Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przed zakupem HD Fat Boy Aniversary 2003.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ptyś

NOWICJUSZ - romeciarz

• H-D
  • 36 postów
  • Na FM od: 23 maj 2006
  • Motocykl:Harley Davidson Road King

Napisano sob, 26 lip 2014 - 21:26

Niestety mamy takie czasy , producenci robią wszystko by znależc dodatkowe żródło dochodów . Nie działają dla legendy , lecz dla zysku.

#22 starydziad

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 416 postów
  • Na FM od: 05 październik 2013
  • Motocykl:HarleyDawidson-szybki

Napisano wczoraj, 16:03

To jak to z tymi H-D jest? Myślałem że to najlepszy stalowy rumak w histori wszechswiata, a tu piszecie że silniki sie sypią, sprzegła padaja... A napraway kosztuja fortune! Strach sie bać, strach kupić!

Nie wiem skąd ten strach, jak kupisz utopionego grata po glebie "parkingowej" to można mieć obawy.

Kup nowy to będziesz lał paliwo i śmigał.

Użytkownik starydziad edytował ten post wczoraj, 16:03

#23 piter 1600

MOTOCYKLISTA - izi rajder

• H-D
  • 4031 postów
  • Na FM od: 06 lipiec 2007
  • Motocykl:H-D

Napisano wczoraj, 18:05

To jak to z tymi H-D jest? Myślałem że to najlepszy stalowy rumak w histori wszechswiata, a tu piszecie że silniki sie sypią, sprzegła padaja... A napraway kosztuja fortune! Strach sie bać, strach kupić!

Już tu ktoś kiedyś wspominał "Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj Harleya"  .Nawet nowego.

#24 starydziad

• Forumowicze
  • 416 postów

Napisano wczoraj, 18:08

Już tu ktoś kiedyś wspominał "Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj Harleya"  .Nawet nowego.

Co wy macie z tą awaryjnością, aż się dziwię że po tych moich przeróbkach się moto nie rozlatuje :dry: .

#25 piter 1600

• H-D
  • 4031 postów

Napisano wczoraj, 18:14

Nie wiesz o co chodzi to ne zabieraj głosu. :banghead:

#26 starydziad

• Forumowicze
  • 416 postów

Napisano wczoraj, 22:42

Nie wiesz o co chodzi to ne zabieraj głosu. :banghead:

Wiem o co chodzi ale przesadzasz z tą dramaturgią jak dziecko w przedszkolu :banghead: .

#27 piter 1600

• H-D
  • 4031 postów

Napisano dziś, 07:24

Jeśli gość się zastanawia czy kupić HD to lepiej niech nie kupuje,HD nie jest dla każdego.I nie mówię tu o żadnej awaryjności bo sam zrobiłem na HD ok 100tyś km bez awarii.

#28 starydziad

• Forumowicze
  • 416 postów

Napisano dziś, 07:41

Witam wszystkich!

Zanosze się z zamiarem kupna Harleya Davidsona Fat Boy'a z 2003 roku.

Czy moglibyscie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę i na co uważać. Wiem, że motocykl sprowadzony jest z USA.

Poniżej link do stronki:

http://allegro.pl/ok...4418722736.html

Owa maszyna bedzie moją pierwszą z rodziny HD. Jesli możecie odnieść sie do mojego postu oraz ceny tegoo egzemplarza.

Pozdrawiam Serdecznie

Potrzebuje kogoś z okolicy Wroclawia kto pomoże ocenic stan techniczny tego motoru ja miejscu! Jest ktos taki z rodziny HD kto mógłby pomóc?!

Ja bym obstawał za Fat Boy-em, Rod King mi wygląda jak moto dla emeryta :biggrin: .

Użytkownik starydziad edytował ten post dziś, 07:41

#29 fisu

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 484 postów
  • Na FM od: 29 maj 2012

Napisano dziś, 09:05

Mam silne naciski aby wysmarowac opis w temacie wad TC serii B.

Więc możliwe że coś powstanie...

Generalnie- oba sprzety to fajny materiał, ale jednocześnie jakże odmienny.

Ale powiem tak- TC jest droższy... praktycznie we wszystkim. A jak się konkretnie tym lata to utrzymanie w dłuższym okresie czasu może sporo kosztowac.

A. I jeszcze jedno... reklama, że to pierwszy silnik którym mozna spokojnie ganiać pow. 100 mil/h jest przekoloryzowania... bez inwestycji - nie polata długo z takimi predkościami...

EVO tez bez grzechu nie jest- ale tu sprawa ma się trochę inaczej.

Ktoś powyzej napisał, ze TC to krok wstecz- i po namyśle napisze ze chyba ma rację, szczególnie jeśli chodzi o roczniki młodsze niż 2002 rok.

Fachowcy z HD dokonali tam tak powaznych zmian na niekorzyść trwałości silnika, że Soft na TC po roku 2002 to bardziej zabawka lub jak kto woli bomba z opóźnionym zapłonem niż poządny motocykl. Ewenementem wiec moze być fakt, że stare TC bedą bardzie przyjazne w czasie niż nowsze- taki niefortunny zarcik FIRMY.  :biggrin:

Ten który tylko zmienia sprzet co 2- 4 lata na nowy pewnie tego nie odczuje, ale tan któremu takie "cudo" wjedzie do garazu z seryjnym silnikiem i to jeszcze dobrze posmigane- może miec problem.

Dowód- zobacznie ilez mozna na jebaju znaleźć wałów do TC w "dobrym stanie"... z parę euro.

A ten kto ma dostep do stanów magazynowych hurtownie w Stanach i w Europie zobaczy jak szybko ubywają wały takich firm jak Jims czy S&S do tych modeli- oraz jak długo się czeka na nowa dostawę-. Ja np. czekałem 3 miesiące gdy potrzebowałem wał do jedego projektu.

Tak więc fuckt, ze tu na forum nic się nikomu nie stało, nie znaczy o braku wad tych silników.

Fakty- przynajmniej dla mnie są jasne i proste- wciąz powtarzają się usterki, które tak naprwde sa wynikiem złej konstrukcji silnika lub NAWET zmian po roku 2002 powodujących odsłabienie niektórych waznych elementów silnika.

Natomiast pożądne wykonanie modyfikacji tej jednostki wiaże sie z duzymi kosztami...

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia''

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

mat76

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań