Skocz do zawartości

Zdjęcie

imigranci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7369 odpowiedzi w tym temacie

#41 ernestZL

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1876 postów
  • Na FM od: 08 maj 2007
  • Motocykl:zx10r

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 06:14

Pozatym nie przypominam sobie abysmy brudzia pili.

To absolutnie nie było skierowane personalnie. Nawet nie wiem jak masz na imię. To coś na zasadzie Twojego chamskiego kumkasz które często stosujesz w kierunku ludzi z którymi również brudzi nie piłeś. 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

#42 LWfilip

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 227 postów
  • Na FM od: 22 marzec 2015
  • Motocykl:Honda ST1100 ABS / TCS.

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 07:48

Nie skaczcie sobie do gardeł bo nic to nie zmieni. Kilka kilometrów od miejsca gdzie mieszkam, będzie (a właściwie już jest) miejsce (lub obóz jak kto woli), ośrodek dla uchodźców. Wydaje mi się, że jeśli pojawi się więcej takich gości to i tak długo u nas nie posiedzą. Z tego co oglądam i słyszę, oni od razu założyli sobie, że krajem docelowym są Niemcy lub Anglia itp. Nasza rzeczywistość ich nie interesuje. Ci przyjeżdżający teraz mają jakąś szansę aby swój cel osiągnąć. Ci, którzy przyjadą później to raczej będą musieli zostać tam gdzie dojadą. Czyli, raczej np:w Polsce. Będzie problem. Zawsze powtarzam, że jak się jedzie do kogoś w gości to należy przestrzegać zasad panujących u gospodarza. Oczywiście można liczyć na jakieś przywileje bo jest się gościem, ale są granice. Swoją drogą to ciekaw jestem jaki stosunek do swoich "ziomków muzułmanów" mają inne kraje arabskie?? Jakoś nie widzą i nie słyszę o uciekinierach szturmujących plaże Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu itd. Nic nie wiadomo nawet o pomocy dla tych ludzi choć ta pomoc jest fundamentem chyba wszystkich religii. Jest z tym poważny problem bo przywódcy europejscy są bardzo podzieleni a poprawność polityczna już dawno zepsuła i rozsadek. Nikt nie ucieka do islamskiego kraju bo tam nawet nie fikną. Trzeba wiać tam gdzie nic nie grozi, można brać co dają bez końca i jeszcze domagać się "swoich praw". No nie. Jak już jesteśmy przy piosenkach to jest fajny kawałek, który oddaje nastrój tych czasów bo spokój narodów zaczyna się sypać i nieuchronnie prowadzi to do konfliktów. Mam tu na myśli Proletaryat i Nie! Kur...Nie!.

Użytkownik LWfilip edytował ten post pon, 07 wrz 2015 - 07:50

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

#43 HARPAGAN

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 660 postów
  • Na FM od: 08 lipiec 2006
  • Motocykl:VMAX

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 08:13

Zlitował się nad nim jak go zabijał. :banghead: :banghead: :banghead:

https://video-arn2-1...f12&oe=55ED5E8B

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

#44 ZIGGI

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1271 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2006
  • Motocykl:-

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 08:24

Wczoraj nawet jeden z imigrantów, którzy dotarli do Austrii tłumaczył, że przyjmowanie wszystkich jak leci nie przyniesie nic dobrego. Sugerował, żeby przyjmować tylko wykształconych z wyuczonym zawodem, bo cała reszta jedzie tu wyłącznie po zasiłki.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

#45 LORD VADER

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2641 postów
  • Na FM od: 15 maj 2006
  • Motocykl:kaczka / CZ600V Transalp

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 11:31

Problem z nimi pojawia się wtedy gdy zlepią się w grupkę a mają do tego tendencje . Dużo większe niż jakikolwiek europejski naród/społeczność (za wyjątkiem cygańskiego syfu) .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D 

#46 ZIGGI

• Forumowicze
  • 1271 postów

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 14:19

Nie no... Bez przesady. Nie m się czym martwić. To są jakieś wyolbrzymione jednostkowe przypadki :biggrin:

#47 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5123 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 15:04

Nie da się ukryć że to jest potężny problem ale znając życie to nikt z tych uchodźców nie myśli o pozostaniu dłużej w takim kraju jak PL. Oni stąd bardzo szybko uciekną. Jakie my mamy zaplecze socjalne. Gdzie ci ludzie mają niby mieszkać jak przyjdzie zima?. Mieszkań socjalnych zero. Nawet gdy jakimś cudem taki talib przetrwa ciężki okres asymilacji to potem zderzy się z prozą smutnego życia prostego człowieka w PL. Co niby taki człek w PL może robić oprócz pracy na taśmie za najniższą? Nic. Jak sobie jeden z drugim przeliczy to szybko dojdzie do wniosku że u nas też go totalnie dymają  :) Także ten... welcom tu Germany  :) 

pewnie bedą ich deportować do nas spowrotem , ale oni będa znowu uciekać , a śmiem twierdzić że nikt nie będzie ich gwałtem w obozach trzymał  więc ciężko im podjąć kolejną próbę nie będzie i tak aż wszystkim się uda albo zginie  -pojedzie pierwszy transport 20 zamarznie w chłodni , 10 złapią przy ucieczke , 15 potem przy próbie ,,zaklimatyzowania się'' ale 5-8 się  jakoś uda , tych 25 złapanych deportują do Polski do obozu spowrotem po miesiącu spróbują łódką , 10 się utopi , 5 padnie z głodu i chorób  , 5 złapie straż przybrzeżna ,  ale 5 dopłynie wpław i zostanie Niemcami , tych 5 złapanych  znowu deportują do Polski gdzie oni za miesiąc znowu podejmą próbę ucieczki nie wiem na skrzydłach ikara , 2 się zabije , 1 zestrzeli hmm niemiecka obrona przeciwlotnicza ( bo znowu dostanę ostrzeżenie :D )  , 2 się uda i problem dla Polski rozwiązany...

także ja się tam nie boje :D 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#48 mort3n

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 554 postów
  • Na FM od: 26 kwiecień 2015
  • Motocykl:Yamaha YZ426F '02

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 15:26

ks-rider.. Wróć do Polski, zobacz jak tutaj się żyje, a potem pogadajmy. Większość ludzi zap***ala za 1600zł (ok. 400 euro w przeliczeniu na Twoje) i nie dziwię się że mają takie podejście do imigrantów jakie mają, ja takowe też mam. Poza tym większość tych ludzi nie potrafi się asymilować ze społeczeństwem do którego trafiają. To są ludzie dla których normalną rzeczą jest że ludzie się zabijają na ulicy w imię jakiegoś koranu, gwałcą, kradną itp. A nagle trafiają do europy i co? Nie szanują praw, nie szanują obyczajów danego kraju tylko wyciągają ręce bo im się należy.. Cóż, nasza europejska cywilizacja upada, to jest smutne..

#49 ZIGGI

• Forumowicze
  • 1271 postów

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 16:26

Większość ludzi zap***ala za 1600zł

Płacąc od tego spore podatki, których i tak nie wystarcza na emerytury, opiekę zdrowotną itd. Nikt nie powinien się dziwić, że ludzi szlag trafia, bo ktoś chce nam tu wsadzić stada nierobów do utrzymywania.

Tak jak już wspomniałem. Imigrant, z wykształcenia farmaceuta, sam mówił, że ci bez kwalifikacji nie jadą tu do pracy, tylko po darmochę. Sam mówił, bo zna dokładnie ich motywację. Dlaczego my mamy wierzyć, że jest inaczej?

#50 LWfilip

• Forumowicze
  • 227 postów
  • Na FM od: 22 marzec 2015
  • Motocykl:Honda ST1100 ABS / TCS.

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 16:34

Właśnie tego się boję, że nie będą chcieli szanować naszych zwyczajów czy prawa. Właśnie boję się, że będą żądać i wymuszać czegoś co im obiecano. Wolał bym wysłać wojsko do rejonu wojny i przywrócić spokój aby nikt z tego rejonu nie musiał uciekać. Utopia, wiem, ale nic mi mądrzejszego do głowy nie przychodzi.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

#51 mongor

• H-D
  • 655 postów
  • Na FM od: 02 kwiecień 2010
  • Motocykl:dwa

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 16:50

Płacąc od tego spore podatki, których i tak nie wystarcza na emerytury, opiekę zdrowotną itd. Nikt nie powinien się dziwić, że ludzi szlag trafia, bo ktoś chce nam tu wsadzić stada nierobów do utrzymywania.

Tak jak już wspomniałem. Imigrant, z wykształcenia farmaceuta, sam mówił, że ci bez kwalifikacji nie jadą tu do pracy, tylko po darmochę. Sam mówił, bo zna dokładnie ich motywację. Dlaczego my mamy wierzyć, że jest inaczej?

To mi coś przypomina. Emigrację naszych ludków do UKeja i innych wysp wiecznej szczęśliwości. Mozna by powiedzieć, że historia zatoczyła koło :biggrin:

#52 qpa

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szorujący kolanami

• Forumowicze
  • 2889 postów
  • Na FM od: 12 czerwiec 2005
  • Motocykl:wsk

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 16:56

#53 Visuz

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 452 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:RD07A

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 16:56

To mi coś przypomina. Emigrację naszych ludków do UKeja i innych wysp wiecznej szczęśliwości. Mozna by powiedzieć, że historia zatoczyła koło :biggrin:

Czyli przez takiego Janusza z Bristolu będę musiał teraz tolerować pod nosem Ahmeda z ISIS?

#54 Buber

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2751 postów
  • Na FM od: 17 sierpień 2006
  • Motocykl:CB 650Z & Kilofazer

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 17:18

Swoją drogą to ciekaw jestem jaki stosunek do swoich "ziomków muzułmanów" mają inne kraje arabskie?? Jakoś nie widzą i nie słyszę o uciekinierach szturmujących plaże Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu itd. Nic nie wiadomo nawet o pomocy dla tych ludzi choć ta pomoc jest fundamentem chyba wszystkich religii. 

Mają stosunek wybitnie negatywny, czyli - nie wpuszczają nikogo, tylko noworuskich i bankierów z anglii do prowadzenia im centrów finansowych. Do tego budują sobie sztuczne górki na narty na środku pustyni. Wszak to jest ważniejsze od ludzkiego życia.... 

#55 ZIGGI

• Forumowicze
  • 1271 postów

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 17:24

Nie pitol :)  Janusz w bristolu szariatu nie wprowadza. Pracuje i płaci podatki.

#56 lysy76

• Forumowicze
  • 230 postów
  • Na FM od: 17 czerwiec 2008
  • Motocykl:VF 1.1C, Ktm 990 adv

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 18:04

Mało tego...

Aby być w UE musieliśmy spełnić szereg warunków i nie wszystkie rynki pracy były otwarte od naszego przystąpienia.

#57 mort3n

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 554 postów
  • Na FM od: 26 kwiecień 2015
  • Motocykl:Yamaha YZ426F '02

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 18:14

Poza tym Polak który jedzie do pracy to taki biały murzyn który odwala tam pracę do której nikt nie chce iść, bo albo złe warunki albo za małe wynagrodzenie.. A w naszym kraju praktycznie praca jest ta sama tylko wynagrodzenie sporo wyższe niż w kraju dlatego ludzie emigrują. Tylko że Polak który tam jedzie siedzi cicho i pracuje.

#58 ZIGGI

• Forumowicze
  • 1271 postów

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 18:23

Mało tego...

Aby być w UE musieliśmy spełnić szereg warunków i nie wszystkie rynki pracy były otwarte od naszego przystąpienia.

Problem uchodźców jest regulowany przez prawo międzynarodowe, a nie przez EU. Sęk w tym, że nikt teraz nie rozróżnia uchodźcy od emigranta i robi się burdel. Jedni uciekają przed wojną, a drudzy jadą po darmochę bo im się robić nie chce. Do tego w gratisie paru terrorystów.

#59 Robert J.

• H-D
  • 1160 postów
  • Na FM od: 06 maj 2012
  • Motocykl:MOTO GUZZI CA, FLSTS

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 18:25

Mało tego...

........bo nas chca do pracy na calym swiecie, trafiaja sie i jakies niewypaly :wink: , ale ogolnie odpierdalamy kawal porzadnej roboty w kazdym kraju, produkujac, naprawiajac, itd. 

W mojej firmie mamy park maszynowy, gdzie maszyny CNC, starego typu tokarki, centra obrobcze, wycinarki plazmowe itd. obsluguja tylko ludzie z dawnego bloku wschodniego, Chorwaci, Czesi, Polacy, itd. Nie widzialem u nas, ani nigdzie indziej w porzadnej firmie, pracujacego Ahmeda, nikt ich tu nie chce, oni robia tylko pierdolnik wokol siebie, nie potrafia nic dobrze zrobic, a przepraszam potrafia, sa znakomitymi oszustami.

-PAXP-deijE.gif

#60 mongor

• H-D
  • 655 postów
  • Na FM od: 02 kwiecień 2010
  • Motocykl:dwa

Napisano pon, 07 wrz 2015 - 18:33

i samobójcami

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

Bing (1)

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |