Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motor-Tech Woryna DRAMAT....

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 YAGO

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1307 postów
  • Na FM od: 29 grudzień 2002
  • Motocykl:Dominator 650

Napisano czw, 10 sie 2017 - 21:29

Witajcie!

Mała recenzja. Dodam, że wysłałem pismo reklamacyjne - nic, zero kontaktu, odp. Paragonu też brak.

Dnia 21.04.2017 wysłałem komplet części, otrzymałem pocztą polską za pobraniem dnia 10 i 24 maja 2017.

1. Cylinder - zlecenie obejmowało szlif cylindra, honowanie, planowanie powierzchni  pod uszczelkę głowicy.

Po oględzinach cylindra, po wykonanym przez szlifie i honowaniu oraz planowaniu powierzchni pod głowice, okazało się, że na gładzi cylindra znajdują się rysy, w tym jedna wyczuwalna i głęboka.

Po obróbce powierzchni pod uszczelkę głowicy nie zlikwidował powstałego kołnierza na szczycie/górnej krawędzi tulei cylindrowej. Dodatkowo, zdemontowane szpilki nie nadają się do ponownego montażu - maja uszkodzone gwinty i są powyginane.

Mając na uwadze powyższe, zmuszony byłem do udania się do warsztatu w Sopocie, celem pomiaru cylindra, pionu cylindra oraz poprawy jego stanu - 186zł.

2. Głowica - zlecenie obejmowało wymianę prowadnic zaworowych, podstawowy porting kanałów, planowanie oraz dotarcie zaworów. Dostarczono Org. prowadnice zaworowe.

Odesłana głowica nie nadaję się do montażu, dwie oryginalne prowadnice są nie właściwie osadzone oraz obrobione w wewnątrz.  Dorobione prowadnice nie mają kołnierzy na których opierają się wew. sprężyny zaworowe i są niewłaściwie obrobione wewnątrz. Jedno z gniazd zaworowych jest wadliwie obrobione.

3. Wał korbowy - zlecenie obejmowało wymianę korbowodu.

Praca wg mnie przeprowadzona jest nie dokładnie, na zdjęciu wyraźnie widać metalowe wióry, które mogą się oderwać i dostać do oleju silnikowego uszkadzając inne podzespoły. 

Nie polecam....

Załączone pliki

Usługi IT - www.tricori.com

#2 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5018 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:yfm200,sfera50, atc250R

Napisano sob, 19 sie 2017 - 10:31

piec od nx :D ? poznaje wał mój mechanior właśnie na tą zębatkę zakrywająca sworzeń korby płakał :D 

też już parę razy słyszałem że zdarzają im się upadki a że mają wyj**ane na reklamacje to już tym bardziej ich pogrąża .....

takie rzeczy najlepiej załatwiać osobiście mi robił jeden fachowiec w łodzi ( tulejowanie i wał  w xr600) ale on nie bawi się w wysyłki , osobiście odbiór osobiście oddajesz , jest drogi ale przy mnie pokazywał mi pomiary bicia wału itp  tak byś ich za rękę złapał teraz to mogą się wyprzeć że poczta porysowała :D 

gniazda faktycznie ciulowo wstawione , nie do końca wbite.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań