Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krzesiwo. ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
242 odpowiedzi w tym temacie

#41 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5042 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:yfm200,sfera50, atc250R

Napisano pią, 25 wrz 2015 - 23:27

kwaśna ale okulary masz trochę za wielkie ......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#42 Nico

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 463 postów
  • Na FM od: 31 styczeń 2008
  • Motocykl:Sport i Streetfighter

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 06:38

kwaśna ale okulary masz trochę za wielkie ......

Chyba cos a'la Skrillex ?

#43 KLAUDIUSZ

• Super-Moderatorzy
  • 5239 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 08:35

2 tygodnie temu też Ci się nie chciało iść 2 km, a wtedy nawet deszczu nie było.

Jak Ty spałeś to Ja z buta do Trampa, w deszczu, wilki jakieś, ledwo na nogach się trzymając :D

Może chciał zaimponować koleżankom, że jego tata prosiakiem jeździ.

Ja nie mam prosiaka :D Żona ma ...... boli Cię to, co? ;)

Byłem przeciwnikiem zniesienia sluzby zasadniczej.

Dla niektorych mieczakow taka szkola zycia byla jak znalazl.

Dokładnie!!!!

#44 fincher

• Forumowicze
  • 448 postów
  • Na FM od: 27 sierpień 2012
  • Motocykl:SV 650s

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 09:31

Tyle co skończyłem technikum także coś wam powiem.
Patrząc na ludzi których miałem w szkole, niektórzy nie wiedzieli by którym końcem karabin strzela, inny by stwierdził że mu mundur nie pasuje bo kolory nie takie.
Najlepszy był kolo który stwierdził że nie będzie biegać bo mu się fryzura potarga i będzie musiał iść do fryzjera....

Nie umiem sobie takich ludzi wyobrazić w wojsku.

Użytkownik fincher edytował ten post sob, 26 wrz 2015 - 09:32

#45 mongor

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• H-D
  • 655 postów
  • Na FM od: 02 kwiecień 2010
  • Motocykl:dwa

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 09:36

Patrząc na ludzi których miałem w szkole, niektórzy nie wiedzieli by którym końcem karabin strzela, inny by stwierdził że mu mundur nie pasuje bo kolory nie takie.
Najlepszy był kolo który stwierdził że nie będzie biegać bo mu się fryzura potarga i będzie musiał iść do fryzjera....

Właśnie po to jest/było wojsko. Po dwóch latach służby, wiedział by, jak sobie czuprynę ułożyć a i z karabinem by sobie poradził. Tak, to tylko utylizuje tlen i zanieczyszcza powietrze :biggrin:

#46 KLAUDIUSZ

• Super-Moderatorzy
  • 5239 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 11:48

Ja znam jeszcze teksty:

- nie będę ćwiczył bo się spocę i będę śmierdział

- nie będę ćwiczył bo się zmęczę

#47 michoa

• Forumowicze
  • 5042 postów

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 12:03

Ja nie mam prosiaka  :D Żona ma ...... boli Cię to, co?  ;)

już ty się nie bój młody wiedział co robi , stukati byś podjechał też by gówniary majty przez głowę i staniki przez kolana ściągały.........

A co wam to wojsko pomoże jak w razie wojny pekaes ma giwerę za 2500 ojro i armię ciapatych samobójców ? 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

#48 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - wymiatacz szos

• Forumowicze
  • 8990 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:F3

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 12:04

Nic się nie zmieniło. 

Nic się nie zmieniło, powiadasz :). Chcesz powiedzieć że większość Twoich kolegów w szkole zachowywało się jak pipy?

Why... So... Serious

#49 ZIGGI

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1215 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2006
  • Motocykl:-

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 22:13

A zamiast wiedzy "naturalistycznej" młode pokolenie wie więcej i szybciej niż czytaliśmy w książkach SF 30 lat temu. A że wg was ta wiedza jest zbędna? Wg młodzieży, właśnie ta wiedza jest ważna i pewnie w dużej części wiedzą lepiej :)

Ta.... Zabierz takiemu srajfona, a będzie niezdolny do życia.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

#50 C0RLE0NE

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 26 marzec 2015

Napisano sob, 26 wrz 2015 - 22:46

"Nasze dzieci to największe pierdoły na świecie? Hodujemy zombi, które nie wiedzą kim są"

http://www.gazetapra...dza-kim-sa.html

#51 michoa

• Forumowicze
  • 5042 postów

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 10:44

Ta.... Zabierz takiemu srajfona, a będzie niezdolny do życia.

mnie się dzisiaj śniło że obudziłem się rano a tu nie działał internet -ostatni raz tak się bałem jak kobiecie się okres spóźniał , horror po prostu.....

na wszelki wypadek przywiązałem do napowietrznego kabla z internetem stalową linkę z pętla na mojej szyji w razie jak wiatr zerwie nie będe cierpiał, dobry pomysł zapożyczony z zajawki zwanej motocyklizmem......

#52 MrsMarthy

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 296 postów
  • Na FM od: 09 styczeń 2012
  • Motocykl:MT 01

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 19:38

Pracuję dodatkowo w szkole podstawowej + gimbazjum. Bachory takie wstrętne, nieudolne, ale oczywiście w gębie najmocniejsze. Przykładowo: przyszło mi zmierzyć wzrost chłopakowi z fryzurą starannie zaczesaną, która dodawała mu jakieś dodatkowe 15 cm to mnie zwyczajnie opierdolił... że nie mam prawa psuć mu fryzury, że jeśli to zrobię to zapłacę za fryzjera, że rodzice do mnie przyjdą i mnie podadzą do sądu, a najlepiej żebym się odwaliła a w papierach napisała cokolwiek. Przykład jeden z miliona. Wydaje mi się że za jakieś 20 lat dzieciaki nie będą wiedziały jak wygląda książka, wiec tym bardziej nie przyswoją umiejętności przetrwania, czy tam życia bez prądu. Jeśli w ogóle będą nadawały się do samodzielnego życia.

#53 fincher

• Forumowicze
  • 448 postów
  • Na FM od: 27 sierpień 2012
  • Motocykl:SV 650s

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 20:56

Już kiedyś opisywałem sytuację która mnie spotkała.
Idąc z dziewczyna przez osiedle, obok szkoły podbiegł do mnie dzieciak na oko 12-13 lat i rzucił hasło "ej stary kup mi szlugi bo mi się jarać chce" plus kilka nie parlamentarnych słów.
Także ręce opadają, niby ja też raczej młody jestem ale no jakieś granice przecież muszą być....

#54 Buber

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2718 postów
  • Na FM od: 17 sierpień 2006
  • Motocykl:CB 650Z & Kilofazer

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 21:02

:) no obok w wątku wkleiłem a tutaj zdaje się jeszcze bardziej pasuje.. :D

Już w starożytnej Grece Platon pisał:

"Co się stało z naszą młodzieżą? Nie szanują starszych, nie są posłuszni względem swoich rodziców. Nie przestrzegają prawa. Hulają po ulicach rozpaleni dzikimi żądzami. Ich moralność jest w rozkładzie. Na co oni wyrosną?"

Hesiod, w 8 wieku naszej ery pisał:

"Nie widzę nadziei dla przyszłości naszego narodu skoro polegamy na bezmyślnej dzisiejszej młodzieży, bez wątpienia wszyscy młodzi są lekkomyślni ponad wszelką miarę... Gdy ja byłem młody, uczono nas dyskrecji oraz szacunku dla starszych, ale dzisiejsza młodzież jest coraz bardziej pogardliwa i nie zna umiaru."

natomiast poniższy cytat jest przypisywany Sokratesowi:

"Dzieci w dzisiejszych czasach uwielbiają luksusy. Mają złe maniery, lekceważą autorytety, gardzą starszymi. Nie wstają już, gdy starsi wchodzą do pokoju. Sprzeczają się z rodzicami, zajmują się plotkowaniem, opychają się łakociami i tyranizują swoich nauczycieli."

Spoko, świat się nie skończy. Za to ten łepek z fryzurą będzie się za 30 lat rzucał jak to 'za moich czasów był dobrze, a teraz to bydło panie...." :D

Ten temat był tyle razu wałkowany że aż dziw że jeszcze ktoś tą kwestię podnosi... tak gdzieś od 2500 lat to samo... wcześniej były problemy z pismem i archiwizacją ;)

#55 lysy76

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 219 postów
  • Na FM od: 17 czerwiec 2008
  • Motocykl:VF 1.1C, Ktm 990 adv

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 21:17

Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wku**wieni?

J.K.

:cool:

#56 ZIGGI

• Forumowicze
  • 1215 postów

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 21:20

Buber, ale abstrahując od mody, zainteresowań, obyczajów i zmieniających się trendów, to do tej pory każde pokolenie coś sobą reprezentowało i coś potrafiło, bez względu na czasy w których żyło. A co jest dzisiaj? Nie da się żyć i budować świata będąc dobrym jedynie z internetu, fejsbuka i obsługi srajfona.

Obecne pokolenie nastolatków umie jedynie korzystać z tego, co już zostało stworzone. Gdyby im to zabrać, to zginą.

#57 michoa

• Forumowicze
  • 5042 postów

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 21:46

ja tam w sumie za młodu byłem święty jak boguś linda w psach  

#58 lysy76

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 219 postów
  • Na FM od: 17 czerwiec 2008
  • Motocykl:VF 1.1C, Ktm 990 adv

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 21:55

Buber, ale abstrahując od mody, zainteresowań, obyczajów i zmieniających się trendów, to do tej pory każde pokolenie coś sobą reprezentowało i coś potrafiło, bez względu na czasy w których żyło. A co jest dzisiaj? Nie da się żyć i budować świata będąc dobrym jedynie z internetu, fejsbuka i obsługi srajfona.

Obecne pokolenie nastolatków umie jedynie korzystać z tego, co już zostało stworzone. Gdyby im to zabrać, to zginą.

Ziggi, no ja Cię proszę...

Nie mam sklerozy i pamiętam jeszcze jak spędzaliśmy z kumplami wolny czas. :) 

Nie chciałbym, aby moje dziecko spędzało go tak samo :cool:

Sex, drugs & rock.

No.

:icon_mrgreen:

#59 ZIGGI

• Forumowicze
  • 1215 postów

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 22:56

Wolny czas...

Ja też wiodłem rozrywkowe życie, ale poza tym trzeba było się uczyć w szkole i obowiązki jakieś były.

Chłopak, który nie potrafił wymienić w samochodzie klocków hamulcowych, albo naprawić roweru, to była pi*da.

Złożenie z części nowej betoniarki, to też nie był problem. Nikt nie pytał, czy jesteś za młody czy nie. Wystarczyło że miałeś dość siły, by dokręcić wszystkie śruby.

Jak moja mama zachorowała, to razem z siostrami, będąc w podstawówce, potrafiliśmy przejąć jej wszystkie obowiązki domowe, łącznie z żywieniem brygady murarzy. Na sex i rock&roll trzeba było mieć czas i siłę po zrobieniu wielu innych rzeczy, które wymagały jakichś umiejętności i lekkie też nie były.

A jak wróciłem najebany o piątej rano z baletu, to i tak musiałem wstać rano i robić to, co do mnie należało.

#60 Buber

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2718 postów
  • Na FM od: 17 sierpień 2006
  • Motocykl:CB 650Z & Kilofazer

Napisano nie, 27 wrz 2015 - 23:19

:)

Ale na tym to właśnie polega - ty składałeś betoniarkę, a dzisiejsza młodzież zrobi stronę w necie, czy "flash mob" na rynku... albo wykorzysta srajfona w sposób który ty byś w życiu nie dał rady.. :P

Ja na przykład z komórki tylko dzwonię. Zdjęcia robię aparatem fotograficznym :)

Spoko, każde pokolenie coś wnosi. My np. do pięt tzw. "Kolumbom" nie dorastamy...... a nasze dzieci nie składają betoniarek, no tak to życie się rozwija... 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |