Skocz do zawartości

Zdjęcie

..czy jestescie czasem zazenowani z powodu bycia Polakami?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#1 yeuop

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 424 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2008
  • Motocykl:xt600

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 18:19

Nie będę wstawial własnych przemyslen, bo nie chce kierowac dyskusje na pewne tory.

Pytanie jak w temacie. Krotko i zwiezle.

Jeśli odpowiedz jest twierdzaca, to jakich sytuacjach czy przypadkach?

Jeżeli możecie, to proszę o opisanie.

www.yeuop.pl

#2 Nico

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 463 postów
  • Na FM od: 31 styczeń 2008
  • Motocykl:Sport i Streetfighter

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 19:00

Jestem zażenowany tym ,że wymyślasz coraz bardziej gówniane tematy.

#3 lech N

• H-D
  • 375 postów
  • Na FM od: 29 lipiec 2014
  • Motocykl:electra- evo

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 19:00

Ja jestem dumny z bycia Polakiem.

#4 Visuz

• Forumowicze
  • 450 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:RD07A

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 20:08

"Naród wspaniały tylko ludzie k*rwy"

#5 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9423 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 20:26

"Naród wspaniały tylko ludzie k*rwy"

A ty jestes narodem czy ludziem ?

:crossy:

#6 Staszek_s

MOTONITA - leżący na baku

• E.K.G.
  • 1447 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2005
  • Motocykl:Czarny naked

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 20:39

Nie podoba mi się ten temat.

#7 lysy76

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 219 postów
  • Na FM od: 17 czerwiec 2008
  • Motocykl:VF 1.1C, Ktm 990 adv

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 21:00

Za cudzą głupotę nie będę się wstydził.

Aczkolwiek zdarza mi się płynąć promem przed jakimiś dniami wolnymi.

Przed odprawą widziałbym taki baner:

"Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wstępujecie."

#8 grizzli

• Forumowicze
  • 372 postów
  • Na FM od: 12 styczeń 2007
  • Motocykl:Honda vfr 750

Napisano pon, 18 wrz 2017 - 21:06

Nie będę wstawial własnych przemyslen, bo nie chce kierowac dyskusje na pewne tory.

Yeuop, szkoda, że nie rzuciłeś tego tematu w zeszłym tygodniu. Bo pogadałbym o tym z tymi kotami w Nietoperku. Bo to były prawdziwe, polskie koty. Choć miaumiauem wrażenie, że z pochodzenia są dumne. Ale jakbyś chciał, dam Ci do nich numer na komórkę, spytasz się osobiście. Tylko nie wiem, ktory odbierze, ten, co był większym narodowcem, czy ten drugi. Bo telefon mieli wspólny. Ale spróbuj, bo mam wrażenie, że znajdziesz z nimi wspólny język. I to bez rudych wspomagaczo-tłumaczy.

Diesel-naprawa układów wtryskowych, mechanika samochodowa i motocyklowa
Poznań 519 185 505, 726 186 632

#9 batko lenin

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 73 postów
  • Na FM od: 03 maj 2014
  • Motocykl:Suzuki VZ 800 Desperado

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 05:32

Zacytuję Kazika: niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi.

#10 JERZYK-NYC

• H-D
  • 491 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 06:26

wejdz na YT i poszukaj filmikow pod tytulem"jestem zazenowany,ze jestem Ukraincem,Rosjaninem,Anglikiem,Irlandczykiem,
Szkotem,Szwedem,Niemcem itd.itd"Jest ich od groma i to z calego swiata.Ja na przykladzie Krakowa widze co robia "turysci" z Angli czy Niemiec.Wiec nie,nie jestem zazenowany,
nawet czasami,ze jestem Polakiem a wprost przeciwnie!
Tylko nie dawajcie przykladow,ze Polacy nosza skarpetki do sandalow i ze to juz jest mega zenada.Np.Wlosi nie nosza skarpetek do garniturow i nikomu to jakos nie przeszkadza.

A nie pomyslales o temacie:
Czy jestescie dumni z tego,ze jestesmy Polakami i jesli tak,to dajcie na to przyklady i przemyslenia.
Chyba,ze cos takiego nie przejdzie przez gardlo niektorym piszacym tutaj forumowiczom,bo sie wstydza pochodzenia
i swojej Ojczyzny?

Użytkownik JERZYK-NYC edytował ten post wto, 19 wrz 2017 - 06:22

#11 Klas500

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 632 postów
  • Na FM od: 09 lipiec 2006
  • Motocykl:Triumph Tiger 1050

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 06:51

Bo  problem nie leży w tym czy się jest Niemcem, Włochem czy Polakiem. Problem jest wtedy gdy jest się burakiem!

#12 yeuop

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 424 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2008
  • Motocykl:xt600

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 07:01

Do zalozenia tego tematu sklonil mnie wywiad z Leszkiem Mozdzerem, który jest niesamowitym muzykiem, a do tego bardzo ciekawie mowi. Gdzies tam powiedział, ze od dumy jest jeden krok do pogardy. No a z tej racji, ze mieszkam poza ojczyzna, to sporo mam przemyslen roznego kalibru, spotykam tez (czy to w UK, czy w ogole gdzies tam) sporo Polakow i mam mieszane odczucia.

Teraz byłem w Pirenejach, pare razy gadałem z miejscowymi, pytali się, skad jestem, a po usłyszeniu odpowiedzi od razu był jakiś taki fajny szacunek. "Aaa, como Juan Paulo Segundo!"

A z drugiej strony naprawdę strasznie mi zal, ze spotykam tez kompletnych burakow, którzy za nic maja celebrowanie wspólnego pochodzenia poprzez dbanie o dobra opinie o nas.

Wiem, ze dla was to bzdury, ale ja w Polsce przemieszkalem tylko z 5 lat swojego zycia.

Dlatego to dla mnie takie ważne.

www.yeuop.pl

#13 Adam

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szlifujący podnóżkami

• Super-Moderatorzy
  • 2284 postów
  • Na FM od: 23 kwiecień 2005
  • Motocykl:Romet K-125

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 07:02

A nie wydaje Ci się, że przez tę nagonkę na skarpety do sandałów i inne znamienne dla Polaków zachowania, stały się one czymś modnym i zaczynają być praktykowane i pielęgnowane przez coraz większą rzeszę ludzi? Może niekoniecznie te skarpetki, ale mamy kilka fajnych zwyczajów które warto podtrzymać.

Zażenowany jestem faktem przejęcia symboli patriotycznych i barw narodowych przez patole z miną srającego kota. Mam nadzieję, że szybko rynek się tym nasyci i pod dachy melin w kraju i za granicą wrócą dresy z kreszu. 

#14 ks-rider

• Forumowicze
  • 9423 postów

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 07:57

..... mamy kilka fajnych zwyczajów które warto podtrzymać.

Jesli moge zapytac, to ktore chodzi ? Mam nadzieje, ze zostane oswiecony.

#15 wuwok

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2017

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 08:09

Ja tam jestem dumny z bycia Polakiem. I mało tego,pewne wartości wpajam swoim synom. I widać efekt. Nie są to tzn "dresy" a ludzie którzy się kształcą,chcą coś w życiu osiągnąć. Cenią pewne wartości ,myślę że przekażą to swoim dzieciom. Ale jestem z gór,u nas inna mentalność :D...

#16 ntech

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 26 postów
  • Na FM od: 10 listopad 2007

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 08:10

Jak widac odpowiedz negatywna nie lezy w twoim obszarze zainteresowan, czyli poglad masz juz ustalony i nie interesuje Cie rzetelna dyskusja.

Jak pozyjesz troche dluzej i pojezdzisz po swiecie zauwazysz ze Polacy wyrozniaja sie czesto pozytywnie na tle innych narodowosci gdzie buractwo lub cwaniakowanie jest ogolnie przyjetym sposobem zycia.

Budowanie niskiej samooceny to domena lewicowych mediow ktore wykorzystuja to jako bron do urabiania opinii spolecznej.

Komuchy od zawsze kierowaly taki przekaz "potrzebujecie nas,jestescie zbyt nieodpowiedzialni i glupi zeby sami sie rzadzic".

Nieprawda. Nie potrzebujemy sprzedajnych szmat i zlodziei, bez nich rzadzimy sie lepiej.

Czytaj mniej GWna to zaczniesz postrzegac swoje otoczenie i Ojczyzne w bardziej cieplych barwach.

Użytkownik ntech edytował ten post wto, 19 wrz 2017 - 08:12

#17 JERZYK-NYC

• H-D
  • 491 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 08:30

Ja tam jestem dumny z bycia Polakiem. I mało tego,pewne wartości wpajam swoim synom. I widać efekt. Nie są to tzn "dresy" a ludzie którzy się kształcą,chcą coś w życiu osiągnąć. Cenią pewne wartości ,myślę że przekażą to swoim dzieciom. Ale jestem z gór,u nas inna mentalność :D...

Ja mieszkalem 26 lat w Stanach i nigdy nie wstydzilem sie swojej Ojczyzny a rodacy?Tak jak inni na tym swiecie,sa tacy i tacy.Moj syn jest urodzony tam i tam dalej mieszka,ma 26 lat i jesli ktos go zapyta kim jest to zawsze na pierwszym miejscu mowi"jestem Polakiem",zawsze.I za kazdym razem jak odwiedza Polske,mowi,ze jest to najpiekniejszy kraj na swiecie.A zjezdzil juz troche swiata.Ale to takie staroswieckie wychowanie,Bog Honor Ojczyzna i tym podobne.

KS,Ty juz jestes oswiecony.Pokazales to ostatnim wpisem,w ktorym zrownales niemieckich barbarzyncow,mordercow milionow ludzi,zakatowanych w obozach i wiezieniach,zlodziei kradnacych nasze skarby narodowe i bezwstydnie trzymajace je do tej pory.Wandali,ktorzy zburzyli i spalili tysiace polskich miast i wiosek,z Warszawa na czele,a po wojnie z sowieckimi popychadlami i sprzedawczykami z UB i MO,ktorzy maja na sumieniu kolejne tysiace Polakow.I do nich porownales polskich obywateli?
Ty sie lepiej nie odzywaj na ten temat.

Użytkownik JERZYK-NYC edytował ten post wto, 19 wrz 2017 - 08:32

#18 Adam

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szlifujący podnóżkami

• Super-Moderatorzy
  • 2284 postów
  • Na FM od: 23 kwiecień 2005
  • Motocykl:Romet K-125

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 10:29

Andrzeju, brak poklasku i zrozumienia dla tych, którzy uważają, że mają wyłączność na rację. Piękna sprawa :)

#19 Quanti86

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 166 postów
  • Na FM od: 03 grudzień 2012
  • Motocykl:Yamaha xj600

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 10:37

A nie wydaje Ci się, że przez tę nagonkę na skarpety do sandałów i inne znamienne dla Polaków zachowania, stały się one czymś modnym i zaczynają być praktykowane i pielęgnowane przez coraz większą rzeszę ludzi? Może niekoniecznie te skarpetki, ale mamy kilka fajnych zwyczajów które warto podtrzymać.

Zażenowany jestem faktem przejęcia symboli patriotycznych i barw narodowych przez patole z miną srającego kota. Mam nadzieję, że szybko rynek się tym nasyci i pod dachy melin w kraju i za granicą wrócą dresy z kreszu. 

Co wy z tymi skarpetami? :D pojedzcie do Austrii czy Niemiec, nie mówię że każdy tak nosi ale to norma i nikt krzywo nie patrzy.

W sumie to pierwsi byli rzymscy legioniści - też nosili skarpety do sandałów ;) tyle wieków już trwa ta wiocha...

#20 ks-rider

• Forumowicze
  • 9423 postów

Napisano wto, 19 wrz 2017 - 13:23

KS,Ty juz jestes oswiecony.Pokazales to ostatnim wpisem,w ktorym zrownales niemieckich barbarzyncow,mordercow milionow ludzi,zakatowanych w obozach i wiezieniach,zlodziei kradnacych nasze skarby narodowe i bezwstydnie trzymajace je do tej pory.Wandali,ktorzy zburzyli i spalili tysiace polskich miast i wiosek,z Warszawa na czele,a po wojnie z sowieckimi popychadlami i sprzedawczykami z UB i MO,ktorzy maja na sumieniu kolejne tysiace Polakow.I do nich porownales polskich obywateli?
Ty sie lepiej nie odzywaj na ten temat.

JA wiem, ze Niemcy to ci nagorsi z najgorszych, ze karmia swoje dzieci miesem Polakow, Zydow i innych narodow wybranych i tego co napisales. A mimo wszystko inne kraje jakos to przetrawily i nie wytykaja tego na kazdym kroku. Mi to osobiscie .....

Faktem jest, ze ci ktorzy doszli do Berlina nie byli rycerzami bez skazy i odplacali pieknym za nadobne.

Wojna była a ta rządzi się swoimi prawami.

P.S. Jak się było znienawidzonym przez sąsiada, to tez się długo nie żylo , bo ten nagryzmilil ;

- uprzejmie donoszę, ze sąsiad.........

I mozna bylo wpisac co komu lezalo, za Niemca wpisywalo sie, ze sympatyzuje z partyzantami a za Polaka wpisywa sie, ze kolaborowal z NIemcami. W jadnym i drugim prypadku prowadzilo do ....... znienawidzonego sasiada ktory na 3 palce ziemi zaoral !

Andrzeju, brak poklasku i zrozumienia dla tych, którzy uważają, że mają wyłączność na rację. Piękna sprawa :)

Czyli podajesz te wszystkie cnoty, zalety a jak przychodzi jakakolwiek wymienic to zadnej nich nie potrafisz podac ? Leeeeeeeeeeeeeee, no lipa Panie !

No zadna odpowiedz, to tez odpowiedz, i nie pytajcie jakoa opinie Maja Polacy za granicami, ta tez jest ogolnie znana.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |