Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc przy zakupie pierwszego moto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziki97

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 07 kwiecień 2016

Napisano czw, 07 kwi 2016 - 23:21

Witam, jestem świeży w świecie większych pojemności i szukam Suzuki GSX750 :) Mam na oku jak na razie jedną sztuke bo niestety jest ich mało i co się pojawi to szybko znika i budżet nie jest wielki a i z jazdą po całej Polsce za moto mi nie pyknie bo już ostatnio sie nadziałem na ZR7 i sprzedawce oszusta co mówił że moto igła, a była padlina, cały dzień i 300zł w plecy :/ (Po przejażdżce gsx750F pociągnęło mnie na suzuki lecz tylko nekeda) 

Cały czas szukam wszędzie gdzie się da, jak coś mi w padnie w oko to dodam w edicie :)

Co myślicie o tej? Może ktoś ma blisko do sprzedającego i mógłby przy okazji dobrej pogody podskoczyć ocenić? 

http://olx.pl/oferta...D5-IDeIN9J.html

#2 Qadrat

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1521 postów
  • Na FM od: 02 sierpień 2013
  • Motocykl:BMW F650, BMW R1150GS

Napisano pią, 08 kwi 2016 - 06:13

Dorzuć jeszcze trochę i dopisz do listy CB750 SevenFifty, motocykl na poziomie wykonania, którego w obecnych czasach już nie uświadczysz :)

#3 Dziki97

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 07 kwiecień 2016

Napisano pią, 08 kwi 2016 - 06:53

Wiem ze Honda to Honda, ale za suzuki przemawia 6biegow atrakcyjniejszy jak dla mnie wyglad i manualna regulacja luzow zaworowych, co wole robic bo szybkie i stosunkowo latwe :) niz rozbierac co pare wymian oleju wałki i czyscic hydropopychacze :) Szukalem Cb lecz nic ciekawego nie znalazlem a kumpel nawrocil mnie na suzuki(niby same stuki) ale stary silnik suzuki to tez arcydzielo :D

#4 Qadrat

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1521 postów
  • Na FM od: 02 sierpień 2013
  • Motocykl:BMW F650, BMW R1150GS

Napisano pią, 08 kwi 2016 - 07:15

No cóż, na temat tego z ogłoszenia to za dużo nie powiem, na zdjęciach wydaje się być w porządku ale jak to u handlarza bywa - on nic za dużo przez telefon nie powie i nie zna historii tego motocykla więc pozostaje zaryzykować i jechać z kimś doświadczonym na oględziny. Taka loteria :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |