Skocz do zawartości

Zdjęcie

Slalom wolny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
323 odpowiedzi w tym temacie

#321 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9697 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano dziś, 15:31

ks-rider posiada fachową wiedzę - to widać - zastanawiam się dlaczego tak się na niego tutaj niektórzy uwzięli.

Mam pewną teorię - na pewno wytknął wielu motonitom ich braki w technikach jazdy, a że wytknięcie kierowcy w Polsce czegokolwiek na temat jazdy, to jak nazwanie jego matki ku***, ojca ch***, arodzeństwa skur***, to nie dziwię się, że wielu się źle kojarzy i go nie lubią.

Ale powiedzmy sobie prawdę, to raczej tylko próba wyładowania złości na KS z racji pokrzywdzonego ego.

Damian85

pieknie powiedziane !

Gdy odezwalem sie po raz pierwszy na Forum to bylo takich kilku ktorzy napisali mi, ze nie znam a powinienem znac swoje miejsce w szeregu :icon_mrgreen: najsmieszniejsze bylo to, ze oni sami w wojsku nie byli i psa tez nie mieli :icon_mrgreen:

Nic nie boli bardziej gdy ktos napisze Ci, ze niemasz bladego pojecia.  A Polacy pod tym wzgledem nie roznia sie wcale od Niemcow, najgorzej gdy komus powiesz, ze nie umie jezdzic i masz wroga do konca zycia ! 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, i nie jest wazne czy to Prawda czy tez nie ! :icon_mrgreen:

:crossy:

#322 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9397 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano dziś, 16:20

Ojoj ale się dobraliście, coś pięknego :D

Why... So... Serious

#323 Wertyder

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 392 postów
  • Na FM od: 22 czerwiec 2015

Napisano dziś, 16:46

Ojoj ale się dobraliście, coś pięknego :D

Do czasu, cierpliwości :D.

#324 człowiek

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 22 postów
  • Na FM od: 21 sierpień 2016
  • Motocykl:pomarańczowy

Napisano 18 minut temu

ks-rider posiada fachową wiedzę - to widać - zastanawiam się dlaczego tak się na niego tutaj niektórzy uwzięli.

Mam pewną teorię - na pewno wytknął wielu motonitom ich braki w technikach jazdy...

Ja byłem do tej pory przekonany, że to chodzi o jego fenomenalną megalomanię i zaskakującą pogardliwość dla rozmówców ale podałeś mi prawdziwą przyczynę i teraz już wiem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 11

2 Forumowiczów, 9 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

Bimbak, Damian85

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |