Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję informacji o wypadkach drogowych opiniowanych przez biegłego Jacka Złotorzyńskiego

biegły wypadek motocyklowy opinia biegłego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wypadek

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 2 postów
  • Na FM od: 10 marzec 2017
  • Motocykl:SUZUKI SV650 - miałem...

Napisano pią, 10 mar 2017 - 15:41

Witam!

W sierpniu 2013 roku, jadąc motocyklem, na ulicy Dolnej w Warszawie zderzyłem się z samochodem osobowym, który zajechał mi drogę. Decyzją Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów postępowanie zostało umorzone, a ja uznany w całości winnym zaistniałego wypadku na podstawie opinii, którą wydał biegły sądowy z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych mgr inż. Jacek Złotorzyński. Po długotrwałej i kosztownej ścieżce odwoławczej, której podstawę stanowiły wątpliwości co do opinii biegłego Jacka Złotorzyńskiego, Sąd Okręgowy w Warszawie X Wydział Karny – Odwoławczy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu postępowania, co umożliwiło rozpoczęcie sprawy karnej przeciwko kierującemu samochodem osobowym przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa. W dotychczasowym toku postępowania dwóch innych, niezależnie powołanych biegłych sądowych, zaopiniowało ten sam wypadek zupełnie inaczej, wskazując jako jego bezpośrednią przyczynę zajechanie drogi motocykliście przez kierującego samochodem.

Biegły Jacek Złotorzyński opiniuje w Warszawie, w zakresie rekonstrukcji wypadków drogowych, od około 30 lat. Poszukuję osób (w szczególności motocyklistów), które na podstawie opinii wydanych przez Jacka Złotorzyńskiego mogły się znaleźć w sytuacji podobnej do mojej.

Zainteresowanych sprawą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 602-404-411 lub na email: macziel84@gmail.com.

Pozdrawiam,
Marcin

#2 tomajk

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 42 postów
  • Na FM od: 12 październik 2016
  • Motocykl:CRF1000L

Napisano pią, 10 mar 2017 - 17:34

Opublikuj na FB jeśli możesz, jest szansa większa, że ktoś się znajdzie.

Dasz link to pewnie ludziska udostępnią.

#3 abrakadabra66

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 113 postów
  • Na FM od: 14 lipiec 2016
  • Motocykl:sv650

Napisano pią, 10 mar 2017 - 21:35

Taa o tym samym pomyślałem. Jak chcesz mogę poudostępniać na grupach 

#4 wypadek

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 2 postów
  • Na FM od: 10 marzec 2017
  • Motocykl:SUZUKI SV650 - miałem...

Napisano pią, 10 mar 2017 - 21:51

Jeśli macie możliwość udostępnienie tego dalej, to poproszę zróbcie to. Sam niestety nie mam FB. Moim zdaniem to sprawa dość ważna dla wszystkich motocyklistów, szczególnie warszawskich, zwłaszcza jeśli znalazłoby się więcej podobnych przypadków...

#5 _Monter_

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - wymiatacz szos

• Super-Moderatorzy
  • 8822 postów
  • Na FM od: 08 marzec 2005
  • Motocykl:Mean Streak

Napisano pią, 10 mar 2017 - 22:57

Zapytaj Majki z naszego forum, on miał jakieś akcje ale nie wiem czy akurat z biegłym.

Piekło było pełne więc wróciłem.
lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biegły, wypadek motocyklowy, opinia biegłego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |