Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podstawa siedzenia z laminatu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 _bollo_

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 195 postów
  • Na FM od: 09 czerwiec 2006
  • Motocykl:MTS100DS

Napisano wto, 20 sty 2015 - 15:15

Robię podstawę siedzenia z laminatu. Kiedyś, gdy się tym bawiłem w modelarstwie, dostępna była praktycznie tylko żywica epoksydowa, teraz zjeździłem cały Wrocław i wszędzie mają poliestrową. Pytanie, czy ta też ewentualnie się nada, czytałem o różnicach - zazwyczaj poli. jest przedstawiana jako dużo gorsza od epoksyd. ale zastanawia mnie, czy powinienem się tym przejmować - siedzenie jest dobrze podparte, więc sama podstawa nie będzie przenosiła niewiadomo jakich obciążeń...

Może ktoś już się bawił w taką rzeźbę?

#2 robert72

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• V.T.X.
  • 139 postów
  • Na FM od: 01 lipiec 2011
  • Motocykl:V STORM 1000

Napisano wto, 20 sty 2015 - 15:18

na allegro masz dużo ofert epoksydowej

#3 LORD VADER

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2645 postów
  • Na FM od: 15 maj 2006
  • Motocykl:kaczka / CZ600V Transalp

Napisano wto, 20 sty 2015 - 15:34

poliestrówka spokojnie się nada , ma nieco większy skurcz od epoksydowej (ta się chyba wogóle nie kurczy ) . Zrobiłem całe siedzenie do apki bo nie szło kupić nigdzie oryginalnego i można nim wbijać gwoździe :D  

I trzeba się sprężać bo latem to 10 minut i twarda .

Poliestrowa , przynajmniej ta dostepna w każdym sklepie samochodowym do lepienia karocy jest rzadsza i łatwiej się układa. Epoksydową bawiłem się wczoraj (zabezpieczenie antykorozyjne haka do samochodu) i gęste to jak cholera , nie idzie dobrze rozsmarować . No i drugi dzień i dopiero powierzchnia przestała się lepić (tzn była twarda i lepka )

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |