Skocz do zawartości

Zdjęcie

..umiec cieszyc sie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
206 odpowiedzi w tym temacie

#201 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1594 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:Kilka

Napisano sob, 18 lis 2017 - 23:48

A nie wydaje ci się że takie generalizwanie może ludzi wkurzać, mogą się poczuć personalnie urażeni.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Odpowiem slowami Klaudiusza: "I wcale nie generalizuje tylko taka jest moja opinia na ich temat po tym jak mam z nimi styczność ........." :)

​Bo my Polacy, o innych narodowosciach mozemy zle sie wypowiadac ale o nas to juz nie mozna, 

Użytkownik Januszm edytował ten post sob, 18 lis 2017 - 23:48

#202 bozoo

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 30 czerwiec 2009
  • Motocykl:motorynka

Napisano nie, 19 lis 2017 - 08:16

Daleko mi do sfrustrowanego emigrant.
Za to ja mysle, ze to michalowi blisko do niedowartosciowanego nieudacznika, ktory chce sie podbudowac docinajac innym.

Ciekawe czy tobie Lechu, bylo by tak do smiechu, gdyby to do ciebie nieustannie sie przypie...

Janusz, a czy Ty przypadkiem nigdy nie pomyślałeś, że on Ci szczerze zazdrości?

Użytkownik bozoo edytował ten post nie, 19 lis 2017 - 08:21

#203 Visuz

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 456 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:RD07A

Napisano nie, 19 lis 2017 - 10:41

No, teraz to dopiero sobie jaja robicie. :)

#204 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1594 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:Kilka

Napisano nie, 19 lis 2017 - 14:48

Nie, to ja mu zazdroszczę 😀

#205 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5196 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano nie, 19 lis 2017 - 19:22

Za to ja mysle, ze to michalowi blisko do niedowartosciowanego nieudacznika, ktory chce sie podbudowac docinajac innym.

dokładnie jest tak jak mówisz januszu , tyś jedyny nieomylny wspaniały całą Anglię twoje tesco trucki opanowały ......

chodź lekko się mylisz bo nie jest mi blisko a nim jestem :( 

Dodaj do tego całkowity brak dystansu do siebie

wcale nieprawda .........janusz po prostu ogniem i frankfurterką musi bronić dobrego imienia bristolnianianów  i nie może pozwolić żeby jakiś łepek z kurnika bez ciepłej wody mu ubliżał nawet za cenę marnowania wolnego czasu na pisanie epopeji o bristolnianianach i złych polaczkach z końskich 

Tak mu zazdrości, że aż go nienawidzi.  :)

ja mu szczerze zazdroszczę , włącza sobie teraz elektryczny grzejnik i ma spokój a nie miesza prętem od zbrojenia w kozie bo się palić nie chce ........w garażu cyganek to jednak bajka megamix oleju z fadromy z folią pianką , tekturą i pociętymi oknami i aż ma barwy narodowe a tu eko rozpalanie (drzewo i węgiel ) to krew i flaki i mieszaj co chwila bo popiołu tony i jak ruszt się zatka to się jarać nie chce i się tli a jak się tli to po pierwszy jedna z opcji na wycieczkę do bristolu w jedną stronę ( niecałkowite spalanie -miałem 2 z chemi ale wiem co wtedy powstaje :D ) po drugie zimno w śmierdzące kopyta ......

ogólnie ten węgiel co dostałem pali się długo jak trwają złodziejskie rządy w PL , ale rozpalić go to krew i flaki ( bez użycia benzyny , oleju , papiaka i innych nieetycznych i niebezpiecznych metod ) 

dziś jak dopędzlowałem to według termometru miałem 23 stopniw w pokoju , w samych gaciach łaziłem czyli kochankę na chate można brać :D nie będzie miała gdzie się umyć bo w łazience jest teraz +4 i nie ma ciepłej wody ale to najwyżej oral sobie odpuścimy :D 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#206 Pozytywnie Zakrecony Wariat

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1163 postów
  • Na FM od: 21 maj 2007
  • Motocykl:Speed Triple

Napisano nie, 26 lis 2017 - 18:50

Jełop,ja to widzę że Ty się cieszysz jak założysz coraz to głupszy temat :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

#207 majkelpl

MOTOCYKLISTA - izi rajder

• Forumowicze
  • 4188 postów
  • Na FM od: 12 październik 2006
  • Motocykl:Yamaha Wild Star 1600

Napisano nie, 03 gru 2017 - 16:21

Bo jak to było ? : ja to sie ciesze byle czym :biggrin: :laugh:

ISRA: 27062
SREU: 614

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |