Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pilna pomoc- yamaha xj6, ogłoszenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 doktorek511

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 26 marzec 2017

Napisano nie, 26 mar 2017 - 14:33

Witam.
Jakiś czas temu byłem obejrzeć yamahę xj6 naked. Wg mnie wszystko było ok, nic nie wyglądało podejrzanie, przejażdżka też pozytywna. Podpisaliśmy umowę przedwstępną i miałem po niego jechać jak tylko pogoda pozwoli. 

Ostatnio przeglądając internet zauważyłem, że nigdzie nie ma xj6 w wersji naked w takim kolorze jak ten który zamierzam kupić. Ten klolor wystepuje tylko w wersji diversion.  Po sprawdzeniu numeru vin okazuje się, że to nie jest wersja naked, a SA czyli wersja z owiewką (diversion).

I tu moje pytanie: komu opłacało się przerabiac motocykl w ten sposób, zważając na to, że przeróbka nie jest prosta? Może to świadczyć o jakimś wypadku? Sprzedawca nie wspominał, żeby cokolwiek było przerabiane. Dla mnie wszystko wydawało się ok. Co sądzicie ? Umowa jest napisana w taki sposób, że w razie wątpliwości mogę od niej odstąpić

link do ogłoszenia z motocyklem o który chodzi: http://sprzedajemy.p...j6sa-nr45633392

#2 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - wymiatacz szos

• Super-Moderatorzy
  • 9283 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano nie, 26 mar 2017 - 14:39

odpowiedź wydaje się prosta: zapewne motocykl powypadkowy, taniej było założyć części od nakeda, niż kupować drogą owiewkę. ponieważ nie wiadomo, co jeszcze tak naprawdę zostało uszkodzone, dla mnie byłby to wystarczający powód do wycofania się z umowy (i to wskazuje rozsądek)

jsz

bezmotocyklowy

#3 doktorek511

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 26 marzec 2017

Napisano nie, 26 mar 2017 - 14:43

dzięki.. i tak pewnie zrobię

#4 Qadrat

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1500 postów
  • Na FM od: 02 sierpień 2013
  • Motocykl:BMW F650, BMW R1150GS

Napisano nie, 26 mar 2017 - 16:22

Pewnie motocykl miał dzwona parę lat wstecz a wtedy dostać w normalnej części do XJ6 graniczyło z cudem. Wiem doskonale bo 3 lata temu ściągnąłem zza granicy XJ6 Diversion po niewielkim dzwonku i niestety ale doprowadziłem ją tylko do stanu jeżdżącego i sprzedałem jak stoi bo plastiki były w kosmicznych cenach. Przykładowo przedniej czaszy wtedy nie szło kupić taniej niż 1500 zł. Przedni reflektor też w takiej samej cenie.

#5 Varg

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 181 postów
  • Na FM od: 11 grudzień 2005
  • Motocykl:GSXR1000, XV1600, WR250R

Napisano nie, 26 mar 2017 - 21:18

Nawet półki nie są od kompletu, rzeźba.

#6 emil1005

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1401 postów
  • Na FM od: 05 luty 2006

Napisano nie, 26 mar 2017 - 21:19

Pewnie motocykl miał dzwona parę lat wstecz a wtedy dostać w normalnej części do XJ6 graniczyło z cudem. Wiem doskonale bo 3 lata temu ściągnąłem zza granicy XJ6 Diversion po niewielkim dzwonku i niestety ale doprowadziłem ją tylko do stanu jeżdżącego i sprzedałem jak stoi bo plastiki były w kosmicznych cenach. Przykładowo przedniej czaszy wtedy nie szło kupić taniej niż 1500 zł. Przedni reflektor też w takiej samej cenie.

Na allegro tak, a nowe w ASO duzo tansze.

#7 kumpel kalamitki

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 500 postów
  • Na FM od: 12 listopad 2010
  • Motocykl:Suzki 600

Napisano czw, 20 kwi 2017 - 15:45

Japoński motocykl MADE IN POLAND :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |