Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurtka na zimę.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#61 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9819 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano pon, 27 lis 2017 - 17:38

https://www.jula.pl/...ct-kind.terms=["onsale"%5D&f.category.code=D-050000&sort.by=novelty&sort.order=desc&skip=0&take=25&_=1511469570860

Wy tu o jakichś cudach-niewidach a w prostym markecie zajebistą kurtkę sobie sprawiłem za 10% ceny kosmosów o jakich piszecie. I, co najważniejsze... jest długa więc ciepło w dupę jest a nie, że plecy grzeje a jaja przemarznięte :D polecam :)

Hikor, na Boga, zamowiles damska kurtke ? ? ?  :icon_mrgreen: 

Mały Fiat to w sumie też auto ... :blink:

To nie jest Auto, to jest 

GEHHILFE ! :icon_mrgreen:

Co do wysylki ze Stanow to ostatnio zaplacilem za 3 kg 66 $ paczka szla prawie 3 tygodnie, ( il krocej idzie tym drozej za wysylke trzeba zaplacic ) i clo tez jeszcze z Vat'em tzreba beknac, wyjdzie wiec prawie podwojnie

:crossy:

#62 ks-rider

• Forumowicze
  • 9819 postów

Napisano pon, 27 lis 2017 - 20:32

a Link kaj ?

#63 Tommo

MOTONITA - leżący na baku

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 1387 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer, VS1400

Napisano pon, 27 lis 2017 - 20:33

Zajebistą kurtkę kupiłem na zimę. ;)

Ja też ale nie wiem jeszcze czy zajebistą. Okaże się z czasem.

Audi Sport

#64 ks-rider

• Forumowicze
  • 9819 postów

Napisano pon, 27 lis 2017 - 20:48

Jak w Ilinois, to nie moze byc zajebista, bo tam tylko dzionki / junks mozna kupic :icon_mrgreen:

Użytkownik ks-rider edytował ten post pon, 27 lis 2017 - 20:48

#65 wiciu_r

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 369 postów
  • Na FM od: 23 grudzień 2011
  • Motocykl:4TX, Pitek 250

Napisano pon, 27 lis 2017 - 21:08

Od dawna jeżdżę cały rok, głównie w terenie i mam sprawdzony na mrozy zestaw.

Mówimy o jeździe minimum 100km przy -10 lub 2h w terenie:

-rękawice "za duże" ogrzewane elektro wkładkami Venture plus

-za duży kombinezon narciarski, na to pełen pancerz (buzzer, nakolanniki, pas i nałokietniki), na to luźny

sztormiak żeglarski

-ciut za duże wysoko wiązane wojskowe plus 2 pary skarpet

kominiarka, zimowa bandana i VCAN 210B

Działa to idealnie.

#66 Tommo

MOTONITA - leżący na baku

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 1387 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer, VS1400

Napisano pon, 27 lis 2017 - 21:16

Ile godzin zajmuje ubieranie?

Audi Sport

#67 ks-rider

• Forumowicze
  • 9819 postów

Napisano pon, 27 lis 2017 - 22:26

Yuby, a w muzeum techniki nad ozjorom ( down town ) byl ? I na sears Tower sie wywinduj ! :icon_mrgreen: I pomnika Kosciuszki nie zapomnij cyknac ! :icon_mrgreen:

#68 JERZYK-NYC

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• H-D
  • 573 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano wto, 28 lis 2017 - 07:41

on juz Willis Tower,Sears go sprzedal.Ale najlepiej jest w Chicago w zimie.Jezioro znika,zostaje piach i lod.
Niesamowity widok a na wiosne wszystko wraca do normy.Po prostu woda zamarza i robi sie pustynia(nie cale jezioro,oczywiscie).

#69 IZO

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 644 postów
  • Na FM od: 09 czerwiec 2008

Napisano wto, 28 lis 2017 - 10:01

Mały Fiat to w sumie też auto ... :blink:

No i to mega zajebiste, trzeba tylko odrzucić głupie ideologie :D

Ja to się w sumie dziwie że ludzie zrezygnowali z Maluchów, wstyd ludziom zaczęło być i się durni do ochłapów po Niemcach po przesiadali i odwrócił się naród od poczciwego kaszliwa i jeszcze disy na kaszla idą, wstydzili byście się ! :D :D

Gdy potraktujemy Malucha jak skuter, albo po prostu tanie narzędzie do pokonywania krótkich odcinków, okazuje się że jest to w pyte sprzęt.

Jak jestem w Polsce to dużo jeżdżę, ale właśnie na małych odcinkach i w nie wielkim promieniu, tu 2 kilometry, tam 10 i takie kręcenie się w około Wieliczki, wieczne gaszenie i odpalanie i jazda na zimnym silniku. I Stwierdziłem że szkoda mi tyrać jakieś fajne auto na takie głupie jazdy bez sensu i zaryzykuje Kupno Malucha do jazdy na krótkie dystanse :D No i chwile przed ostatnim urlopem w PL Ojciec pomógł mi kupić zielonego eleganta, nawinąłem nim w 2 tygodnie blisko 1500 km i się zakochałem w maszynie :D skręca i jedzie na tyle że i tak się na wszystkich na drodze wku**iałem bo mnie zamulali, a myślałem że tu będzie lipa, że nie nadąży już dzisiaj, ale 80-90 to idzie bez problemu a więcej to już przypał więc styka. Części kosztują grosze, pali może dużo jak na pojemność ale w 7 litrach się mieszcze i wiem że żadną benzyną w takim cyklu mniej nie spale więc jest ok. No tani do bólu jest Maluch patrząc się dziś na inne samochody. Ja jestem dosyć mały więc jest mi nim na tak krótkim dystansie w miarę wygodnie, ale tu może być lipa dla kogoś większego.

Ja ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, dowiezienie mojej dupy z punktu A do B robi perfekcyjnie i zamierzam używać tego narzędzia częściej, a za zaoszczędzony hajs będę mógł lepiej utrzymywać docelową zabawkę do zapie**alania i będzie robiła połowe mniej niepotrzebnego przebiegu.

#70 Staszek_s

MOTONITA - głaszczący manetkę

• E.K.G.
  • 1505 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2005
  • Motocykl:Czarny naked

Napisano wto, 28 lis 2017 - 10:11

I do tego pewnie kosztował mniej niż niejedna wspomniana w tym wątku kurtka (zakładam że nie chodzi o kolekcjonerski egzemplarz, a o czysto użytkowy).

#71 bozoo

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 30 czerwiec 2009
  • Motocykl:motorynka

Napisano wto, 28 lis 2017 - 10:43

on juz Willis Tower,Sears go sprzedal.Ale najlepiej jest w Chicago w zimie.Jezioro znika,zostaje piach i lod.

A jak śnieg pie**nie z godziny na godzinę to wszystko zablokowane, ulice, lotnisko, normalnie armagedon.
I ten skurczysyńsko zimny wiatr od wody, masakra. Ja tam więcej w zimę nie jadę.

Yuby, nie zapomnij o selfie od fasolki!

#72 IZO

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 644 postów
  • Na FM od: 09 czerwiec 2008

Napisano wto, 28 lis 2017 - 10:58

I do tego pewnie kosztował mniej niż niejedna wspomniana w tym wątku kurtka (zakładam że nie chodzi o kolekcjonerski egzemplarz, a o czysto użytkowy).

No wychodzi na to że Skilos by miał dwa Maluszki, ale Tommo'wi by brakło, musiał by troszkę dorzucić :D

#73 JERZYK-NYC

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• H-D
  • 573 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano śro, 29 lis 2017 - 08:20

A jak śnieg pie**nie z godziny na godzinę to wszystko zablokowane, ulice, lotnisko, normalnie armagedon.
I ten skurczysyńsko zimny wiatr od wody, masakra. Ja tam więcej w zimę nie jadę.

Yuby, nie zapomnij o selfie od fasolki!

Swieta prawda,bylem u kolezanki kilka dni i skrocilem pobyt o jeden dzien bo zapowiadali opady sniegu.I dzieki Bogu,ze wyjechalem bo pewnie bym wsiakl na dluzej.Jechalem do NYC i sluchalem w radiu co sie tam wyprawialo.Znajoma dwa dni w domu siedziala,bo nie mogla dojechac do pracy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |