Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakaś sprawna porównywarka OC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#121 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9598 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano czw, 29 cze 2017 - 15:45

Autor też nie :D

Why... So... Serious

#122 Arczi919

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 138 postów
  • Na FM od: 05 lipiec 2016
  • Motocykl:Gsxr l4

Napisano czw, 29 cze 2017 - 22:47

Ja w pzu płaciłem 103 zeta nawet świeżo po kolizji w wyniku której straciłem wszystkie zniżki. Teraz też tyle płacę pomimo zniżek.

Limo, świeżo po kolizji nie zawsze ubezpieczalnia naliczy wyższą składkę zaraz przy następnej umowie. Czasami musi to chwilę potrwać ;)

#123 ZIGGI

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1318 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2006
  • Motocykl:-

Napisano sob, 15 lip 2017 - 00:04

Ale Limo jesteś zameldowany w jakiejś małej miejscowości a nie w Wawie 

To nie ma znaczenia. Kiedyś było jasno i transparentnie: Szkoda = strata 10% zniżek na jeden rok. Teraz każdy ubezpieczyciel liczy jak mu się podoba. Niektórzy do wyliczenia składek OC biorą pod uwagę nawet szkody z AC i to sprzed kilku lat.

Powtarzam: ruszyć dupę do dobrego brokera to jedyna gwarancja taniości.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

#124 ZIGGI

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1318 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2006
  • Motocykl:-

Napisano pią, 28 lip 2017 - 23:27

Dostałem wznowienie OC na przyczepkę. Przysłali kwit na 56 zł. Pojechałem jak zwykle do Małgorzaty i.... w tej samej ubezpieczalni wyszło 50 zł. Jak oni ku*wa chachmęcą z tymi składkami, to krew człowieka może zalać. Nie zdziwię się jak doczekamy jakiejś "afery ubezpieczeniowej". 6 zł nie majątek bo to tylko przyczepka ale przy ubezpieczeniu za tysiaka 12% to już różnica.

Do tego podsłuchałem, że któryś ubezpieczyciel nie stosuje się do obowiązującego prawa. Normalnie jest tak, że w przypadku gdy przyjdzie wznowienie i go nie wypowiemy, to ubezpieczenie zostaje zawarte, ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność i musi jedynie wyegzekwować opłacenie zaległej składki. A taki ch*j. Jeśli od właściwego terminu opłacenia składki minie miesiąc, to jeden ubezpieczyciel wymiga się z odpowiedzialności. Niestety w tym momencie się skapowałem że nie mam w dowodzie od samochodu aktualnego OC i zapomniałem zapytać o którego ubezpieczyciela chodzi. Dopytam przy okazji.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |