Skocz do zawartości

Zdjęcie

opinie warsztat LS Wieliczka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiater

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 12 postów
  • Na FM od: 24 październik 2014

Napisano sob, 08 lis 2014 - 15:24

Witam moja luba ostatnio zakupiła sobie nowe auto.. Land Rovera Discovery 3 - po zakupie jak pojechaliśmy na serwis okazało się że jest pewien mały problem z komputerem bo wyskakuja jakieś błędy. Z tego co czytałem to wszystko jest łatwe do naprawy i koszta są niewielkie.. ale nie każdy serwis posiada odpowiedni sprzęt.. Czy ktoś może ma jakiegoś znajomego który robił auto w Land Serwis w Wieliczce? i może się podzielic opinią na temat tego miejsca?

#2 Gośćbenben_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano sob, 08 lis 2014 - 17:26

Mogę polecić Ci ten serwis, dobra lokalizacja. Obsługa też raczej profesjonalnie podchodzi do rzeczy. Większość drobnych rzeczy są w stanie naprawić od ręki.

#3 wiater

NOWICJUSZ - macant tematu

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 12 postów
  • Na FM od: 24 październik 2014

Napisano nie, 09 lis 2014 - 15:58

A jak tam to wygląda cenowo? Tego typu usługi chyba do najtaszych nie należą? nie znam się wolę spytać niż potem być zaskoczony. A chyba zadzwonię do Land Serwis i umówię się na następny tydzień.

#4 Gośćbenben_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano nie, 09 lis 2014 - 18:34

Samo podłączonie do komputera i zczytanie błędów nie jest kosztowną usługą. Zależy co tam wyjdzie. Być może będzie trzeba coś dodatoko naprawić, wtedy koszta mogą trochę wzrosnąć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |