Skocz do zawartości

Zdjęcie

Doświadczeni motocykliści, a prędkość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#221 Daw_Sauerland

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 2 postów
  • Na FM od: 20 styczeń 2019
  • Motocykl:SV 650 2016

Napisano dziś, 13:18

Don't d´feed the troll and stop making stupid people famous ;)

P.S. Synek to cie ro***

Wierz lub nie DE jest usłana takimi ludźmi jak ty ,którzy wyjechali w latach 70-90 do DE i teraz są świętsi od Niemców, ale to jest historia na na dłuższą opowieść. Jeśli nie zrozumiałeś mogę ci przetłumaczyć.

Co do gum ,przecież to się  tyczy rozmiaru i typu ogumienia ,a nie producenta,a nie mieszanki. Chyba ,że insynuujesz ,że masz dopuszczenie tylko dla danego producenta i typ mieszanki.

Protip : jak udzielasz się na polskim forum to pisz po polsku. W windows możesz mieć tyle języków ile chcesz. Wybierasz język klawiszami win+space(Leertaste)

Użytkownik Daw_Sauerland edytował ten post dziś, 13:25

#222 kiler

MGS Member

• Forumowicze
  • 1470 postów
  • Na FM od: 22 kwiecień 2005
  • Motocykl:BMW S1000RR V-strom1000

Napisano dziś, 14:06

Na ksa takie teksty nie działają . on wyszkolił 7645473 szkopów  i wie wszystko najlepiej

Jest bardziej germański niż wnuk himlera czy gebelsa razem wzięci :biggrin:

po polsku nie pisze bo nie ma polskich liter :biggrin:

A już nawet w 80tych latach w filmie kochaj albo rzuć mówili że każdy który przyjeżdża do Ameryki miesiąc wcześniej jest bardziej amerykański niż rodowici .

Dotyczy to tak samo USA szkopów itp

#223 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9909 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano dziś, 14:14

Don't d´feed the troll and stop making stupid people famous ;)

P.S. Synek to cie ro***

Wierz lub nie DE jest usłana takimi ludźmi jak ty ,którzy wyjechali w latach 70-90 do DE i teraz są świętsi od Niemców, ale to jest historia na na dłuższą opowieść. Jeśli nie zrozumiałeś mogę ci przetłumaczyć.

Co do gum ,przecież to się  tyczy rozmiaru i typu ogumienia ,a nie producenta,a nie mieszanki. Chyba ,że insynuujesz ,że masz dopuszczenie tylko dla danego producenta i typ mieszanki.

Protip : jak udzielasz się na polskim forum to pisz po polsku. W windows możesz mieć tyle języków ile chcesz. Wybierasz język klawiszami win+space(Leertaste)

Synek, Trola to zobaczysz jak spojrzysz w lustro  !  To raz

Dwa, nie odpowiadziales mi na zadny postawione pytanie. Za glupi jestes czy po prostu trolujesz ? Bo jak widze z wiadomosciami cieniutko ! 

Co chcesz mi tlumaczyc ? ze w doopie byles i gowno w sowim krotkim zyciu widziales ? 

Naprawde mam ci tlumaczyc jak w Niemczech wyglada Unbedenklichkeitsbescheinigung jezeli chodzi o opony do motocykli ? 

Pisze po polsku, tyle, ze madrej glowie dosc po slowie, nie trafia do ciebie, nie czytaj albo skoncz szkole, jak sie niema do czego przyp*** do najlepiej do ortografi a jeszcze lepiej do polskich znakow  :icon_mrgreen: Blysnales, niema co !  :banghead:

A roz*** mozesz sprobowac.  :icon_mrgreen: Juz sie boje  !  :icon_mrgreen: A na razie die szkolic takich inteligentow jak ty   :icon_mrgreen:

:crossy:

Użytkownik ks-rider edytował ten post dziś, 14:20

#224 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9709 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano dziś, 14:29

Dwa, nie odpowiadziales mi na zadny postawione pytanie. Za glupi jestes czy po prostu trolujesz ? Bo jak widze z wiadomosciami cieniutko ! 

Andżej, ale ty też nie odniosłeś się do kwestii dlaczego PR5 klei poniżej zera. Bo umówmy się, twierdzenie że to kwestia kierowcy jak tak bardzo z dupy że bardziej się nie da. To już lepiej przemilczeć. 

Why... So... Serious

#225 Bimbak

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1826 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2008
  • Motocykl:Suzuki GSX-R 1000 K8

Napisano dziś, 14:52

Ks dawaj film z szybkiego slalomu ze średnią 70kmh ... to nam pokaże ... biednym polaczkom bez szkoły

#226 kiler

MGS Member

• Forumowicze
  • 1470 postów
  • Na FM od: 22 kwiecień 2005
  • Motocykl:BMW S1000RR V-strom1000

Napisano dziś, 15:20

pks jak mu brakuje argumentów to staje się napastliwy i wtedy pisze " synku co ty wiesz ...." albo

"ja tu jestem stary i doświadczony a ty nic nie wiesz " :biggrin:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

1 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

JERZYK-NYC

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |