Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przerobki wizualne poradzcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 art

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 365 postów
  • Na FM od: 31 styczeń 2004
  • Motocykl:-

Napisano pon, 16 sie 2004 - 22:43

No wlasnie panowie dla mnie sezon motocyklowy juz sie konczy (a to za sprawa szkoly i braku prawka) i mysle juz o zimowym dlubaniu przy motorku. Do tego listu dolanczam zdjecia mojej etz-tki. Moze napisze jakie sa moje pomysly na jej wizualne zmiany a wy mi napiszecie czy dobrze rozumuje mile widziane rowniez wasze pomysly)

Pomysły:

- biale klosze kierunkow (moim zdaniem srednio to wyglada ale skusilem sie)
- tylny błotnik plastikowy kwadratowy
(cos jak ma "wajper" w swojej etz ale troche nizej
- biale tarcze do zegarow (te za 50zl z alegro) podswietlone na niebiesko)
Poniewaz duzo jezdze wieczorami walnalbym sobie te swiecace wentyle i neon diodowy na podswietlenie cylindra ale bedzie to wtedy taka choinka na boze narodzenie co???
- walnąłbym sobie owiewke ale nie taka standardowa jak maja wszyscy ale cos suuper macie jakies propozycje???

Moja etke chcialbym przez te drobne zmiany kosmetyczne ucharakteryzowac na motocykl szosowy (scigacz - oczywiscie ni na jakiegos japonca ale tak drobne zmiany kosmetyczne) nie zadno enduro czy chopper. Podajcie mi jakies pomysly moze zacczerpnie z wlasnych maszyn

A tu mozna zobaczyc zdjecia http://www.etz150.we.../Untitled-1.htm

#2 art

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 365 postów
  • Na FM od: 31 styczeń 2004
  • Motocykl:-

Napisano wto, 17 sie 2004 - 22:30

Nikt nie chce pomoc czy nie chcecie swoich pomyslow zdradzac :?:

#3 YAGO

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1302 postów
  • Na FM od: 29 grudzień 2002
  • Motocykl:Dominator 650

Napisano śro, 18 sie 2004 - 09:00

No wlasnie panowie dla mnie sezon motocyklowy juz sie konczy (a to za sprawa szkoly i braku prawka) i mysle juz o zimowym dlubaniu przy motorku. Do tego listu dolanczam zdjecia mojej etz-tki. Moze napisze jakie sa moje pomysly na jej wizualne zmiany a wy mi napiszecie czy dobrze rozumuje mile widziane rowniez wasze pomysly)

Pomysły:

Poniewaz duzo jezdze wieczorami walnalbym sobie te swiecace wentyle i neon diodowy na podswietlenie cylindra ale bedzie to wtedy taka choinka na boze narodzenie co???
- walnąłbym sobie owiewke ale nie taka standardowa jak maja wszyscy ale cos suuper macie jakies propozycje???

co dop kierunkow to daj se ;luz i jak masz kase to kup takie male universalne z alegro
biale tarcze fajnie wygladaja, blotnik to tez niezy pomysl a te wszystkie swiecace dodatki jak namnie wykladaja dresiarsko szczegulnie przy MZ

Moja etke chcialbym przez te drobne zmiany kosmetyczne ucharakteryzowac na motocykl  szosowy (scigacz - oczywiscie ni na jakiegos japonca ale tak drobne zmiany kosmetyczne) nie zadno enduro czy chopper. Podajcie mi jakies pomysly moze zacczerpnie z wlasnych maszyn

A tu mozna zobaczyc zdjeciahttp://www.etz150.webpark.pl/Untitled-1.htm

Przyjme sprzet komputerowy/elektroniczny. Kontakt na PW.

#4 YAGO

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1302 postów
  • Na FM od: 29 grudzień 2002
  • Motocykl:Dominator 650

Napisano śro, 18 sie 2004 - 09:01

Pomysły:

co dop kierunkow to daj se ;luz i jak masz kase to kup takie male universalne z alegro
biale tarcze fajnie wygladaja, blotnik to tez niezy pomysl a te wszystkie swiecace dodatki jak namnie wykladaja dresiarsko szczegulnie przy MZ

Moja etke chcialbym przez te drobne zmiany kosmetyczne ucharakteryzowac na motocykl  szosowy (scigacz - oczywiscie ni na jakiegos japonca ale tak drobne zmiany kosmetyczne) nie zadno enduro czy chopper. Podajcie mi jakies pomysly moze zacczerpnie z wlasnych maszyn

A tu mozna zobaczyc zdjeciahttp://www.etz150.webpark.pl/Untitled-1.htm

Przyjme sprzet komputerowy/elektroniczny. Kontakt na PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań