Skocz do zawartości

Zdjęcie

..frustracja? kryzys wieku sredniego? to jaka jest ta doroslosc?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
718 odpowiedzi w tym temacie

#641 skilos

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 557 postów
  • Na FM od: 12 marzec 2013
  • Motocykl:f800gs

Napisano nie, 14 sty 2018 - 22:17

To przeczytaj jeszcze raz, ja nic takiego nie sugerowałem. Napisałem o czym rozmawiają faceci po takim masażu, co sobie myślą w trakcie (Znam ze słyszenia, kierowcy często chodzą na masaże) i że ja bym nie chciał by moja kobieta masowała swoimi dłońmi, którymi mnie później dotyka obcych facetów.

I tyle ale widzę, że tobie to też przeszkadza dlatego tak bardzo to bierzesz do siebie  :biggrin:

koorwa ale to już są niziny 

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

#642 leon77

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 112 postów
  • Na FM od: 06 luty 2009
  • Motocykl:singiel

Napisano nie, 14 sty 2018 - 22:52

no, a podobno to ja tu jestem prostym chamem z papierami.

kto mnie wyciągnie?

#643 ZIGGI

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1314 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2006
  • Motocykl:-

Napisano pon, 15 sty 2018 - 01:03

Napisałem o czym rozmawiają faceci po takim masażu, co sobie myślą w trakcie (Znam ze słyszenia, kierowcy często chodzą na masaże) i że ja bym nie chciał by moja kobieta masowała swoimi dłońmi, którymi mnie później dotyka obcych facetów.

I tyle ale widzę, że tobie to też przeszkadza dlatego tak bardzo to bierzesz do siebie  :biggrin:

Janusz.... Kierowcy to w większości chamy i wyposzczone prostaki. No sorry ale tak jest. Taki jak pójdzie nawet do dentystki, to zaraz będzie tworzył legendy o tym jak bardzo się powstrzymywała żeby mu gały nie zrobić pomimo że tam smród i nie byłoby co do gęby włożyć. To że ktoś jest po prostu miły, to w rzeczywistości takiego sfrustrowanego chama powoduje zaburzenia percepcji i wydaje mu się dużo więcej niż jest. Tak samo powstały legendy o syrenach, kiedy wyposzczeni marynarze nie mogli dać ujścia swojej chuci miesiącami - wtedy widzieli dupę nawet w przepływającym obok morświnie. To po primo.

Po drugie primo: Gdyby Twoja żona była lekarzem urologiem... Czy miałbyś pretensje że dotyka zawodowo pindoli innych mężczyzn?  Może chciałbyś żeby leczyła tylko tych na poziomie, a margines wysyłała z jego chorobami na drzewo? :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

#644 Januszm

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1594 postów
  • Na FM od: 19 grudzień 2002
  • Motocykl:Kilka

Napisano pon, 15 sty 2018 - 06:37

Janusz.... Kierowcy to w większości chamy i wyposzczone prostaki. No sorry ale tak jest. Taki jak pójdzie nawet do dentystki, to zaraz będzie tworzył legendy o tym jak bardzo się powstrzymywała żeby mu gały nie zrobić pomimo że tam smród i nie byłoby co do gęby włożyć. To że ktoś jest po prostu miły, to w rzeczywistości takiego sfrustrowanego chama powoduje zaburzenia percepcji i wydaje mu się dużo więcej niż jest. Tak samo powstały legendy o syrenach, kiedy wyposzczeni marynarze nie mogli dać ujścia swojej chuci miesiącami - wtedy widzieli dupę nawet w przepływającym obok morświnie. To po primo.

Po drugie primo: Gdyby Twoja żona była lekarzem urologiem... Czy miałbyś pretensje że dotyka zawodowo pindoli innych mężczyzn?  Może chciałbyś żeby leczyła tylko tych na poziomie, a margines wysyłała z jego chorobami na drzewo? :)

Ziggi nie zrozumiałeś. Ja nie pisałem, że któryś coś z nich mówił, że robił z masażystką to i owo. Napisałem, że komentowali co sobie w trakcie myśleli bo on, to by tą masażystkę tak ... 

Nie słyszałem nigdy by kobieta była urologiem, ale jeśli już, to z pewnością dotyka pacjentów w rękawiczkach.

Ziggi zdziwiłbyś się, ilu kierowców obecnie, to są ludzie inteligentni, często z wyższym wykształceniem, znający po kilka języków czasami.

no, a podobno to ja tu jestem prostym chamem z papierami.

O co wam chodzi, mamy wolność słowa i każdy ma prawo do swojego zdania. Mi po prostu nie odpowiadałoby gdyby ... 

​Kogoś innego może brzydzić dotykanie klamki w drzwiach w miejscu publicznym, to też są niziny i chamstwo?

#645 bozoo

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 30 czerwiec 2009
  • Motocykl:motorynka

Napisano pon, 15 sty 2018 - 06:51

Ziggi nie zrozumiałeś. Ja nie pisałem, że któryś coś z nich mówił, że robił z masażystką to i owo. Napisałem, że komentowali co sobie w trakcie myśleli bo on, to by tą masażystkę tak

Janusz ale wg ciebie świadczy to o masażystce czy o nieprzeciętnej inaczej inteligencji komentujących - czy tam erotomanów marzycieli?

#646 Januszm

• Forumowicze
  • 1594 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 08:07

Janusz ale wg ciebie świadczy to o masażystce czy o nieprzeciętnej inaczej inteligencji komentujących - czy tam erotomanów marzycieli?

Świadczy to o tym, że niestety wielu facetów w swoim gronie komentuje wdzięki kobiet, rozmawia o kobietach, swoich doświadczeniach z nimi itp. a sytuacja z masażem potęguje ich wyobraźnię i skłania do gadania na ten temat.

#647 cezsek

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• E.K.G.
  • 431 postów
  • Na FM od: 24 sierpień 2006
  • Motocykl:Zajebisty

Napisano pon, 15 sty 2018 - 10:48

Nie brnij...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

#648 Januszm

• Forumowicze
  • 1594 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 11:33

Nie brnij...

No właśnie, wróćmy do tematy wątku :)

Myślę, że dziecko pomogłoby Yeuopowi zażegnać kryzys wieku średniego. Co wy na to?

#649 bozoo

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 30 czerwiec 2009
  • Motocykl:motorynka

Napisano pon, 15 sty 2018 - 11:37

Myślę, że dziecko pomogłoby Yeuopowi zażegnać kryzys wieku średniego. Co wy na to?

Jeśli sam tego nie chce to mu zepsuje życie a dziecku bardziej.

#650 Tommo

• Forumowicze
  • 1351 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer

Napisano pon, 15 sty 2018 - 12:01

Niech on najpierw dupencje sobie znajdzie. Zakocha się i będzie dobrze...

Audi Sport

#651 Nico

• Forumowicze
  • 464 postów
  • Na FM od: 31 styczeń 2008
  • Motocykl:Sport i Streetfighter

Napisano pon, 15 sty 2018 - 12:40

Daj spokój z Jełopem...jemu pomoże psycholog a nie dzieciak.

#652 Quanti86

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 211 postów
  • Na FM od: 03 grudzień 2012
  • Motocykl:Yamaha xj600

Napisano pon, 15 sty 2018 - 12:48

Przecież Yeuop ma się dobrze.

#653 Natalia Cattiva

• Forumowicze
  • 487 postów
  • Na FM od: 09 styczeń 2016
  • Motocykl:KTM LC4

Napisano pon, 15 sty 2018 - 17:40

Źle!

Naukowcy opublikowali w recenzowanych czasopismach naukowych wzór matematyczny ma idealny wiek żony:

Wiek żony = Twój wiek/2+7

Słuchaj się naukowców.

ale amerykanscy naukowcy ?? :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

#654 Tommo

• Forumowicze
  • 1351 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 17:52

Mnie co innego zaintrygowało. Nie pamiętam od kiedy Visuz napisał więcej niż trzy zdania :)

Audi Sport

#655 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5160 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano pon, 15 sty 2018 - 18:46

ja i tak podziwiam limo za spokój bo ja chyba bym takiemu ............ REGULAMIN

można sobie ubliżać od chamów buraków , ku*ew i masturbacji every day ale od rodziny to wypada się odpierdolić ...... REGULAMIN

sory ale ponosi mnie jak na to patrzę , teraz ktoś powinien wsiąść mu na dzieciaki ale nawet ja prostak ni posuwam się tak daleko ........ 

Źle!

Naukowcy opublikowali w recenzowanych czasopismach naukowych wzór matematyczny ma idealny wiek żony:

Wiek żony = Twój wiek/2+7

Słuchaj się naukowców.

nie visuz 

dla takiego po*eba jak ja właśnie najbezpieczniejsza będzie zdegenerowana 35 czy 40 -bo jeśli w tym wieku dalej widzi tylko dziwki i koks a nie dziecko jsy najważniejsze to szansa że jej się zmieni jest prawie żadna , a w wieku 22 lat to co druga mówi że chce robić karierę , nie ma czasu na dzieci a za 2-3 lata zaprasza cię na chrzciny albo wesele 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#656 Januszm

• Forumowicze
  • 1594 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 18:53

Michoa dobrze, że wymyślili internet, dzięki temu masz chociaż okazję poczuć się przez chwilę jak „kozak”.

Ja nikomu nie naubliżałem, nie zwyzywałem publicznie, tym bardziej kobiecie Limo, że on tak to odebrał to jego problem.

Ty natomiast jawnie mnie obrażasz i zastraszasz, a na to jest paragraf.

Użytkownik Januszm edytował ten post pon, 15 sty 2018 - 18:54

#657 Januszm

• Forumowicze
  • 1594 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 19:05

Ja też nie ale są tacy co tak myślą.

#658 Tommo

• Forumowicze
  • 1351 postów

Napisano pon, 15 sty 2018 - 19:11

Kurcze ja chodzę do masażystki regularnie, ale jeszcze nigdy nie pomyślałem w sposób erotyczny o tej sytuacji.

Zwyczajnie napierdala mnie kręgosłup.

Widocznie mało atrakcyjna jakaś.

Audi Sport

#659 ernestZL

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1884 postów
  • Na FM od: 08 maj 2007
  • Motocykl:zx10r

Napisano pon, 15 sty 2018 - 19:15

Czyli wychodzi że tak naprawdę Janusz chciał być miły i strzelił komplement w stronę kobiety Lima?
Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

#660 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Super-Moderatorzy
  • 5463 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano pon, 15 sty 2018 - 19:19

Ale jak przeczytałem o kulturze kierowców itd. to sie uśmiałem ...... mam z nimi do czynienia codziennie ........... może jakiś promil jest kulturalnych ale wiekszosc to dzikusy i zwierzaki .......

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

Bing (1)

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |