Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bron dla kazdego Polaka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2740 odpowiedzi w tym temacie

#2741 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 9571 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano wczoraj, 07:07

Wczoraj odebralem z kursantem konwersje do AR'a. W przerwie obiadowej zalozylem szklo i...…  :icon_mrgreen:

No wlasnie, dociagalem sruby mocujace kluczem dynamometrycznym z sila 6 - ciu ( szesciu ) Nm i kuswa jedna ukrecilem. :banghead:

Druga dociagnalem z sila 2,5 Nm i trzyma. Od razu zamowilem nowy montaz tyle, ze jak to w zyciu bywa, ten dojdzie do 16 - go LIPCA   :banghead:

W kazdam razie, w Niedziele jade ustawic wstepnie szklo

Edit     Piatek

Dzisiaj naszlo mnie na zamiane szkiel. Na AR'rze mialem Delta Titanium 4,5-30x50 ktora zdemontowalem ( przy okazji zdemolowalem gwint na aluminiowych chinskich srobkach ) Delta poszla na CZ 452.

Na CZ 452 mialem taktyczna 10-40x60 troche duza ( generalnie przerost formy nad trescia ). Ktora pojdzie na AR'a – bezdie bardziej pasowac.

O ile poziomowanie szkla podczas montarzu jest bardziej niz upierdliwe, tak tym razem o dziwo poszlo b. prosto i szybko.

Problem tylko w tym, ze nie mam teraz odpowiedniego montazu na AR'a. Mam co prawda jeszcze Recknagel'a ale ten jest niestety zbyt niski na obiektyw o 60 mm.

Musze cos pokombinowac i zamowic odpowiedni montaz.

:crossy:

Użytkownik ks-rider edytował ten post wczoraj, 20:41

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |