Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cross skytame

pomoc rejestracja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ggoopp1

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 4 postów
  • Na FM od: 16 czerwiec 2016
  • Motocykl:bedzie

Napisano śro, 22 cze 2016 - 19:16

Witam serdecznie otóż mój problem jest w tym , że chce kupić powyzej wymieniony cross. Tylko problem jest w tym , że jest zarejestrowany na angielskie numery (papiery są) jest możliwości przerejestrowania na polskie ?

#2 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Super-Moderatorzy
  • 9332 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano śro, 22 cze 2016 - 23:09

co do zasady jest, diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. na początek wyjasnij dokładnie sytuację, bo co znaczy " jest zarejestrowany na ang nr" - znaczy ktoś go przemycił bez wyrejestrowania i opłacenia podatków?

jsz

bezmotocyklowy

#3 ggoopp1

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 4 postów
  • Na FM od: 16 czerwiec 2016
  • Motocykl:bedzie

Napisano pią, 24 cze 2016 - 08:03

co do zasady jest, diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. na początek wyjasnij dokładnie sytuację, bo co znaczy " jest zarejestrowany na ang nr" - znaczy ktoś go przemycił bez wyrejestrowania i opłacenia podatków?
jsz

właściwie nie wiem widzialem tylko ze jest sprowadzony z anglii jeździ w Polsce na żółtych tablicach rejestracyjnych i ma papiery na to . I nie wiem czy bede mogl go przerejestrować w polsce na nasze tablice i czy nie bedzie problemu w tym.

#4 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Super-Moderatorzy
  • 9332 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano czw, 30 cze 2016 - 00:52

proponuję więc najpierw skorzystać z wyszukiwarki i poczytać o zasadach i przepisach dot. rejestracji w kraju pojazdu zza granicy. ew. pytanie zadaj jak już będziesz znał dokładnie i w szczegółach stan prawny motocykla

jsz

bezmotocyklowy

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, rejestracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |