Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odpalanie/gaszenie motocykla pytanie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 chevy

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 17 postów
  • Na FM od: 12 styczeń 2012
  • Motocykl:HD Nighster 2007

Napisano wczoraj, 21:23

Pytająć ludzi slyszałem przerozne opinie chciałbym w koncu jakiejs konkretnej informacji na temat odpalania:

Jak to jest z odpalaniem/gaszeniem i z przyciskiem run, jedni mowia ze gasimy kluczykiem poniewaz przycisk run jest przyciskiem tylko awaryjnym, a drudzy mowia ze gaszenie motocykla za pomaca kluczyka szkodzi. Sam gasze przyciskiem na kierownicy i przez 4 lata nie mialem problemów, ale jak jest naprawde

Wiadomo ze gaznikowce tzreba rozgrzewac przed jazda, ale ja mam motocykl na wtrysku, u tu mam takze dwie wersje od ludzi, rozgrzewamy przed jazda, czy rozpoczynmy jazde bezposrednio po odpaleniu jadac spokojnie.

Mam takze trzecie pytanie, co odpowiada za za kontrole rezerwy w Nighsterze 2007, z schematu wywnioskowałem ze jest to element w pompie paliwa ktory leci do bezpieczników, a pozniej besposrednio do licznikia, czy to jest termistor czy cos innego moze ktos kiedys to wymieniał, poniewaz mam problem ze kontrolka rezerwy przestała swiecic, a moze jest to ktorys z becpieczników, tylko gdzie on jest/ , wszytkie sprawdzałem i sa sprawne.

Interesuje mnie takze co znajduje sie w wtyczce ktora idzie od pompy paliwa i znajduje sie z lewej strony od miejsca z bezpiecznikami , niestety nie wiem jak to otworzyc byc moze jest tam jakis bezpiecnzik ktory sie przepalił

Dzieki za odpowiedzi.

#2 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - tańczący z winklami

• Super-Moderatorzy
  • 8336 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano wczoraj, 23:00

oho, kolejny kolumb: świat zaczął się od Niego. przynajmniej co do pierwszej części - wyszukiwarka po prawej u góry, dział mechanika, temat o takiej treści był szeroko dyskutowany; w tym AFAIR kilka informacji od ludzi RZECZYWIŚCIE znających się na rzeczy

jsz

bezmotocyklowy

#3 FIS

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 609 postów
  • Na FM od: 29 maj 2012

Napisano 6 minut temu

1. nie ma znaczenia

2. tak jak na gaźniku

3. element oporowy o ile dobrze pamietam, bo mało tego robie

4. we wtyczce sa konektory, bezpieczniki sa w bezpiecznikach.

jeszua - co to jest AFAIR? Bo uzyłem szukajki ale nic konkternego mi nie znalazła... po za tym postem oczywiscie.  :)

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia''

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

2 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

tadeo, Kociołek

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań