Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cierpliwy motocyklista poszukiwany - Lublin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#101 MrsMarthy

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 296 postów
  • Na FM od: 09 styczeń 2012
  • Motocykl:MT 01

Napisano czw, 18 sie 2016 - 04:18

Wniosek? Ty nie jesteś jednym z największych mistrzów i nie będziesz. A teraz odpuść sobie trolowanie i idź pojeździć lepiej.

#102 Dreamof

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 26 postów
  • Na FM od: 26 lipiec 2016
  • Motocykl:Honda CBF 600 SA

Napisano czw, 18 sie 2016 - 08:51

A ja mysle, ze do pewnych rzeczy trzeba dorosnac....kiedys sie zgodzisz z kolezankami i kolegami z forum.Oczywiscie w mniejszym lub wiekszym stopniu ale jesli kiedykolwiek zadajesz pytanie to musisz sie liczyc z tak duzym zroznicowaniem odpowiedzi i opini, jak duze jest grono osob zapytanych.Wywaz informacje ktore sa Ci przekazywane i moze je nieco uwzglednij w swoich dzialaniach bo nie sadze by ktos chcial Ci zle podpowiedziec.

Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

#103 niwy

KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

• Forumowicze
  • 789 postów
  • Na FM od: 30 grudzień 2009
  • Motocykl:VTXę 125

Napisano pon, 22 sie 2016 - 09:12

znalazła tego chłopa w końcu ?

#104 KarolinaKk

NOWICJUSZ - romeciarz

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 33 postów
  • Na FM od: 24 lipiec 2016
  • Motocykl:nie znam się

Napisano pon, 22 sie 2016 - 09:21

znalazła tego chłopa w końcu ?

Chłopa nie znalazła. Ale jeździ już bez problemu ;)

#105 niwy

KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

• Forumowicze
  • 789 postów
  • Na FM od: 30 grudzień 2009
  • Motocykl:VTXę 125

Napisano pon, 22 sie 2016 - 09:23

przykro mi że nie mogliśmy pomóc :(

#106 KarolinaKk

NOWICJUSZ - romeciarz

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 33 postów
  • Na FM od: 24 lipiec 2016
  • Motocykl:nie znam się

Napisano pon, 22 sie 2016 - 09:27

przykro mi że nie mogliśmy pomóc :(

Jak nie :D? Temat sprzęgła ogarnięty. Jeżdżę w każdej wolnej chwili. Chłop to nie potrzeba pierwszorzędna. Sprzęgło było ważniejsze :D

#107 kumpel kalamitki

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 500 postów
  • Na FM od: 12 listopad 2010
  • Motocykl:Suzki 600

Napisano nie, 04 wrz 2016 - 15:09

z innej beczki zauważę, że jazda motocyklem ZNACZNIE różni się od jazdy samochodem. teoretycznie wszystko polega na tym samym, ale w praktyce to zupełnie coś innego. miałem jakiś czas temu okazję na kilkudniowym wyjeździe obserwować kierowcę samochodu, który w wieku średnim nagle zapałał miłością - wtórną - do motocykli; prawo jazdy miał, a lata wcześniej nawet jeździł ruskiem. na szerokiej drodze szedł jak burza między samochodami, na styk, tak że nie miałem odwagi za nim gonić. na zakrętach w bieszczadach zostawał mi setki metrów z tyłu, mimo że ani nie jestem mistrzem zakrętów (żona jeździ lepiej ode mnie), ani nie chciałem go zostawiać; po prostu kompletnie nie ogarniał podstaw techniki jazdy...

Dobrze napisane, prawie jakby o mnie :D ale, ale może ten jegomość to ze strachu nie łykał zakrętów bez zapojki. Z perspektywą wieku bodźce inaczej się odczuwa. Czym innym jest 140km/h jak się ma 25lat, a czym inny te same 140km/h jak się ma np 55 :)  Człowiek się po prostu bał zakrętów i założe się, że jakby je nawet umiał pięknie brać to i tak by prawie przed nimi klękał.

Sam za młodziaka nawinąłem przez 10 lat na motocyklach od cholery kilometrów, a dziś hmmmmmm strach, po prostu strach i ten odruch sięgania po pasy bezpieczeństwa aby je zapiać ;)

Użytkownik kumpel kalamitki edytował ten post nie, 04 wrz 2016 - 15:10

#108 Felipe

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 14 postów
  • Na FM od: 05 sierpień 2016
  • Motocykl:M jak ...

Napisano pią, 23 wrz 2016 - 22:15

Fajnie tak z rana głupot poczytać.

Yuby-  co chciałeś przez to powiedzieć? Mógłbyś się jaśniej wyrażać?- To jakiś dla Ciebie problem? Co do mnie- to już wszystko ok., opanowałem ten trudny motocykl,- nie przeznaczony bynajmniej do nauki jazdy, -to kwestia własnej aktywności, ćwiczeń, -pomoc tu uzyskałem głównie od Karoliny i kogoś jeszcze kto pisał na temat, reszta wysyłających mnie na kursy, pytających po co to moto w ogóle kupiłem , lub radzących mi bym je sprzedał - serdecznie pozdrawiam.

Wniosek? Ty nie jesteś jednym z największych mistrzów i nie będziesz. A teraz odpuść sobie trolowanie i idź pojeździć lepiej.

Właśnie tak zrobiłem jak napisałaś ( nie wiem co miałaś na myśli pisząc o trolowaniu), i to pomogło, trzeba ćwiczyć - wtedy są efekty, nie potrzebuje już żadnych kretyńskich kursów o przeciwskrętach. Nie jestem i nie chce być mistrzem, uważam nie powinnaś więcej dawać żadnych rad tym , którzy nabierają doświadczeń na nowym, innym sprzęcie, pozdrawiam.   

A ja mysle, ze do pewnych rzeczy trzeba dorosnac....kiedys sie zgodzisz z kolezankami i kolegami z forum.Oczywiscie w mniejszym lub wiekszym stopniu ale jesli kiedykolwiek zadajesz pytanie to musisz sie liczyc z tak duzym zroznicowaniem odpowiedzi i opini, jak duze jest grono osob zapytanych.Wywaz informacje ktore sa Ci przekazywane i moze je nieco uwzglednij w swoich dzialaniach bo nie sadze by ktos chcial Ci zle podpowiedziec.

Wiesz, -z tym różnie bywa, czasem odpowiedzi są tak różne i nie na temat  że zupełnie nie wiem co o tym myśleć, czasem ktoś się tu kreuje na mistrza lekceważąc przy tym innych, dlatego nie widzę tego jak Ty i odpowiednio reaguje. Z niektórymi wypowiedziami tutaj nigdy się nie zgodzę, uważam że są po prostu aroganckie. 

#109 MrsMarthy

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 296 postów
  • Na FM od: 09 styczeń 2012
  • Motocykl:MT 01

Napisano śro, 28 wrz 2016 - 16:41

Właśnie tak zrobiłem jak napisałaś ( nie wiem co miałaś na myśli pisząc o trolowaniu), i to pomogło, trzeba ćwiczyć - wtedy są efekty, nie potrzebuje już żadnych kretyńskich kursów o przeciwskrętach. Nie jestem i nie chce być mistrzem, uważam nie powinnaś więcej dawać żadnych rad tym , którzy nabierają doświadczeń na nowym, innym sprzęcie, pozdrawiam.   

:clap: dobrze dobrze, dawaj znać jak efekty (jakieś nagrania, komentarze, cokolwiek), bom fest ciekawa.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

Bing (1)

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |