Skocz do zawartości

Zdjęcie

..czy jestescie czasem zazenowani z powodu bycia Polakami?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#41 Klas500

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 632 postów
  • Na FM od: 09 lipiec 2006
  • Motocykl:Triumph Tiger 1050

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 22:03

Nikogo nie obrażam. To raczej sami się obrażają, nieznajomością historii Polski, a wszak wszyscy uważają się za patriotów.

To rzeczywiście bardzo merytoryczny wpis a nie ogólnik :D

#42 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9423 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 04:02

Ks. Zobacz twarze ludzi, którzy łoili dupę "najlepszej ówczesnej armii".
Będzie potrzeba, to się w mundur dziadka zmieszczę.

Lysy,

w mundur moze sie i zmiescisz ale samolotu juz raczej nie popilozujesz, taka Prawda.

W Bitwie o Anglie zadecydowal rowniez sprzet, o ile w latach do roku 1940 - go ME 109 byly rewelacyjne, tak po wprowadzeniu Spitfajerow te byly znacznie lepsze wiec i loilu doope.

Tak, tak... a ty to wszystko wiesz... z telewizji... niemieckiej oczywiście. W której nie można podać narodowości bandyty jeśli jest muzułmaninem ale chętnie się podaje jeśli przestępcą jest Polak a nawet Niemiec! Moje gratulacje dla takiej idealnej demokracji!

Klas, ja Cie prosze, w dzisiejszych czasach kazde media bede podawac narodowosc terrorysty, bo Taki lajf, wiec nie zmyslaj prosze bzdur.

Pogadam ze znajomym prawnikiem. Na pewno znajdzie się w polskim prawie paragraf na szmaciarzy co próbują znajdować wymówki dla nazistowskich zbrodni poprzez fałszywe zrównywanie ich z jakimiś wydumanymi przestępstwami . Nazwisko już znam. Niemiecki paszport nie pomoże.

Gadaj, gadaj, i na twoim gadaniu sie skonczy. Jezeli chodzi o anonimowosc w necie to wiem, ze mozna do pewnych dynych dojsc, do twoich rowniez.

A szmaciarza to zobaczysz dzisiaj rano jak w lustro spojrzysz

Czyli Kaczyński to ukryta opcja niemiecka...
Bo nie dość, że obrazy zaj**aliście i ruchnęliście jakąś starowinkę to jeszcze nam Kaczyńskiego na Sejm zrzuciliście.
Normalnie geniusze zła...
:cool:

Lysy, nie zajarzylas sarkazmu i tyle.

:crossy:

#43 Klas500

• Forumowicze
  • 632 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 06:55

Ty histori troche w zyciu liznales ?

No to porozmawiajmy trochę o tej historii. Wynika z niej bowiem jasno, że największe nieszczęścia współczesnej Europy są spowodowane przez Niemcy. I to jest fakt historyczny. Polacy jak do tej pory doskonale potrafili wyczuć kto jest ten lepszy i stanąć po właściwej stronie. Walczyli z dyktatem wiele razy wygrywając, a przy okazji pomagając czasami innym obalić totalitarne systemy. Jakie więc prawo mają współczesne Niemcy twierdzić że tylko ich koncepcja Europy jest słuszna? Nazywasz Kaczyńskiego dyktatorem, a jak w takim razie nazwiesz Merkel czy Shultza? Bo ja uważam, że to oni w dużej mierze przyczynili się do obecnego kryzysu w Europie i poparcia społecznego ruchów narodowościowych w różnych krajach. O demokrację w Polsce się nie martw, bo Polacy potrafią ocenić co się dzieje i stawić opór gdy demokracja jest zagrożona i jeśli tym którzy ją gwałcą nie przyjdą z pomocą życzliwi sąsiedzi, którymi notabene bardzo często byli Niemcy, to demokrację obronią . Historia właśnie pokazuje, że Niemcy robią to co im każe dyktator i nie potrafią się przeciwstawić. 

#44 Tommo

MOTONITA - miejski lanser

• Forumowicze
  • 1077 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 06:56

ks Niemcy w II WŚ mieli najlepszy sprzęt wojskowy. Poczytaj O Foke-Wulfie 190 i jak go oceniali piloci i eksperci wojskowi.
Mieli go za mało do strategi działań wojennych.

Audi Sport

#45 Staszek_s

MOTONITA - leżący na baku

• E.K.G.
  • 1447 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2005
  • Motocykl:Czarny naked

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 07:35

ku*wa Yeuop, Ty zawsze musisz wpie**olić się z jakimś politycznym tematem!

#46 lysy76

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 219 postów
  • Na FM od: 17 czerwiec 2008
  • Motocykl:VF 1.1C, Ktm 990 adv

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 07:35

Lysy,

w mundur moze sie i zmiescisz ale samolotu juz raczej nie popilozujesz, taka Prawda.

W Bitwie o Anglie zadecydowal rowniez sprzet, o ile w latach do roku 1940 - go ME 109 byly rewelacyjne, tak po wprowadzeniu Spitfajerow te byly znacznie lepsze wiec i loilu doope.

Lysy, nie zajarzylas sarkazmu i tyle.

To nie mieszaj faktów z wydumkami i tyle.

O latanie się nie martw. :)

Tobie Bieńkowska każe zdać flinty, to z płaczem odniesiesz i jeszcze przeprosisz, że tak późno.

A wtedy pozostanie rzucanie kamieniami...

:icon_mrgreen:

#47 Staszek_s

• E.K.G.
  • 1447 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 07:39

Kaes może rzucać bez winy kamieniami, to wszystko jego dziadek. To już przecież ustalono w innym temacie...

A przepraszam, w tym też. Ktoś najwidoczniej był tym zażenowany jako Polak.

Użytkownik Staszek_s edytował ten post śro, 20 wrz 2017 - 07:39

#48 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Super-Moderatorzy
  • 5239 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 07:39

Znów się zaczyna .......... 

#49 Staszek_s

• E.K.G.
  • 1447 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 07:40

Noo, przerzuć do tego o polityce, niech tam trwa rozpierducha.

#50 KLAUDIUSZ

• Super-Moderatorzy
  • 5239 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 07:42

Odpowiadając na pytanie: NIE NIE JESTEM

#51 JERZYK-NYC

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• H-D
  • 491 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 07:56

To nie mieszaj faktów z wydumkami i tyle.
O latanie się nie martw. :)
Tobie Bieńkowska każe zdać flinty, to z płaczem odniesiesz i jeszcze przeprosisz, że tak późno.
A wtedy pozostanie rzucanie kamieniami...
:icon_mrgreen:

http://trybun.org.pl...y-nas-rozbroic/
No,dzieki tej kobiecie moge sie czuc co nieco,tak malutko, zazenowany,ze jestem Polakiem.

Odpowiadając na pytanie: NIE NIE JESTEM

robimy liste,kto nie jest:
1.Klaudiusz
2.Jerzyk
3.?

Użytkownik JERZYK-NYC edytował ten post śro, 20 wrz 2017 - 07:58

#52 yeuop

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 424 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2008
  • Motocykl:xt600

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 08:03

Opisze sytuacje z wczoraj.

Jest pewne forum motocyklowe Polakow (pewnie tych, którzy nie sa zażenowani) mieszkających w Anglii.

Ktos tam sprzedawal swój motorek, wystawil ogłoszenie na ebaju. Wszedlem i powiało zgroza :D

Kwiatki typu "on november", "I didn't bothered", gdzies tam brakowało słowa, no i jeszcze cos tam było.

Napisalem na forum, ze moim zdaniem to trochę nie uchodzi i w ogole.

Zrobila się taka grzybnia, o jakiej dom Michoy nawet nie marzyl. Masakra jakas. Ktos był gotow mi już wklepać za to, ze kto to ja jestem, ze innych pouczam.

A jegomość od ogłoszenia stwierdził, ze mnie popier...., bo on siedzi w UK 13 lat i pracuje na kierowniczym stanowisku, a takie drobne bledy nie maja znaczenia.

No kuzwa, musze przyznać, ze poczułem się zażenowany.

Forum, co myślicie?

www.yeuop.pl

#53 JERZYK-NYC

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• H-D
  • 491 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 08:24

Opisze sytuacje z wczoraj.
Jest pewne forum motocyklowe Polakow (pewnie tych, którzy nie sa zażenowani) mieszkających w Anglii.
Ktos tam sprzedawal swój motorek, wystawil ogłoszenie na ebaju. Wszedlem i powiało zgroza :D
Kwiatki typu "on november", "I didn't bothered", gdzies tam brakowało słowa, no i jeszcze cos tam było.
Napisalem na forum, ze moim zdaniem to trochę nie uchodzi i w ogole.
Zrobila się taka grzybnia, o jakiej dom Michoy nawet nie marzyl. Masakra jakas. Ktos był gotow mi już wklepać za to, ze kto to ja jestem, ze innych pouczam.
A jegomość od ogłoszenia stwierdził, ze mnie popier...., bo on siedzi w UK 13 lat i pracuje na kierowniczym stanowisku, a takie drobne bledy nie maja znaczenia.
No kuzwa, musze przyznać, ze poczułem się zażenowany.

Forum, co myślicie?

Co sie przejmujesz.Przez ten czas co ja bylem w Stanach,nie takie cuda widzialem.Ludzie po rocznym pobycie,zapominali polskich slow lub nabierali"amerykanskiego akcentu".Ale to jest powod do wstydu dla nich a nie dla nas.A najgorsze,ze wiekszosc nie kultywuje naszego jezyka u swoich dzieci.I rozmawiaja z nimi lamanym angielskim z wstawkami polskiego.To jest masakra dopiero.
Akurat w Nietoperku byla pani z tamtego srodowiska i po kilkunastoletnim pobycie w Angli poslugiwala sie swietna polszczyzna bez zadnego akcentu mimo,ze pracuje w srodowisku anglojezycznym.

Użytkownik JERZYK-NYC edytował ten post śro, 20 wrz 2017 - 08:27

#54 zjadacz_korzeni

CZYTACZ

• Forumowicze
  • 0 postów
  • Na FM od: 08 wrzesień 2017
  • Motocykl:Mały intruz

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 08:42

1503587235_by_GreenRanger.jpg?1503590013

#55 KLAUDIUSZ

• Super-Moderatorzy
  • 5239 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 09:47

A takie zachowanie to normalne ..... to jest od lat, czasami jedni normalnie się zachowują i inni nie wiem czemu czują się "lepsi" że mieszkają w innym kraju niż Polska .......... no cóż

#56 Staszek_s

• E.K.G.
  • 1447 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 11:00

Jak już zamieszkam na Maderze to Ci wyjaśnię Buraku!

#57 Tommo

MOTONITA - miejski lanser

• Forumowicze
  • 1077 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 11:26

Na ostatniej imprezie chrzcinowej był jeden fagas co w Szwecji siedzi. W pewnym momencie wyjął komórę i zaczął coś po szwedzku nawijać, chodząc przy stole żeby wszyscy słyszeli. To był żenujący spektakl.

Audi Sport

#58 Klas500

• Forumowicze
  • 632 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 12:04

A takie zachowanie to normalne ..... to jest od lat, czasami jedni normalnie się zachowują i inni nie wiem czemu czują się "lepsi" że mieszkają w innym kraju niż Polska .......... no cóż

Normalnie zachowują się ludzie którzy znają swoją wartość i nie muszą niczego udowadniać. Ci drudzy to najczęściej osoby które wciąż słyszały że są do niczego bo biedne, bo ze wsi, bo z Polski. Jak im się w końcu udało wyrwać z tego zaklętego kręgu nicości to chcą pokazać to wszystkim, nawet jeśli to tylko zmiana otoczenia a nie poziomu życia. Niestety wiele osób ma w podświadomości obraz Polaka jako kogoś kto ma słuchać innych bo sam się do niczego nie nadaje. Jest to skutek dziesiątek lat niewoli i niszczenia elit intelektualnych. Przykładem takiego myślenia jest zresztą tenże wątek na forum.

#59 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1578 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:2 x ZX 10 Tomcat

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 12:33

1503587235_by_GreenRanger.jpg?1503590013

Nie tylko tutaj w UK, w Polsce tez jest to nagminne, ze ludzie chcac sie chyba dowartosciowac, nieustannie uzywaja angielskich slowek.
Wszedzie przewija sie j. angielski. Dzis ogladalem "Polak Potrafi", gdzie pokazywali process produkcji skrzyn begow. Rozne dzialy byly tam opisane po angielsku, po co?

Z tymi butami to sciema w UK sa tansze :)

#60 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9423 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 13:28

Dobra,

to ja chcialbym oficjalnie przeprosic za to, ze troche sie z tym kaczorem zagalopowalem, ale tylko troche, jak bedzie, historia osadzi za ...dziesiat lat, do reszty ustosunkuje sie po prycy, bo teraz musze z domu ychodzic.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |