Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polerowanie goleni amortyzatorów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaufik

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 6 postów
  • Na FM od: 21 sierpień 2017
  • Motocykl:WSK 125

Napisano nie, 22 paź 2017 - 18:49

Witam, mam zamiar wypolerowac golenie amortyzatora, ogólnie powierzchnia jesy dobra, oprócz jednego miejsca gdzie ktoś spawal blotnik i i zostały na goleniu takie jakby opilki po spawaniu, jak sobie z tym poradzić ? Jeszcze jedno pytanie mam, ja kiego narzędzie uzyc do tych past?[link=http://www.allegro.p...item=6157228568[/link] z góry dziękuję.

#2 tadeo

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1297 postów
  • Na FM od: 28 sierpień 2006
  • Motocykl:bandit 1200N

Napisano nie, 22 paź 2017 - 18:57

Wyślij do polerowania wibracyjnego. Zapłacisz tyle samo co za materiał do samodzielnej polerki a będzie szybko i dokładnie.

#3 HD1940

MOTONITA - leżący na baku

• Moderatorzy
  • 1350 postów
  • Na FM od: 13 październik 2007
  • Motocykl:BMW R80RT, HD WLD

Napisano pon, 23 paź 2017 - 04:28

Najpierw spróbuj usunąć odpryski ze spawania twardym drewienkiem lub kawałkiem aluminium lub mosiądzu. W ostateczności miękkim kawałkiem stali, ale z głową, żeby nie narobić większej biedy. Zawsze siłę trzeba przykładać prostopadle do "narośli". Zwykle odskakują za pierwszym razem. Dopiero potem możesz próbować coś robić, ale przy polerowaniu niezbędne są umiejętności i odpowiednie narzędzia. Powierzchnia goleni zapewne jest chromowana więc łatwo nie będzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |