Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19110 odpowiedzi w tym temacie

#18321 Bimbak

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1782 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2008
  • Motocykl:Suzuki GSX-R 1000 K8

Napisano czw, 12 lip 2018 - 18:06

Hahaha nikt mu nie odpowiada.

#18322 cezsek

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• E.K.G.
  • 431 postów
  • Na FM od: 24 sierpień 2006
  • Motocykl:Zajebisty

Napisano czw, 12 lip 2018 - 18:19

Daj sie czlowiekowi podbudowac. Mnie nie obrazi bo nie moze ale wszyscy widza klase tego Pana. Co do dyskusji, nikt nie odpowiada na moje proste pytania tylko jest ciagly atak i ublizanie. Jest to staly sposob na "rozmowy" przez naszych slawnych Muszkieterow. Ale niech tam. Milych wakacji i poczekajmy do wyborow.

Jerzyk, bo języku ludzi cywilizowanych, nie ma wystarczająco obraźliwych słów, aby ciebie określić.
Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

#18323 JERZYK-NYC

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• H-D
  • 562 postów
  • Na FM od: 12 sierpień 2012
  • Motocykl:kawasaki,sportster

Napisano czw, 12 lip 2018 - 18:20

Bert, po raz setny powtarzam. Nie mam nic wspolnego z PiSem, zrozum to wreszcie. Jesli Ty jestes zagorzalym zwolennikiem PO, KODU, OR i. N, to jest dla mnie ok. Tylko, czy ja Ci w kolko o tym przypominam i uzywam epitetow i Ci ublizam? Nigdy. I tym sie od Was roznie, Muszkieterowie FM.

#18324 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Super-Moderatorzy
  • 5453 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano czw, 12 lip 2018 - 18:21

Daj sie czlowiekowi podbudowac. Mnie nie obrazi bo nie moze ale wszyscy widza klase tego Pana.

Co do dyskusji, nikt nie odpowiada na moje proste pytania tylko jest ciagly atak i ublizanie. Jest to staly sposob na "rozmowy" przez naszych slawnych Muszkieterow. Ale niech tam. Milych wakacji i poczekajmy do wyborow.

A o co pytałes?

#18325 JERZYK-NYC

• H-D
  • 562 postów

Napisano czw, 12 lip 2018 - 18:24

A o co pytałes?

Np. dlaczego SN moze stwierdzic, co jest konstytucyjne a co nie a taki Najwyzszy Sad Administracyjny juz nie.
Ani jeden ani drugi nie ma zadnych konstytucyjnych praw do tego.

#18326 cezsek

• E.K.G.
  • 431 postów

Napisano czw, 12 lip 2018 - 18:33

Najwyzszy Sad Administracyjny

Bo czegoś takiego nie ma.
Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

#18327 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - wymiatacz szos

• Super-Moderatorzy
  • 9312 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano czw, 12 lip 2018 - 19:26

sn nie stwierdza konstytucyjności. natomiast konstytucja stwierdza niezaprzeczalne fakty jak np. kadencję prezesa sn. powtórzone n-ty raz, specjalnie dla ciebie - jeśli próbujesz dyskutować z jasnym, jednoznacznym i czytelnym zapisem ustawy najwyższej, to dowodzi tylko poziomu wyprania mózgu przez kaczystowską propagandę, która próbuje relatywizować niewygodne dla siebie fakty (jeśli już nie daje rady wprost im zaprzeczyć)

BTW pislamiści z jednego przynajmniej powodu, poza zasadniczym sprzeciwem p. Gersdorf wobec antydemokratycznego charakteru reżimu, prą za wszelką cenę do jej usunięcia: zgodnie z konstytucją jako prezes sn jest ona przewodniczącą trybunału konstytucyjnego, a przed tym winni stanąć zarówno długopis, jak broszka i slajd, żeby zacząć od pewnych kandydatur z najwyższego końca koryta

jsz

bezmotocyklowy

#18328 GośćYUBY_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano czw, 12 lip 2018 - 20:21

Jerzyk, bo języku ludzi cywilizowanych, nie ma wystarczająco obraźliwych słów, aby ciebie określić.

Był u Ciebie Prot z Kate?

#18329 KLAUDIUSZ

• Super-Moderatorzy
  • 5453 postów

Napisano czw, 12 lip 2018 - 20:39

Np. dlaczego SN moze stwierdzic, co jest konstytucyjne a co nie a taki Najwyzszy Sad Administracyjny juz nie.
Ani jeden ani drugi nie ma zadnych konstytucyjnych praw do tego.

Chodzilo Ci o Naczelny Sąd Administracyjny ..... tak?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#18330 bert

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 148 postów
  • Na FM od: 26 wrzesień 2006
  • Motocykl:suzi v-strom 650

Napisano czw, 12 lip 2018 - 21:31

Bert, po raz setny powtarzam. Nie mam nic wspolnego z PiSem, zrozum to wreszcie. Jesli Ty jestes zagorzalym zwolennikiem PO, KODU, OR i. N, to jest dla mnie ok. Tylko, czy ja Ci w kolko o tym przypominam i uzywam epitetow i Ci ublizam? Nigdy. I tym sie od Was roznie, Muszkieterowie FM.

Możesz powtórzyć i 100 kolejnych razy ale faktów nie zmienisz.

Nikt nie mówi że jesteś z pisu tylko że jesteś wyznawcą pisu/pislamu [potocznie pisowcem]. Fanatycznym, oddanym, łykającym przekaz 100procentowo [nawet najbardziej karkołomne i oczywiste bzdury].

Cały czas nam ubliżasz [nam - czytającym] zadając pytania 10-latka mając ich 60. Zgrywając jakiegoś ostatniego tumana. Ubliżasz nam strugając kretyna i 'nie widząc' odpowiedzi na twoje pytania. Udając greka jeśli ktoś w oczywisty sposób przygowżdzi cię do ściany. Nie na w tobie nawet śladu refleksji, opamiętania.

Praktycznie cała twoja działalność w tym temacie obraża zdrowy rozsądek, elementarną uczciwość, dobry smak. Sobie zresztą też ubliżasz, przyjmując najbardziej tępą, prostacką i zupełnie niemożliwą propagandę jako 'własne' zdanie.

Oczywiście tego co napisałem też nie przyjmiesz, nie zrozumiesz. Standard Dobrej Zmiany.

Jesteś jak ta blondynka prująca autostradą pod prąd, szczerze zdziwiona ilu wariatów wokół niej jedzie pod prąd.

I kolejnych stu bertów którzy wykażą ci sto kolejnych razy jak tumanisz nie zmieni tego.

Jesteś wyznawcą absolutnym.

Absolutnie wiernym i absolutnie ciemnym [jak mawiał tow.kurski] To na twój użytek pissdzielcza hałastra łga, łga, łga w sposób tak bezczelny że zatyka każdego zwykłego i przeciętnego człowieka. Pissdzielcze syny wiedzą że to ściema, tak jak wiedzą że ciemny lud to kupi.

I ty potwierdzasz że mają absolutną rację.

Różnica między tobą [pisorem wyznawcą] a pisiorem [politykiem] jest taka że oni nie wierzą w większość bzdur które defekują im się z ich zdeprawowanych gardeł, a ty w ten rynsztok intelektualno-moralny wierzysz. I bezmyślnie, bezrefleksyjnie powtarzasz.

Doprawdy, nie umiem rozsądzić co gorsze i co większą sromotą jest.

ps.

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć, a czego nie przyjmiesz do wiadomości?

Użytkownik bert edytował ten post czw, 12 lip 2018 - 22:08

"Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył." Stanisław Lem

"Problem z socjalizmem jest taki, że kiedyś kończą ci się cudze pieniądze." Margaret Thatcher

"Delfiny są inteligentniejsze od ludzi per capita." cracken001

#18331 JERZYK-NYC

• H-D
  • 562 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 05:19

Chodzilo Ci o Naczelny Sąd Administracyjny ..... tak?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, moje przejezyczenie, sorry.

Możesz powtórzyć i 100 kolejnych razy ale faktów nie zmienisz.

Nikt nie mówi że jesteś z pisu tylko że jesteś wyznawcą pisu/pislamu [potocznie pisowcem]. Fanatycznym, oddanym, łykającym przekaz 100procentowo [nawet najbardziej karkołomne i oczywiste bzdury].

Cały czas nam ubliżasz [nam - czytającym] zadając pytania 10-latka mając ich 60. Zgrywając jakiegoś ostatniego tumana. Ubliżasz nam strugając kretyna i 'nie widząc' odpowiedzi na twoje pytania. Udając greka jeśli ktoś w oczywisty sposób przygowżdzi cię do ściany. Nie na w tobie nawet śladu refleksji, opamiętania.
Praktycznie cała twoja działalność w tym temacie obraża zdrowy rozsądek, elementarną uczciwość, dobry smak. Sobie zresztą też ubliżasz, przyjmując najbardziej tępą, prostacką i zupełnie niemożliwą propagandę jako 'własne' zdanie.

Oczywiście tego co napisałem też nie przyjmiesz, nie zrozumiesz. Standard Dobrej Zmiany.
Jesteś jak ta blondynka prująca autostradą pod prąd, szczerze zdziwiona ilu wariatów wokół niej jedzie pod prąd.

I kolejnych stu bertów którzy wykażą ci sto kolejnych razy jak tumanisz nie zmieni tego.

Jesteś wyznawcą absolutnym.
Absolutnie wiernym i absolutnie ciemnym [jak mawiał tow.kurski] To na twój użytek pissdzielcza hałastra łga, łga, łga w sposób tak bezczelny że zatyka każdego zwykłego i przeciętnego człowieka. Pissdzielcze syny wiedzą że to ściema, tak jak wiedzą że ciemny lud to kupi.
I ty potwierdzasz że mają absolutną rację.

Różnica między tobą [pisorem wyznawcą] a pisiorem [politykiem] jest taka że oni nie wierzą w większość bzdur które defekują im się z ich zdeprawowanych gardeł, a ty w ten rynsztok intelektualno-moralny wierzysz. I bezmyślnie, bezrefleksyjnie powtarzasz.

Doprawdy, nie umiem rozsądzić co gorsze i co większą sromotą jest.

ps.
Co jeszcze chciałbyś wiedzieć, a czego nie przyjmiesz do wiadomości?

Tylko tyle, czy Ty jestes etatowym PO wcem, kodziarzem lub tym podobne czy robisz to spolecznie, z przekonania?
Tzn. czy Twoja nienawisc do Dobrej Zmiany, PiSu i Rzadu oraz wszystkich ludzi ich popierajacych jest bezinteresowna bo takie masz poglady czy jednak jestes jednym z etatowych pracownikow tej szalonej Totalnej Opozycji?

#18332 bert

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 148 postów
  • Na FM od: 26 wrzesień 2006
  • Motocykl:suzi v-strom 650

Napisano pią, 13 lip 2018 - 05:34

Tylko tyle, czy Ty jestes etatowym PO wcem, kodziarzem lub tym podobne czy robisz to spolecznie, z przekonania?
Tzn. czy Twoja nienawisc do Dobrej Zmiany, PiSu i Rzadu oraz wszystkich ludzi ich popierajacych jest bezinteresowna bo takie masz poglady czy jednak jestes jednym z etatowych pracownikow tej szalonej Totalnej Opozycji?

/

...dokładnie jak pisałem :D

Ps.
Nie ustosunkowalem się do twoich zarzutów z tego i poprzedniego posta bo są tak głupie i śmieszne ze szkoda na nie czasu. Zreszta już kilka razy ci to wyjaśniałem, ale pamięć masz w stanie adekwatnym do reszty ‚walorow’ umysłu. Zreszta jakbyś czytał posty innych, to sam byś znał odpowiedz.
Wiem ze to za trudne dla ciebie do wyobrażenia, ale nie wszyscy chodzą na smyczy partyjnej ideologii [jakiejkolwiek].

Ojojoj, jak ty byś żyła Sierotko, jakby ci Pan Kaczyński nie wyjaśnił co jest prawe i sprawiedliwe?

Użytkownik bert edytował ten post pią, 13 lip 2018 - 06:01

"Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył." Stanisław Lem

"Problem z socjalizmem jest taki, że kiedyś kończą ci się cudze pieniądze." Margaret Thatcher

"Delfiny są inteligentniejsze od ludzi per capita." cracken001

#18333 JERZYK-NYC

• H-D
  • 562 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 05:36

adokladnie odpowiedz, jakiej sie spodziewalem😇

#18334 cezsek

• E.K.G.
  • 431 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 05:59

Był u Ciebie Prot z Kate?

Teraz? Nie. Bo nas nie było.

#18335 JERZYK-NYC

• H-D
  • 562 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 06:37

/

...dokładnie jak pisałem :D

Ps.
Nie ustosunkowalem się do twoich zarzutów z tego i poprzedniego posta bo są tak głupie i śmieszne ze szkoda na nie czasu. Zreszta już kilka razy ci to wyjaśniałem, ale pamięć masz w stanie adekwatnym do reszty ‚walorow’ umysłu. Zreszta jakbyś czytał posty innych, to sam byś znał odpowiedz.
Wiem ze to za trudne dla ciebie do wyobrażenia, ale nie wszyscy chodzą na smyczy partyjnej ideologii [jakiejkolwiek].

Ojojoj, jak ty byś żyła Sierotko, jakby ci Pan Kaczyński nie wyjaśnił co jest prawe i sprawiedliwe?

Sierotka by zyla jak zyje tzn. calkiem fajnie. Bo sierotka nie jest na niczyim garnuszku jak co poniektorzy tutaj.
Ja pisze na Swoj rachunek a Wy wprost przeciwnie i tym sie roznimy😛
ps. moje pytania sa glupie i smieszne a Twoje insynuacje jak najbardziej powazne, hehe. Typowo peowskie podejscie do sprawy.
A po pierwsze, PiS musi odejsc!

Użytkownik JERZYK-NYC edytował ten post pią, 13 lip 2018 - 06:40

#18336 cezsek

• E.K.G.
  • 431 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 07:16

Sierotka by zyla jak zyje tzn. calkiem fajnie. Bo sierotka nie jest na niczyim garnuszku jak co poniektorzy tutaj.
Ja pisze na Swoj rachunek a Wy wprost przeciwnie i tym sie roznimy
ps. moje pytania sa glupie i smieszne a Twoje insynuacje jak najbardziej powazne, hehe. Typowo peowskie podejscie do sprawy.
A po pierwsze, PiS musi odejsc!

Miałem coś napisać, ale nie chce mi się kopać z koniem... przepraszam wszystkie konie. Te prawdziwe.

#18337 jeszua

• Super-Moderatorzy
  • 9312 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 08:20

abstrahując od personalnych wycieczek, zwrócę - pewnie nie po raz pierwszy - uwagę na głębokie gardła zwolenników dojnej zmiany (bez względu na przynależność partyjną). od kilku lat kacyk & co. podjudzają rasistowskie nastroje w społeczeństwie, przeciwko imigrantom. tymczasem od 2 lat liczba stałych pozwoleń na pobyt dla obcokrajowców wzrosła o 3/4, do aktualnych 350 tys. czasowe, jak np. dla Ukraińców, są znacznie liczniejsze. procesowane są zmiany w przepisach ułatwiające imigrację do Polski oraz ściąganie rodzin. a co na to wierni wyznawcy pislamu? łykają, nie ma ani jednego głosu sprzeciwu

to samo z "wystarczy nie kraść" i milionowymi ukradzionymi na lewo "nagrodami" pislamskich ministrów. oburzył się któryś z kochasiów dojnej zmiany? nie, cokolwiek zrobią kaczyści - wynikiem jest szukanie rzekomych przekrętów po-psl, żeby przykryć aferę, wyciąganie aborcji po raz n-ty, a suche fakty fałszu i hipokryzji reżimu ich wyborcy łykają jak złoto, lekko tylko posmarowane przez tępą goebbelsowską propagandę partii. pis okrada budżet? tusk zdrajca! kacyk kłamie? ośmiorniczki! partia manipuluje wymiarem sprawiedliwości? emerytowany sędzia ukradł cukierka!

w tym świetle nawet przestają być dziwne odskoki poza wszelkie granice logiki "pytań" czy SN może interpretować konstytucję. ten poziom prymitywnej manipulacji już się sprawdził w sporze o TK: kaczyści ogłosili, że rzekomo paru konstytucjonalistów poparło ich zamach, długo po fakcie wyszło na jaw iż to był fragment jednej tylko zmanipulowanej opinii, której autor odciął się od wykorzystywania jego nazwiska w ten sposób - ale przez kilka najgorętszych tygodni pislam miał swój "argument", powtarzany przez stojącą za nimi łatwowierną, ciemną masę. łykną wszystko, a pamięć złotej rybki pozwala zmieniać stosunek do faktów tak szybko, jak partia "tłumaczy" rzeczywistość na swoje

jsz

bezmotocyklowy

#18338 KLAUDIUSZ

• Super-Moderatorzy
  • 5453 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 08:36

He he "afera zamkowa" ........... czepili się tej budowy jak mucha gówna, no ok ....... ale jakoś cisza jest że plan zagospodarowania przestrzennego w tym rejonie, został zmieniony w rok a zrobiła to koalicja ..... UWAGA ..... PO-PiS :D która rządzi w tym regionie ha ha ha ha

#18339 jeszua

• Super-Moderatorzy
  • 9312 postów

Napisano pią, 13 lip 2018 - 09:29

Wybitny prawnik, sędzia Stanisław Zabłocki, który za komuny bronił opozycjonistów a w latach 90-tych był obrońcą w procesie rehabilitacyjnym rotmistrza Pileckiego z negatywną opinią od posła PiS Piotrowicza (prokuratora stanu wojennego) i reszty pseudo-KRS. Komuna wróciła.

jsz

bezmotocyklowy

#18340 bozoo

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 30 czerwiec 2009
  • Motocykl:motorynka

Napisano pią, 13 lip 2018 - 10:03

Co do dyskusji, nikt nie odpowiada na moje proste pytania tylko jest ciagly atak i ublizanie. Jest to staly sposob na "rozmowy" przez naszych slawnych Muszkieterow. Ale niech tam. Milych wakacji i poczekajmy do wyborow.

ty chcesz uczyć dyskusji??

Użytkownik bozoo edytował ten post pią, 13 lip 2018 - 10:04

Użytkownicy przeglądający ten temat: 13

0 Forumowiczów, 12 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

Bing (1)

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |