Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukiwana Honda VT 1300 FURY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 czarny022

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 15 postów
  • Na FM od: 08 październik 2011
  • Motocykl:Suzuki VZR 1800

Napisano śro, 01 maj 2013 - 10:23

Witam

Koleżanki i Koledzy poszukuje osoby, która jest posiadaczem Hondy FURY jestem zainteresowany zakupem tego motoru. Jednak wcześniej chcę sobie dokładnie obejrzeć to cacko. Jeśli jest ktoś taki i mieszka w okolicy ok 100km od Bydgoszczy to proszę o kontakt na priv. Za opinie użytkowników zamieszczone na forum też będę bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam

Załączony plik  58898_niebieska_honda_vtx_1300cx_fury.jpg   454,56 KB   8 Ilość pobrań

#2 Vito Corleone

• H-D
  • 22 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2013
  • Motocykl:HD Electra Ultra Classic

Napisano sob, 03 sty 2015 - 10:11

Nieco odświeżę temat - proszę o opinię o tym motocyklu, może ktoś tym jeździł, testował, próbował...

Nie żebym chciał zaraz kupić ale nie ma w necie w zasadzie żadnych informacji użytkowników na jego temat, mimo że moto już nie takie młode.

#3 mongor

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• H-D
  • 655 postów
  • Na FM od: 02 kwiecień 2010
  • Motocykl:dwa

Napisano sob, 03 sty 2015 - 10:27

Co tu opowiadać.Ładniejsza wersja VTX-a. Jakoś jeździ, przyspiesza lepiej, po wolnych  winklach i w mieście tragedia. Wali się w zakręty. Hamulca jak nie było tak nie ma. Jedyny plus, to CBS w połączeniu z ABS, choć ten ABS, to gruba przesada. No może tylko po to, żeby przód nie uciekł. Reszta to kwestia gustu i smaku. Moim zdaniem lepiej wygląda niż jeździ. Na dłuższe trasy, moim zdaniem się nie nadaje. To taki custom, bardziej na pokaz niż codziennego użytku. Aaa ,  jeszcze jedno. Bardzo ładnie brzmi, zwłaszcza w momencie odpalenia. Jak chcesz znać jakieś szczegóły, to pytaj, postaram się w miarę wiedzy i możliwości odpowiedzieć, choć miałem go krótko. 

Jeszcze mi się przypomniało. Klamka strzegła. Sprzęgło jest sterowane linką. Wymaga niesamowitej siły. Po dniu jazdy, nie możesz wyprostować dłoni ale za to uścisku, może ci nie jeden pozazdrościć. Szkoda tylko że lewej dłoni.

Użytkownik mongor edytował ten post sob, 03 sty 2015 - 10:52

#4 Vito Corleone

• H-D
  • 22 postów
  • Na FM od: 21 czerwiec 2013
  • Motocykl:HD Electra Ultra Classic

Napisano sob, 03 sty 2015 - 15:13

No tym sprzęgłem to mnie ubawiłeś. A gdyby tak przekładka klamki na prawą stronę?  :biggrin: 

Dzięki za opis, chyba nie mam więcej pytań.

Pozdrawiam z Nowym Rokiem i oby do wiosny :biggrin:

#5 Fury

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 2 postów
  • Na FM od: 27 styczeń 2015
  • Motocykl:Honda VT 1300 CX

Napisano czw, 29 sty 2015 - 12:33

Jestem właścicielem poszukiwanego w temacie  modela motocykla

To co Mongor napisał jest prawdą .  pozdrawiamZałączony plik  P5195242.JPG   215,21 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  P7165574.JPG   156,97 KB   6 Ilość pobrań

#6 As Kier

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 73 postów
  • Na FM od: 17 październik 2014
  • Motocykl:VT 800

Napisano czw, 29 sty 2015 - 20:46

Całkiem ładny :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |