Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana uszczelki pod głowicą GPZ 400 '86

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 AndrevGPZ

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 16 postów
  • Na FM od: 13 październik 2016
  • Motocykl:Kawasaki GPZ 400

Napisano wto, 09 maj 2017 - 13:34

Witam! Czeka mnie wymiana uszczelki pod głowicą w Kawasaki GPZ 400 z 1986 roku, silnik 4 w rzędzie DOHC, chłodzony powietrzem. Samą uszczelkę już mam. Wiem, że zalecana jest również wymiana uszczelniaczy zaworów. Pytanie czy coś jeszcze powinienem wymienić? Myślałem żeby za jedną robota wymienić pierscienie na tłokach bo łyka troche oleju. Gdzie moge ewentualnie zapytać o ich dostepność?

#2 Andrzej JK

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 48 postów
  • Na FM od: 28 wrzesień 2016
  • Motocykl:Honda CB125 Twin K5, 1972

Napisano wto, 09 maj 2017 - 13:45

Witam! Czeka mnie wymiana uszczelki pod głowicą w Kawasaki GPZ 400 z 1986 roku, silnik 4 w rzędzie DOHC, chłodzony powietrzem. Samą uszczelkę już mam. Wiem, że zalecana jest również wymiana uszczelniaczy zaworów. Pytanie czy coś jeszcze powinienem wymienić? Myślałem żeby za jedną robota wymienić pierscienie na tłokach bo łyka troche oleju. Gdzie moge ewentualnie zapytać o ich dostepność?

W mojej CB chciałem wymienić uszczelkę, ale po otwarciu okazało się, że pierścienie do wymiany. Sprawdzenie łańcuszka rozrządu wskazało, że też trzeba go wymienić. Jak otworzysz silnik, to zobaczysz co jest do wymiany.

#3 AndrevGPZ

NOWICJUSZ - macant tematu

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 16 postów
  • Na FM od: 13 październik 2016
  • Motocykl:Kawasaki GPZ 400

Napisano wto, 09 maj 2017 - 14:01

Tak tak z tego zdaje sobie sprawę, że mogą być niespodzianki ale chodziło mi o takie części których wymiane zaleca producent przy zdejmowaniu głowicy.

Gdzie kupowałeś takie części jak łańcuszek rozrządu i pierścienie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |