Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warsztaty - Sląsk i okolice

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 vpower

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• H-D
  • 1119 postów
  • Na FM od: 06 styczeń 2003
  • Motocykl:HD Road King Custom

Napisano wto, 07 sty 2003 - 08:16

Moim zdaniem jak na razie nie do pobicia jest Motocykl w Zabrzu. Właściciel - to co sobie osobiście cenię - jest słowny, nie wciska kitu, a jakość usług i terminowość jest O.K. Ceny także dla ludzi a poza tym zawsze można sie dogadać. Trzeba przyznać, że gość się zna na sprzętach. Po drugiej stronie są warsztaty w Opolu - totalne dno. Brak narzędzi i kwalifikacji. Facet w jedym z salonów (nie podam nazwy bo szkoda nerwów) przez godzinę szukał w katalogach rodzaju klocków hamulcowych do mojego poprzedniego sprzęta (VN 800 Classic), póżniej czekałem na nie tydzień , a w momencie gdy chciałem je założyć po powrocie do chaty (mieszkam ok 60 km od Opola) okazało się, że to nie ten model. O mało krew mnie nie zalała. Kolejny przykład dotyczy kumpla, którego błędem było to, że wstawił do innego warsztatu w Opolu moto do regulacji i małych poprawek. Po dość długim czasie dostał sprzęta z powrotem - bez jakichkolwiek oznak poprawy a w dodatku TOTALNIE PODRAPANEGO. Po zwróceniu uwagi pracownikom facet z warsztatu wziął pędzelek!!! 8O i chciał dokonać "poprawek lakierniczych". Na "delikatną" uwagę, co on do k*** nędzy robi, gość zrobił zdziwioną minę i stwierdził, że "to przecież tylko motocykl"!!! To chyba najlepiej świadczy o ich kwalifikacjach.
AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

#2 bronx

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 933 postów
  • Na FM od: 23 maj 2002

Napisano czw, 09 sty 2003 - 21:07

cze jest juz podobny temat , ale masz racje Motocykl z zabrzu jest zajebisty :D , ja obracam sie w serwisach Zabrze i Bielsko.
Bylem tez raz w Opolu i zeczywiscie w jednym z salonow gosciu 20 min szukal w katalogu ceny uszczelki. Dobrze ze niemial wiecej tych ksiazeczek i ze niezagladal do ksiazki telefonicznej :D

#3 GośćAnonymous_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano sob, 08 lut 2003 - 11:56

Choc jestem ze Skarzyska znam Marcina wiele lat. To mily gosc i na sprzetach sie zna. Pozdrawiam

#4 noise of death

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 431 postów
  • Na FM od: 26 sierpień 2002

Napisano sob, 08 lut 2003 - 22:05

A do szpili do Rybnika nikt nie jezdzi??
Nie wiecie co jest z Honda w Gliwicach?? Czy jeszcze istnieje w ogole??

#5 bronx

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 933 postów
  • Na FM od: 23 maj 2002

Napisano nie, 09 lut 2003 - 22:56

Nois do Rybnika raczej nie , najlepiej do yamahy do Czechowic ( Czechowice Dziedzice) ceny sa przystepniejsze i ogulnie jest ok

#6 vpower

• Topic Starter
  • H-D
  • 1119 postów

Napisano pon, 10 lut 2003 - 08:23

Noise - co do Hondy w Gliwicach to do niedawna był tam salon i serwis Hondy na Kaszubskiej (teren polibudy) (Honda Jagro). Niestety tak jak powiedziałem - do niedawna. Z tego co wiem to gość zamknął interes. U Szpili byłem tylko raz - pooglądać, więc nie wiem jak z poziomem usług i cenami. Trochę to daleko od miejsca gdzie mieszkam.
Pozdrawiam.
AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

#7 noise of death

• Forumowicze
  • 431 postów

Napisano pon, 10 lut 2003 - 13:26

Czesto bywalem w Hondzie w Gliwicach.... Przechodze 30 metrow obok Hondy jak ide na wydzial..... szkoda ze zamkneli :)

VPOWER, czy Twoja honda jest kremowego koloru??? byles nia w lato w tym salnie w Gliwicach???

#8 vpower

• Topic Starter
  • H-D
  • 1119 postów

Napisano pon, 10 lut 2003 - 14:56

Noise - nie moja Honda nie jest kremowego koloru. To mógł byc gość z Gliwic, który też jeździ VT1100 C3.(Dużo to tych motorów w Polsce nie ma - kilka sztuk - więc i rozpoznanie właścicieli nie jest zbyt problematyczne). Od dłuższego czasu próbuje on ten motocykl sprzedać. Sam swego czasu przymierzałem się do jego kupna ale skutecznie odstraszył mnie leasing. Nie miałem ochoty jeździc sprzętem, który do końca nie jest mój. A motorek na prawdę wart jest uwagi. Co do Hondy w Gliwicach - tez przez parę lat miałem okazję zwiedzać zakątki polibudy, więc i tam spędzałem toszkę czasu. Swego czasu poznałem właściciela - spoko koleś. Szkoda, że zwinął interes, bo wbrew pozorom wybór porządnych salonów gdzie nie wciskają kitu nie jest zbyt bogaty.
Pozdrawiam.

#9 noise of death

• Forumowicze
  • 431 postów

Napisano pon, 10 lut 2003 - 15:25

No to musial byc ten koles z Gliwic. Bo akurat jak bylem w Hondzie to przyjechal na Shadowie...... hmmmm.... cacko motocykl :lol:

#10 Delfii

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Forumowicze
  • 105 postów
  • Na FM od: 05 styczeń 2003
  • Motocykl:Transalp XL600 V

Napisano śro, 12 lut 2003 - 20:02

Witajcie Dobrzy Ludzie :!:

Chłopaki daaaajcie adresy do Rybnika i do Zabrza plizzzzzzzzzzz i czy są tam też komisy, pojechałbym, pooglądał co, a nóż. W sobotę pojadę do Bielska, to może po drodze w/w wymienionych.
Dzięki :) :D :D

#11 Delfii

• Forumowicze
  • 105 postów

Napisano śro, 12 lut 2003 - 20:05

A i jak byście mieli gdzie do Krakowa, to też rzućta.
Dzięki :) :D :D

#12 noise of death

• Forumowicze
  • 431 postów

Napisano śro, 12 lut 2003 - 22:02

W Zabrzu jest na ul Witosa 1 tel 276 01 61

W Rybniku jest na ul Żorskiej nr nie pamietam, ale jak sie spytasz o salon Harleya to Ci wszyscy powiedza , a tak na oko jak tam dojechac, to za Makro jakies 800m w kierunku Żor. W Rybniku to jest "Szpila" i jest tam suzuki, yamaha i harley w jednym :twisted:

Jak bys cos tam widzial ciekawego do 6500 to daj znac, a bede wdzieczny !!

#13 Delfii

• Forumowicze
  • 105 postów

Napisano czw, 13 lut 2003 - 19:33

Nieomieszkam. Dzięki Noise. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań