Skocz do zawartości

Zdjęcie

poldożerini

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#41 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 5161 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano czw, 12 lip 2018 - 16:26

Ile dałeś za to?

no jak yuby pisze mniej więcej :D ale człowiek się liczy nie pieniądze 

Za tyle sam bym taki wynalazek skitrał w garażu dla młodego...  ;) 

to zamiast nadskakiwać płaskiej dupie i tracić czas bo i owszem fajna sucz jest ale ona i tak się z nikim nie spotka oprócz swojego psa  to  przejrzyj olx i coś sobie wybierz do 2 tys jest zajebisty wybór a jak masz ponad 2 to nawet może 1.4 upolujesz a ten już podaje zdrowo dopóki upg nie wyjebie :D w takim 1.4 jakbyś most zaspawał to chłosta jak za małolata jak starych nie było w domu i video i TV twoje aż nieraz wzdymy na ręce były potem także  nie ma co kitrać w garażu tylko upalać ..............teraz pompę wody wymieniłem oblatam trochę na rejonach i jak nic nie odpadnie to quada na seroki i siedlecka  zatarga :D  wydech chyba mam uje**ny bo dziś jak bokiem zapodawałem po szutrach to coś szurało o wystająca na środku muldę , pompę wody wymieniłem , teraz walka z rozjebanym wlewem do baku -nie chodzi że paliwo się rozlewa bo nie jestem dupajskim kustoszem i nie stać mnie na jazdę nim na benzynie ( no dziś 2km zrobiłem bo gazu brakło ) ale śmierdzi strasznie paliwem w środku .......

ja to bym mojego na 1.4 zeswapił ale mam za dużo innych projektów a zarabiam jak w końskich za panowania janusza 1 i odkładam tyle jakby boljer w dziennej taryfie grzał więc chyba nie dojdzie do skutku :( 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |