Skocz do zawartości

Zdjęcie

Będzie III wojna światowa?

Ukraina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#21 KarolaS

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 263 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2008
  • Motocykl:Suzuki SV650 N

Napisano nie, 08 gru 2013 - 21:51

Chcieliśmy globalizacji, to mamy...

Taaa dążą do powstawania jednolitej gospodarki światowej.

No tak jest to proces którego nie da się już odkręcić... 

#22 Syrek

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 874 postów
  • Na FM od: 17 kwiecień 2008
  • Motocykl:LTD 440, Sprint 1050ST

Napisano pon, 09 gru 2013 - 01:19

Jak będzie to z tymi od allacha  :mellow: oni jak motocykle ,są wszędzie :dry:

#23 shuy

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 501 postów
  • Na FM od: 26 październik 2005
  • Motocykl:Bandit

Napisano pon, 09 gru 2013 - 02:23

Patrz w lusterko.

#24 KarolaS

• Forumowicze
  • 263 postów
  • Na FM od: 28 kwiecień 2008
  • Motocykl:Suzuki SV650 N

Napisano pon, 09 gru 2013 - 22:40

Albo wszyscy się zmieścimy...

#25 Visuz

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku

• Forumowicze
  • 455 postów
  • Na FM od: 16 sierpień 2005
  • Motocykl:RD07A

Napisano pon, 09 gru 2013 - 22:44

Z obciętymi głowami będzie nam łatwiej. :)

#26 siwydr

• Forumowicze
  • 226 postów
  • Na FM od: 05 grudzień 2006
  • Motocykl:Buell 1125r.Kawa KFX 700

Napisano pon, 09 gru 2013 - 23:15

"shuy'' nie tylko w lusterka, w chmury też bo Kamikaze im nie brakuje :icon_eek:

Użytkownik siwydr edytował ten post pon, 09 gru 2013 - 23:25

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

http://www.bikepics....members/siwydr/

#27 Syrek

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 874 postów
  • Na FM od: 17 kwiecień 2008
  • Motocykl:LTD 440, Sprint 1050ST

Napisano wto, 10 gru 2013 - 02:40

Chciałbym, ale po tym, co wyprawiają np. w Anglii i połowie afrykańskich państw...nie mam złudzeń  :huh:

Użytkownik Syrek edytował ten post wto, 10 gru 2013 - 02:41

#28 spiwor

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 959 postów
  • Na FM od: 12 wrzesień 2006
  • Motocykl:Szadołka

Napisano sob, 14 gru 2013 - 16:49

No to się zaczyna - Putin rozstawił rakiety przystosowane do przenoszenia głowic atomowych obejmujące zasięgiem całą Polskę.

http://www.pb.pl/347...-kaliningradzie

Nie oddadzą Ukrainy tak łatwo.

Notoryczny kłamca  :icon_twisted: 

#29 BIL

• Forumowicze
  • 263 postów
  • Na FM od: 07 styczeń 2005
  • Motocykl:ni ma panie, bida

Napisano sob, 14 gru 2013 - 20:32

Czosnkowe potwory z Brukseli chcą zawalczyć o Ukrainę. Potrzebują więcej białych murzynów.

Ludzi sie hoduje.

#30 spiwor

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 959 postów
  • Na FM od: 12 wrzesień 2006
  • Motocykl:Szadołka

Napisano sob, 14 gru 2013 - 20:56

Europa upada, trzeba się ratować umieszczając swoje firmy w krajach gdzie pracownicy będą pracować za coraz mniejsze pieniądze. 

Taka esploatacja kończących się złóż naturalnych tylko w państwach postkomunistycznych łaknących dobrobytu.

A jak już zachłystna się tym co mają, będa walczyc o podwyżki i godne zycie to państwa rządzace unia znajdą następnych białych murzynów.pracujących za niższe stawki niż Ukraińcy.

Ja jestem za, bo to Ukraina to kraj, który chcę zwiedzic a na razie jako dziki kraj mnie przeraża.

A w kwestii firm, nawet Chiny zaczynaja sie buntować żeby za miske ryżu nie pracowac.

Tak p.s. Pracuję z Ukraińcami, młodymi osiemnastkami i koło szećdziesiątko(że sie nie bali przyjechać do obcego kraju), wiecie ile zarabiają?

6, 50 zł na godzinę.

Przecież to nie ludzkie w warunkach polskich.

Użytkownik spiwor edytował ten post sob, 14 gru 2013 - 21:21

Notoryczny kłamca  :icon_twisted: 

#31 Visuz

• Forumowicze
  • 455 postów

Napisano sob, 14 gru 2013 - 22:15

Ja jestem za, bo to Ukraina to kraj, który chcę zwiedzic a na razie jako dziki kraj mnie przeraża.

Gdy przestanie być "dzika", nie będzie już taka interesująca.

#32 WLD_Wlodi

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1790 postów
  • Na FM od: 30 listopad 2006
  • Motocykl:ZX6R 636 2016

Napisano sob, 14 gru 2013 - 22:21

Tak p.s. Pracuję z Ukraińcami, młodymi osiemnastkami i koło szećdziesiątko(że sie nie bali przyjechać do obcego kraju), wiecie ile zarabiają?

6, 50 zł na godzinę.

Na Ukrainie standardowa godzinówka waha się między 3 a 5 zł. To tak jak u nas 8zł.
Chociaż babcie na granicy w Dorohusku chodzące w kolejce z pierogami mają 10x tyle ;)

A wiem bo ostatnio za wschodnią granicą bywam często. Tam jest inne życie, pieniądz nie jest aż tak bardzo potrzebny jak w Polsce. Jeden ma krowe, a drugi ziemniaki i się towarem wymieniają.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

#33 Limo

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9543 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano nie, 15 gru 2013 - 11:11

6, 50 zł na godzinę.

Ukraincy przyjeżdżający do Polski latem zbierać owoce na plantacjach zarabiają tyle co lekarze na Ukrainie, a przynajmniej sami tak twierdzą ;).

Why... So... Serious

#34 WLD_Wlodi

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1790 postów
  • Na FM od: 30 listopad 2006
  • Motocykl:ZX6R 636 2016

Napisano nie, 15 gru 2013 - 17:43

Ukraincy przyjeżdżający do Polski latem zbierać owoce na plantacjach zarabiają tyle co lekarze na Ukrainie, a przynajmniej sami tak twierdzą ;).

Mój kolega, kierownik banku zarabia 2500 UAH.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

#35 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5164 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano nie, 15 gru 2013 - 18:30

a potem michoa zaczyna z pracodawcą ciężkie boje o $$ i jest -koleś ja za 7 zł mam operatora widelca z Ukrainy ze stażem a ty sobie 8 życzysz ?? 

więc ja ich tak umiarkowanie kocham :D jak przyjeżdżają do Polski niech pracują za ludzkie stawki a nie niedosyć że zabierają nam chleb to jeszcze masakrycznie psują rynek pracy i zaniżają płace....

to samo robią Polacy w UK i tego też nie popieram....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#36 Visuz

• Forumowicze
  • 455 postów

Napisano nie, 15 gru 2013 - 18:41

A jak to u nas wygląda w świetle prawa? Czy mogą obcokrajowcy spoza EU oficjalnie pracować czy wymagane są specjalne pozwolenia?

#37 ks-rider

• Forumowicze
  • 9793 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano nie, 15 gru 2013 - 19:59

a potem michoa zaczyna z pracodawcą ciężkie boje o $$ i jest -koleś ja za 7 zł mam operatora widelca z Ukrainy ze stażem a ty sobie 8 życzysz ?? 

więc ja ich tak umiarkowanie kocham :D jak przyjeżdżają do Polski niech pracują za ludzkie stawki a nie niedosyć że zabierają nam chleb to jeszcze masakrycznie psują rynek pracy i zaniżają płace....

to samo robią Polacy w UK i tego też nie popieram....

Zapomniales jeszcze dodac Niemcy.

A jak to u nas wygląda w świetle prawa? Czy mogą obcokrajowcy spoza EU oficjalnie pracować czy wymagane są specjalne pozwolenia?

Obowiaje pozwolenie na prace, wiekszosc pracuje bez zezwolenia

Miocha, zawsze mozesz takiego pracodawce podac i ratowac przez to rynek pracy.

P.S. Swoja droga to dlaczego polski rynek pracy czy sytuacja w PL ma byc lepsza niz gdzieindziej ? Chce sie miec rownouprawnienie w EU, to sie je ma.

:crossy:

#38 michoa

MOTOCYKLISTA - znikający punkt

• Forumowicze
  • 5164 postów
  • Na FM od: 08 luty 2008
  • Motocykl:trx450r,sfera50, atc250R

Napisano nie, 15 gru 2013 - 20:45

P.S. Swoja droga to dlaczego polski rynek pracy czy sytuacja w PL ma byc lepsza niz gdzieindziej ? Chce sie miec rownouprawnienie w EU, to sie je ma.

ale ja nie popieram wyjazdów Polaków do UK na zmywak i pracy za grosze i wcale się nie dziwię angolom że wsadzają polakom kosy w żebra i nikogo nie zamierzam bronić..... 

powinno być to jakoś prawnie regulowane nie wiem zabraniać pracodawcy schodzenia poniżej pewnych stawek dla obcokrajowców, bo jak tak dalej pójdzie to znowu będe musiał się transformować w michopeję , maksymalnie sfrustrowanego biedą i beznadzieją z hasłem tysiąc dwieście i kasą nie szelszcze, a trochę luksusu posmakowałem i nie chce mi się już jeździć skuterem w -5 do roboty 20 km żeby zarabiać 6 zł/h na umowie dzieło zlecenie :D 

z drugiej strony-może znowu poznam prawdziwą miłość :D ?? będziemy siedzieć przy świecach(odcięty prąd) , z zamarzniętymi od środka szybami , wpieprzać parówki z biedronki z paprykarzem na śniadanie, obiad , kolacje do pracy po 10(wypłata) skuterem, przed 10 rowerem....no a w szczycie bogactwa to się oglądało zakochanego kundla z DVD na 14 cali TV , a potem browar , kapcie , pompa do brudnej wody z castoramy , dekiel od szamba w górę, studzienka na ulicy w górę , i delikatna rozmowa z nią -wiesz kochanie nie żebyś mnie pociągała brudna ale myj się może ciut rzadziej bo mnie kiedyś serce wysiądzie od tego wypatrywania policji o 2 w nocy jak szambo czyszczę :D ona to była twarda , bojlera nie włączaliśmy bo prąd się za szybko kończył (licznik na kartę a potem odcięli całkiem)  więc woda z kranu prawie zamarzała , to się myła 5 razy dziennie jak to kobita , ja nogi zgrzytając zębami opłukałem ale prysznic to tylko jak seks obiecała :D 

śmieciami nie paliliśmy bo ich prawie nie było (bo z czego) trochę drewnem z lasu, ale też musiało schnąc a gdzie jak u nas grzyb się uśmiechał ze ściany i przeciekającego dachu(na początku był luz ale przyszła burza i porwała połowę eternitu do sąsiada a oni oddać nie chcieli  i potem na łeb leciało )  bo paliło się jak ktoś w gości przyszedł i tyle :D   

podstawa to był czosnek i księżycówka, nie czułeś tak zimna i nie chorowałeś, no i wiadomo 8 warstw ciuchów , i się żyło , po miesiąc ber grylis chciał autograf a wujek tusk byłby z nas dumny -dwoje niepracujących młodych ludzi nie ma zasiłku i nie mieszka pod mostem(mediów żadnych, woda ze studni , prąd odcięli, szambo ot wsio , chata jej więc podatek gruntowy i tyle ) :D 

śmiesznie było :D ruskie na sybirze chyba tak żyją :D no my lepiej bo komputer mieliśmy i plejke 1 , chociaż w tym mrozie często się buntowały , pozatym komp bez internetu to żadna frajda :D 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku 

http://miszczua.cba.pl

#39 ks-rider

• Forumowicze
  • 9793 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano nie, 15 gru 2013 - 22:25

....ja nogi zgrzytając zębami opłukałem ale prysznic to tylko jak seks obiecała :D

W Tym roku w Norwegi tez zimny prysznic, bo Kufa, ciepla woda na karte kredytowa nie byla :icon_mrgreen: Co gorsza nikt sexu nie obiecal, ot tak dla czystosci ciala. :icon_mrgreen: Ostatnio majac 26 lat w wojsku :icon_mrgreen: codziennie zimny prysznic, dla przyzwyczajenia, aby na poligonie zawalu nie dostac. Co sie pozniej okazalo, na poligonie byla ciepla biezaca :icon_mrgreen:

:crossy:

#40 Limo

• Forumowicze
  • 9543 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:SC28

Napisano pon, 16 gru 2013 - 09:29

Mój kolega, kierownik banku zarabia 2500 UAH.

To co się dziwić że chcą pracować za minimalną w Polsce skoro to jest prawie dwa razy więcej niż pensja kierownika banku na Ukrainie.

Why... So... Serious

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ukraina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |