Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chorwacja Bałkany 09.2017r

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 whitenakedbmw

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 8 postów
  • Na FM od: 13 luty 2017
  • Motocykl:BMW K1300R

Napisano wto, 14 lut 2017 - 09:41

My jedziemy z kolegą 21.05 do 04.06 , jak by ktoś chciał dołączyć zapraszam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#22 zulus

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 152 postów
  • Na FM od: 28 listopad 2006
  • Motocykl:TDM

Napisano czw, 23 lut 2017 - 15:45

Jak wygląda cenowo miejsce na namiot - parcela w cro? Jakoś nie mogę namierzyć samych parceli, tylko ceny namiotów/przyczep itp:(

#23 adacho290

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 20 listopad 2016
  • Motocykl:Yamaha XTZ 1200 ST

Napisano nie, 26 lut 2017 - 17:27

Witam kolegów,

Jeszcze nie wiem jak bedzie u mnie z wolnym w terminach o ktorych piszecie, ale jak by sie okazało ze będę w tedy w domu chetnie sie do kogoś z was podczepię.

dla mnie trasa w zasadzie obojetna, dopasuje sie do waszej. czy kwatery czy namiot czy mieszanka, tez sie dostosuje. jedyne czego nie wiem w tej chwili to czy bede jeszcze na urlopie w maju, czerwcu....teraz mam wolne ale pogoda nie taka...:):)

#24 Motocyklista na motocyklu

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 144 postów
  • Na FM od: 25 kwiecień 2009
  • Motocykl:H-D

Napisano nie, 26 lut 2017 - 20:10

Jak wygląda cenowo miejsce na namiot - parcela w cro? Jakoś nie mogę namierzyć samych parceli, tylko ceny namiotów/przyczep itp:(

Jak byłem w Chorwacji jakieś 3 lata temu, to nie warto było spać w namiocie w porównaniu z kempingiem (to moje zdanie - ja wolę w łóżku). Zasadniczo kemping był w tych samych pieniądzach co kwatera. Nie zdarzyło nam się zapłacić więcej niż 13E za osobę za noc. A jechaliśmy na 5 motocykli i 7 osób. Dodam, że nie mieliśmy nigdy rezerwowanego żadnego noclegu.

#25 Hose998

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9 postów
  • Na FM od: 29 luty 2016
  • Motocykl:VfR Fi800

Napisano nie, 04 cze 2017 - 13:00

Planuje już wyjazd na Chorwację , Bałkany, termin początek września 2017r. zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego. Szukam chętnych na wyprawę do 14 dni max. wyjazd po taniości ale bez przesady, zwiedzanie w siodle. trasa do ustalenia. prędkość przelotowe 120 km/h 

Jestem z mazowsza((( Kołbiel K-50/ k17 )))

witam plam Chorwacja cały czas aktualny tylko termin lekko się zmienił. na dziś jest to 31.08 do 08,09 . zasięg trasy trasy tez ulegnie zmianie. POZDRAWIAM

#26 Zbigniew880

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 08 czerwiec 2017
  • Motocykl:Suzuki Gsxr 600

Napisano czw, 08 cze 2017 - 16:05

Wróćcie do tematu, a nie pier$%^&*(e.. pojechał busem, jego sprawa - nie o tym temat.

Hose, daj więcej detali. np.:

1. chcesz jechać po "taniości", ale namiotowo, czy kwaterowo? W tym okresie, kwatery winny być max 20-30ojro za dobę (w sierpniu płaciłem nawet 55ojro, śpiąc prawie pod chmurką).
2. Planujesz sam, czy + osoba towarzysząca na plecak? (ja z plecakiem).
3. Jak planujesz trasę? Jeśli mijać autobany, to Polandia-Słowacja-Węgry-Cro (tak w okolice Senji) jest fajną trasą.
4. Na raz, czy z noclegiem po drodze? (nocleg to fajna opcja, np. gdzieś na Węgrzech)
5. Planujesz siedzieć w 1 miejscu, czy jechać z północy na południe i nocować w kilku miejscach? (jak tak robiłem w 2014 i był to fajny patent).

ps. Tu masz film:

Pzdr.

witam chciałbym zapytac ile Cie wyniosla mniej wiecej podróż czy to nocowanie w kwaterach czy pod golym niebem nie ma znaczenia? chetnie bym dolaczyl termin w miare by odpowiadal koniec sierpnia poczatek wrzesnia. lecz Chcialbym zachaczyc o Wenecje,Chorwacje Kierunek Wlochy

#27 Hose998

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9 postów

Napisano pon, 12 cze 2017 - 13:46

witam chciałbym zapytac ile Cie wyniosla mniej wiecej podróż czy to nocowanie w kwaterach czy pod golym niebem nie ma znaczenia? chetnie bym dolaczyl termin w miare by odpowiadal koniec sierpnia poczatek wrzesnia. lecz Chcialbym zachaczyc o Wenecje,Chorwacje Kierunek Wlochy

Planem jest Chorwacja koszt pomiedzy 2500 3000 tys

#28 jimny

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 19 czerwiec 2017
  • Motocykl:CBF 1000

Napisano pon, 19 cze 2017 - 12:40

No i jak z tym wyjazdem? Dokładny termin już ustalony?

Ja wybieram się na południe tak około 18 sierpnia plus minus kilka dni. Trasa Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja (wybrzeżem), Czarnogóra, Albania, Grecja. Powrót mniej więcej tak samo albo przez Bułgarię i Rumunię. Byłoby miło jakby znalazł się jakiś kompan.

#29 Hose998

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9 postów

Napisano wczoraj, 19:40

No i jak z tym wyjazdem? Dokładny termin już ustalony?

Ja wybieram się na południe tak około 18 sierpnia plus minus kilka dni. Trasa Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja (wybrzeżem), Czarnogóra, Albania, Grecja. Powrót mniej więcej tak samo albo przez Bułgarię i Rumunię. Byłoby miło jakby znalazł się jakiś kompan.

ja wyjeżdżam 31.08 i na 9.08 muszę wrócić (wesele w rodzinie). tak daleko nie do jadę w tym czasie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań