Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15742 odpowiedzi w tym temacie

#15741 Staszek_s

MOTONITA - leżący na baku

• E.K.G.
  • 1447 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2005
  • Motocykl:Czarny naked

Napisano wczoraj, 22:07

Jaki ban? To nie ja, to michoa podstępnie mi wykradł dane i włamał się na konto. My z klodem to jak dwa aniołki, papużki nierozłączki normalnie!

#15742 KLAUDIUSZ

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Super-Moderatorzy
  • 5239 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2005
  • Motocykl:Honda CB900 Cafe

Napisano wczoraj, 22:57

W sumie od przyszlego Czwartku bede w Trómieście, to po prostu, zapoluje na Stacha

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#15743 ZIGGI

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• Forumowicze
  • 1215 postów
  • Na FM od: 18 wrzesień 2006
  • Motocykl:-

Napisano 51 minut temu

Owsiak już odpowiedział na debilne pomówienia jakiemu, że jak tylko rząd załatwi sprawę wyposażenia szpitali, które jak na razie dostarcza wośp, to orkiestra "zwija żagle".

Niestety Owsiak zwinie żagle znacznie szybciej, czyli prawdopodobnie już w tym roku. W czerwcu wchodzi w życie ustawa regulująca przepisy dotyczące imprez masowych. Wedle nowych przepisów nie będzie możliwości legalnego udziału wolontariuszy w takich imprezach. Każda osoba która przepracuje choćby godzinę na rzecz takiej imprezy, będzie musiała otrzymać wynagrodzenie w postaci przynajmniej minimalnej krajowej za cały miesiąc. Przy finale WOŚP pracuje 120 000 wolontariuszy, co przemnożone przez 2100 daje 252 000 000...

Mam nadzieję że Owsiak znajdzie jakąś lukę żeby to obejść, ale ponieważ jestem pewien że ta ustawa jest celowo wymierzona przeciwko WOŚP, to może mieć duży problem. Nawet gdyby każdy wolontariusz honorowo przekazał całe wynagrodzenie na WOŚP, to różnica brutto/netto wyniesie 68 400 000.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Użytkownicy przeglądający ten temat: 14

0 Forumowiczów, 9 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

Bing (5)

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |