Skocz do zawartości

Zdjęcie

125 ccm dla dwojga do turystyki

chopper czy jakiś turystyk?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#181 AZI1982

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 6 postów
  • Na FM od: 25 luty 2017
  • Motocykl:DERBI TERRA

Napisano nie, 26 lut 2017 - 13:19

Nie znamy się - Tak mi się wydaje. Ale witam. W maju będę jechał Wrocław do Poznań potem w Obornikach w lewo do Wałcza i potem Wiesiólki i Tarnowa finał w Zabrodziu do domu letniskowego. Jak masz czas na relaksującą jazdę zapraszam z tym że skończymy w knajpie Bumerang (super placek po Węgiersku) w Łubiance. Do siebie pojadę dalej sam.

#182 grizzli

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 393 postów
  • Na FM od: 12 styczeń 2007
  • Motocykl:Honda vfr 750

Napisano nie, 26 lut 2017 - 13:31

Nie znamy się - Tak mi się wydaje. Ale witam. W maju będę jechał Wrocław do Poznań potem w Obornikach w lewo do Wałcza i potem Wiesiólki i Tarnowa finał w Zabrodziu do domu letniskowego. Jak masz czas na relaksującą jazdę zapraszam z tym że skończymy w knajpie Bumerang (super placek po Węgiersku) w Łubiance. Do siebie pojadę dalej sam.

Nie do końca to miałem na myśli. :biggrin:

Poza tym nie jeżdżę z pojemnościami 125 w grupie, ponieważ są zbyt wolne i mają kiepskie przyspieszenie, a jazda z takimi prędkościami  i z taką możliwością (a wlaściwie jej brakiem) wyprzedzania innych jest bardzo męcząca.

Użytkownik grizzli edytował ten post nie, 26 lut 2017 - 13:37

Diesel-naprawa układów wtryskowych, mechanika samochodowa i motocyklowa
Poznań 519 185 505, 726 186 632

#183 tomajk

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 42 postów
  • Na FM od: 12 październik 2016
  • Motocykl:CRF1000L

Napisano nie, 26 lut 2017 - 13:47

AZI1982 To masz w Tarnowie "Rybi puzon" gzie nawet Geslerowa się zachwycała super jedzonkiem a Ty jakieś placki po Węgiersku polecasz. A fuj :D

No to ja mogę podjechać zobaczyć sprzęcior :)

#184 AZI1982

• Forumowicze
  • 6 postów

Napisano nie, 26 lut 2017 - 14:15

No widzisz drogi Panie. A ja 125 podróżuje szybciej niż poprzednim moto czyli Wild system 1600 ccm. Nie wiem dla czego tak po prostu jest. A jak wchodzą ostre winkle to jestem szybszy. Ale to i tak dla Ciebie za wolno🐢😂. 750 to zresztą też przecież w dzisiejszych czasach nie jest dużo. Zupełna norma. Średnia. A ja na moim sprzęcie robię coś czego inni nie robią, przynajmniej w masach plebejskich.
Mi chodzi o wyzwanie i nie szukanie ułatwień we wszystkim.
https://youtu.be/iatB_N7oXis

AZI1982 To masz w Tarnowie "Rybi puzon" gzie nawet Geslerowa się zachwycała super jedzonkiem a Ty jakieś placki po Węgiersku polecasz. A fuj :D
No to ja mogę podjechać zobaczyć sprzęcior :)

A tak to prawda. Pamiętam od czego zaczynali. Tam też można fajne rybki kupić do domu. Bardzo chętnie się z Tobą spotkam. Lubię tam wracać. Jeśli jest tu opcja priv napisz numer lub maila.

Użytkownik AZI1982 edytował ten post nie, 26 lut 2017 - 15:28

#185 AZI1982

• Forumowicze
  • 6 postów

Napisano pią, 15 wrz 2017 - 10:25

Witam,

Znalazłem taki filmik - para jeździ 125 cc we dwójkę.

Pozdr

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chopper, czy jakiś turystyk?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |