Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co po cbr 600 f3, triumph speed triple 1050, Mt 09, z800

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shokei

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 133 postów
  • Na FM od: 28 lipiec 2016
  • Motocykl:Honda cbr 600 f3

Napisano czw, 03 sie 2017 - 13:07

Witam, przymierzam się do zmiany motocykla obecnie mam f3 cbr i szukam czegoś w miarę wygodnego zwinnego w zakrętach, żeby się dobrze kładł w winklach i czegoś czym można pogumować. Miałem wcześniej rs 125 w nowej budzie i nie było to zbyt wygodne moto tzn żebym powinklował muszę kawałek od domu przejechać, zastanawiam się nad nekedami triumph speed triple 1050, Mt 09, z800 na cbr mi się bardzo wygodne jeździło tylko że trochę stara noi przydało by się w niej pozmieniać gumy oplot itp a nie chce inwestować w tak stare moto tylko chce coś nowszego wygodnego itp
Aha, nigdy nie jeździłem na nekedach, jak tym się jedzie np po autostradzie bo czasami chciałbym wypaść gdzieś na zlot czy coś noi jakiś tam odcinek drogi trzeba przelecieć autostradą, jak tym się jedzie, nekedy żadnych owiewek nie mają i to mnie trochę martwi....
Co byście polecili z ww, a może coś innego?
Pozdrawiam

#2 filipr

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2779 postów
  • Na FM od: 10 czerwiec 2008
  • Motocykl:Yamaha R6

Napisano pią, 18 sie 2017 - 05:06

Wszystko zależy od budżetu. Możesz jeszcze spojrzeć na S1000R, ale tu tanio nie będzie. Odnośnie nakeda - przejedź się. Powyżej 140 już raczej komfortpwo nie jest.

Pozdr.
F.

#3 tadeo

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1315 postów
  • Na FM od: 28 sierpień 2006
  • Motocykl:bandit 1200N

Napisano pią, 18 sie 2017 - 06:42

Ja mam wprawdzie założoną szybę, ale kumpel z którym latam na gołej xjr 1300 spokojnie dociąga do 170-180 i to na całkiem sporym dystansie.

Oczywiście podstawą jest wtedy dobry kask.

#4 Wertyder

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 330 postów
  • Na FM od: 22 czerwiec 2015

Napisano pią, 18 sie 2017 - 09:28

Aha, nigdy nie jeździłem na nekedach, jak tym się jedzie np po autostradzie bo czasami chciałbym wypaść gdzieś na zlot czy coś noi jakiś tam odcinek drogi trzeba przelecieć autostradą, jak tym się jedzie, nekedy żadnych owiewek nie mają i to mnie trochę martwi....

Jest kilka słów które mi przychodzą do głowy gdy myślę o takiej sytuacji - każdy je zna więc nie będę cytował ;). Jeśli incydentalnie to nie ma problemu, jak będzie częściej to bym szukał czego innego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |