podoba :)
Pogoda w UK od dłuższego czasu jest super, dzięki temu z przyjemnością jeździ się motocyklem :)
Teraz jestem z rodziną od kilku dni na urlopie i pogodę mamy jak marzenie :)

#419 Quanti86

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 211 postów
  • Na FM od: 03 grudzień 2012
  • Motocykl:Yamaha xj600

Napisano pią, 03 sie 2018 - 07:52

Ja też nie narzekam. W tamtym roku lało prawie non stop. Takie upały są cykliczne co jakiś czas. W 1994 też ładnie smażyło, nawet jakieś rekordy padły i nikt nie stękał.

#420 raduch85

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 45 postów
  • Na FM od: 12 maj 2008
  • Motocykl:FZS 600

Napisano pią, 03 sie 2018 - 07:53

Ruskie oficjalnie przyznały, że sterowali pogoda na MŚ więc można by podejrzewać, że teraz odczuwamy efekt motyla w pogodzie bo gdzieś to się musi odbić. Nie od dziś wiadomo, że oddziaływanie na pogodę w jednym miejscu na świecie może mieć brzemienne skutki na jego drugim końcu.
Taka teoria spiskowa na rozkręcenie w upalny dzień :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 17

0 Forumowiczów, 17 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |