Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep motocyklowy BiMoto w Trzebini woj. małopolskie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrRat

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

• Forumowicze
  • 78 postów
  • Na FM od: 16 styczeń 2004
  • Motocykl:Kawasaki ZX10R III G.

Napisano pon, 04 lut 2013 - 18:36

Chcialbym polecic sklep w ktorym bardzo czesto robie zakupy dla mojego motocykla i dla mnie. Wlasciciel jest sam motocyklista z krwi i kosci, zawsze milo i fachowo doradzi. Ceny jak najbardziej na PLUS, zawsze mozna liczyc na jakis maly poczestunek i na mila rozmowe.

Ogolnie duzy plus i oby wiecej bylo takich sprzedawcow.

POZDRAWIAM

#2 Kubo

• Forumowicze
  • 87 postów
  • Na FM od: 26 kwiecień 2004
  • Motocykl:R6 Torówka

Napisano pon, 04 lut 2013 - 21:52

Heja,

dziękuję za miłe słowa skierowane w stronę działalności, którą prowadzę. :biggrin:

Skoro powstał taki temat, to ja zapraszam Was do zapoznania się z ofertą mojego sklepu i serwisu motocyklowego, noszącego dumną nazwę BiMoto (Jak już wspomniał MrRat).

Jak sama nazwa wskazuje nie ograniczam się jedynie do ubiorów stricte Męskich czy Unisex'ów, lecz stale rozszerzam także ofertę ubiorów dla Kobiet, z kaskami, butami i rękawicami włącznie.

Sporo ubiorów Damskich mam na sklepie (kurtki i spodnie RST/Ozone, kaski HJC, rękawice HELD/Shima, buty Falco/Sidi), jeszcze więcej mam w ofercie i w każdej chwili mogę sprowadzić do przymiarki cokolwiek potrzeba.

Jeśli chodzi o rzeczy dla Mężczyzn, to oczywiście oferta jest bardzo obszerna, także warto podjechać, oglądnąć, przymierzyć...

Ogólnie w ofercie mojego sklepu posiadam takie rzeczy/marki jak:

- Ubiór Motocyklowy -> Held (większość z oferty sprowadzam do przymiarki) ; Falco ; Puma ; Ozone ; RST ; RebelHorn, Berik (spodnie Jeans), Shima, Berik i ArlenNess (sprowadzam do przymiarki), Sidi ; Alpinestars ; Adrenaline i inne...
- Kaski Motocyklowe -> HJC ; Nitro ; Ozone ; Shark ; Nolan ; Airoh ; AGV ; Suomy
- Opony motocyklowe -> Dunlop ; Michelin ; Bridgestone ; Heidenau ; Continental ; Metzeler ; Maxxis ; Shinko ; Pirelli
- akcesoria motocyklowe (wydechy, kierunkowskazy, stelaże tablicy rejestracyjnej, klamki, crashpady, tankpady, szyby, sety kierowcy, nakładki dekli i wiele innych )
- Ładowarki akumulatorowe -> Ctek, Oxford, TronicTX
- Intercomy -> Oxford oraz Cellular Line
- klocki/tarcze hamulcowe -> SBS ; EBC ; Nissin ; Carbon Lorraine ; Gold Fren ; MotoMaster ; NG ; Versah
- chemia motocyklowa -> Motul ; BelRay ; Castrol ; S100 ; Oxford ; Ipone
- Kufry/Stelaże i akcesoria -> Givi, Kappa i SW Motech
- Filtry powietrza i oleju -> HifloFiltro ; Meiwa ; K&N ; PiperCross ; BMC

i wiele, wiele innych. Czegokolwiek potrzebujecie, dzwońcie, piszcie, pytajcie. Zawsze pomogę w miarę możliwości.
Jak pisałem wyżej, zawsze istnieje możliwość ściągnięcia danej rzeczy na zasadzie 'przymiarki', czyli bez przymusu późniejszego zakupu, jeśli się nie spodoba, lub nie będzie pasowało.

Współpracuję także ściśle z autoryzowanym salonem marek Suzuki i Honda,także bezproblemowo ściągnę każdą część oryginalną pożądaną do jednośladów w/w marek po cenach salonowych, bez dodatkowych opłat.

Cd. cen, na pewno w razie chęci zakupu czegokolwiek dogadamy się, tak abyście byli zadowoleni.

Serwis motocykli to nowość w Naszej ofercie (od 02.2013r.). Serwisujemy motocykle wszelkiej maści, starsze jak i te nowe, bez większych wyjątków.
Sebastian, który zajmował się będzie Waszymi motocyklami, ma długo-letnie doświadczenie w naprawach motocykli, więc zna się na tym co robi.
Oczywiście informacje co do cen obsługi serwisowej udzielamy najlepiej osobiście, ew. Telefonicznie, jeśli chodzi o prostsze-nieskomplikowane usługi.
Z jakości wykonywanych prac na pewno będziecie zadowoleni, o czym zapewniam.

Zapraszam zatem z czymś drobnym, jak i z trudnymi tematami. Każdy klient będzie traktowany na tym samym poziomie.
Staramy się trzymać krótkie terminy oczekiwania na serwis, więc długie kolejki u nas na pewno Was ominą!
Posiadając własny transport, umożliwiamy odebranie i odwiezienie sprzęta pod dom, ew. Podjechanie pod moto jeśli zepsuło się w trasie. Wy dzwonicie, my przyjeżdżamy gdzie trzeba i zawozimy moto na serwis.

Z dodatkowych ofert:
- możliwość wypożyczenia zestawu Kamery GoPro Hero HD2 Motorsport. kamerka najwyższej klasy, wszystkim chyba dobrze znana wraz z zestawem mocującym do motocykla. Koszt wypożyczenia 30zł/doba (przy kilku dniach i więcej koszt ustalany indywidualnie)

- Transport Motocykli Busem oraz przystosowaną do tegoż celu przyczepką. Możliwość przewiezienia 4-5 motocykli naraz.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od kilometrażu.

Bardzo proszę Was, abyście zamieszczali tutaj Wasze opinie na temat zakupów w sklepie, oraz tego co w nim zobaczyliście.

Każda opinia negatywna mile widziana, gdyż nie ma rzeczy idealnych, a ja jak pisałem wyżej jestem w stanie pozmieniać coś-niecoś jeśli od Was wyjdzie taka propozycja.
Oczywiście jeśli znajdą się jacyś zadowoleni 'klienci' to nie zabraniam Im używać tego tematu ...

Sklep/Serwis otwarty jest w następujących godzinach:

Poniedziałek i Czwartek -> 11-19
Wtorek ; Środa ; Piątek -> 9-17
Sobota -> 9-14

W razie pytań, proszę dzwonić pod nr. -> 505-034-467
adres mailowy do korespondencji -> kuba@bimoto.com.pl
Istnieje także możliwość kontaktu poprzez PW z forum.
Niebawem będę starał się uruchomić sklep internetowy pod adresem http://www.bimoto.com.pl

Zapraszam także na profil BiMoto na FaceBook'u, który mam nadzieję z czasem rozwijać...
http://www.facebook.com/BiMoto

Dokładam prostą mapkę dojazdu google -> http://goo.gl/maps/foqJW

Tymczasem... ;)
Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?
Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto
http://moto.allegro....hp?us_id=681059
Dołączona grafika

#3 LAMASSU

KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

• Forumowicze
  • 742 postów
  • Na FM od: 17 lipiec 2005
  • Motocykl:co chwile inny

Napisano pon, 18 mar 2013 - 14:07

ROWNIEZ POLECAM!!!!!!!!!

#4 Kubo

• Forumowicze
  • 87 postów

Napisano śro, 20 mar 2013 - 18:06

Prowadzę sklep ze względu na pasję. Moich klientów traktuję tak jak znajomych, do każdego podchodzę z dobrym nastawieniem i chęcią pomocy.

Nakręciliśmy wspólnie z klientami i znajomymi Harlem Shake'a.

Zapraszam do oglądnicia :D

Dołączona grafika

#5 headmike

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 15 postów
  • Na FM od: 14 luty 2013

Napisano czw, 21 mar 2013 - 11:06

Polecam ten sklep,bardzo miła fachowa obsługa

#6 MrRat

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 78 postów

Napisano czw, 21 mar 2013 - 22:36

A ja niestety juz nie polecam.

#7 Ptaku

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

• Forumowicze
  • 315 postów
  • Na FM od: 19 marzec 2008
  • Motocykl:ZR-7

Napisano czw, 21 mar 2013 - 23:20

To sie nazywa nagły zwrot akcji ;)

#8 Syrek

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 872 postów
  • Na FM od: 17 kwiecień 2008
  • Motocykl:LTD 440, Sprint 1050ST

Napisano czw, 21 mar 2013 - 23:51

Czemu? :rolleyes:

#9 MrRat

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 78 postów

Napisano pią, 22 mar 2013 - 00:07

Zostalem potraktowany jak kawal smiecia, a nie jak klient.
Zamowilem kask, czekalem na niego 2 miesiace, kask nie kosztowal 500, ani 1000 pln tylko troszke wiecej.
Na kask sie nie doczekalem, na pytania kiedy bedzie kask sprzedawca nie potrafil mi odpowiedziec, mial byc juz a go nie ma i on nie jest mi w stanie powiedziec dokladnie kiedy bedzie.
Ale najfajniesze jest to ze po napisaniu paru zdan na temat tego sklepu na FB sprzedawca w firmie BiMoto zadzwonil do mnie z informacja ze on mi tego kasku nie sprzeda, i ze juz nic nie kupie u niego w sklepie.
Tak wiec proponuje panu bolkowi isc na kurs obslugi klienta, bo takim podejsciem to za duzo nie ugra.
Tak ze jesli jestes nie zadowolonym klientem sklepu BiMoto to nie wyrazaj swojej opini, bo na ten sklep mozna tylko pochwaly pisac i mowic, a krytyki wlasciciel nie przyjmuje do wiadomosci. Kazdy moze popelnic blad ale warto sie do tego przyznac.

Mysle ze wlasciciel sklepu ustosunkuje sie do mojej wypowiedzi, czekam na to z niecierpliwoscia.

P.S
Kask kupilem gdzie indziej, i nie zostawie juz w tym sklepie ani zlotowki jak wlasciciel sobie zazyczyl.

Użytkownik MrRat edytował ten post pią, 22 mar 2013 - 00:15

#10 zapomnialem_adresu007

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Forumowicze
  • 106 postów
  • Na FM od: 16 wrzesień 2011
  • Motocykl:Honda CBR 600 F3 1996

Napisano pią, 22 mar 2013 - 00:40

Mysle ze wlasciciel sklepu ustosunkuje sie do mojej wypowiedzi, czekam na to z niecierpliwoscia.

Nie mamy Pańskiego kasku i co Pan nam zrobi? - Cham się uprze i mu daj, skąd wezmę jak nie mam?

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

#11 Kubo

• Forumowicze
  • 87 postów

Napisano pią, 22 mar 2013 - 09:51

Hehe cd. sprawy z MrRat'em, to nie wchodzę nawet w dyskusję.

OT, znamy się od X'lat. Do niedawna byliśmy BDB kolegami, stąd Jego pierwszy post, by pojawiło się info o mojej firmie.
Kask zamówiony rzeczywiście w zimie jeszcze (chyba listopad/grudzień).
Mowa o HJC R-PHA 10Plus w malowaniu Monster Replika. Importer zwodził mnie i zwodził. Obiecywał na kiedy to kask nie będzie. Jako, że z Wojtkiem znamy się, mówiłem Mu cały czas na bieżąco co słyszę od importera HJC. Była jednak zima, więc teoretycznie pocóż było się ciśnieniować. Niczyja wina, a tym bardziej nie moja. Po prostu kasku jeszcze nie wyprodukowali w tym konkretnym malowaniu i NIGDZIE w PL nie był dostępny przez dlugi czas. W końcu Wojtek pomimo najlepszych rabatów jakie gdziekolwiek mógł dostać (koleżeńskich w końcu) napisał o mnie na swoim FB (trochę po %), że mam do dupy sklep, że wszystko sprzedaję drogo, że mam klientów w dupie (pisał to wtedy jako kolega), a to wszystko przez to, że chciał kask JUŻ a nie miał go jeszcze na półce, za co obwiniał mnie. Ileż można o sobie takie rzeczy czytać, tym bardziej od kolegów i to publicznie, przez co ludzie mogą sobie nabrać odpowiednią opinię z wyczytanych informacji.
Podsumowałem to zatem, żeby kask zamówił gdzieś indziej, skoro twierdzi, że Mu drogo wszystko sprzedaję i skoro gdzieś indziej będzie miał szybciej. Poprosilem też, żeby już u Mnie nic nie kupował, bo po co mam się stresować Jego nerwami na przyszłość. Mieliśmy zostać w sferze koleżeńskiej czysto, jednak i tu się z Wojtkiem nie zgodziliśmy i wywalił Mnie ze znajomych z FB :rolleyes:

Niestety nigdzie nie miał taniej, nigdzie nikt mu nie zaoferował tego towaru szybciej, więc 'na przekór' wszystkim zamówił sobie w UK stare malowanie Arai'a Monster ;) A teraz wszędzie wylewa żale na Mnie, że jestem BEee i wogóle, że R-PHA to gówniany kask a HJC chińska marka :biggrin: a najlepszy jest Arai (co oczywiście akurat potwierdzę, bo sam chciałbym kiedyś mieć RX-7GP)

A to wszystko po jakichś circa 9-10latach znajomości. Hehehe no trochę żenua (Trzebińska telenowela) ;)

Także przepraszam, ale wypadalo się ustosunkować.
Pozwolicie, że więcej już nie odpowiem tu na zaczepkę MrRat'a :happy:
Dołączona grafika

#12 MrRat

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 78 postów

Napisano pią, 22 mar 2013 - 17:11

hahaha :D:D:D
Wyzaliles sie juz ??? Ja nie prosilem zebys opisywal na forum swoje zycie tylko zebys ustosunkowal sie do zaistnialej sytuacji, to po primo.
Po due ty nie poprosiles mnie zebym kupil kask w innej firmie tylko powiedziales ze nie sprzedasz mi tego kasku i nic juz nie sprzedasz mi w swoim sklepie, wiec moze chociaz w tym bylbys szczery.
I po trzecie: bylismy znajomymi, ale jezeli zostawialem u ciebie w sklepie pieniazki to najpierw bylem klientem a pozniej znajomym.
Mysle ze jak bym nie byl twoim znajomym tylko normalnym klientem nie powiedzial bys mi ze mi juz nic nie sprzedasz w sklepie.
To wszystko co mam do napisania w tym temacie, poniewaz kazdne nastepne podbicie tego tematu reklamuje ten sklep. A ja nie chcialbym zeby ktos kiedys jeszcze raz zostal tak potraktowany jak ja.

Z mojej strony EOT

I jeszcze jedno na sam koniec: prosze sie odstosunkowac od tego co i gdzie i za ile sobie kupilem, bo to tylko swiadczy o twoim gowniarstwie.

Bez powazania.

#13 koroviov

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 564 postów
  • Na FM od: 08 sierpień 2011
  • Motocykl:Aprilia RS 125 SV 650S

Napisano pią, 22 mar 2013 - 19:45

Tak się kończą historie w których koleżeństwo wyraża się w złotówkach. Żal mi was. Obu. Kopiecie się dla zabawy?
Dla mnie sklep w porządku i mogę go z czystym sumieniem polecić. Nie dlatego, że Kuba jest moim kolegą.Polecam sprzedawcę, polecam towar.
"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

#14 MatMax78

KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

• Forumowicze
  • 861 postów
  • Na FM od: 08 marzec 2012
  • Motocykl:R1

Napisano wto, 07 maj 2013 - 13:07

Ja Kuby osobiście nie znam ale muszę polecić ten sklep. Zrobiłem kilka zakupów łącznie wyszło coś koło 1500. Sprzedawca wysłał mi towar taki jaki chciałem w dobrych cenach, może nawet napiszę w bardzo dobrych, bez zapłaty. Dopiero jak towar dostałem, sprawdziłem czy wszystko jest ok przelałem na jego konto pieniądze na drugi dzień. Nie wiem dla czego mi tak zaufał sprzedawca ale chyba dobrze mnie przejrzał po korespondencji którą wymienialiśmy odnośnie co potrzebuję itp.:)
Także ja póki co jestem bardzo zadowolony z współpracy i mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Dodam jeszcze raz że Kubo nie jest moim kolego i tak naprawdę się nie znamy, współpraca jest na zasadzie klient sprzedawca.:) Dodam również ze on mnie nie prosił o zamieszczenie mojej opinii w tym temacie na tym forum. Pozdrawiam.

#15 Arcer

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 936 postów
  • Na FM od: 05 styczeń 2006
  • Motocykl:Yamaha XJ 900S

Napisano wto, 07 maj 2013 - 16:10

Kiedyś myślałem, że wszyscy motocykliści są spoko, ale od paru lat utwierdzam się w przekonaniu, że to tylko do momentu, gdy chcesz im coś sprzedać. 

Gdy po drodze zawali producent, dystrybutor krajowy, kurier, sprzątaczka - wina i tak spada na sprzedawcę ;).

#16 ernestZL

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1672 postów
  • Na FM od: 08 maj 2007
  • Motocykl:zx10r

Napisano wto, 07 maj 2013 - 21:08

MrRat trochę na dupka wyszedłeś :) Ostatnio też się przekonałem że ze znajomymi to tylko na piwo a nie interesy. 

A w temacie to-z czystym sumieniem mogę polecić Kuby sklep. Znajomi robili kilka razy zamówienie i zawsze zadowoleni. 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

#17 MrRat

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 78 postów

Napisano śro, 08 maj 2013 - 20:54

ernest licz sie ze slowami .... wyrazilem swoja opinie na temat tego sklepu co mi wolno i co uczynilem, posta o sklepie napisalem na prosbe pANA bOLKA, a nie ze swojej inwencji. Napisalem bo obsluga byla oki, ale po tym jaki numer mi bOLEK wycial to nie polecam tego sklepu. Teraz bOLEK bedzie wam wszystkim wchdzil do dupy zeby pokazac jaki on to jest zajebisty. Tak ze mysle ze moj post wyszedl wam tylko na dobre.

Kiedyś myślałem, że wszyscy motocykliści są spoko, ale od paru lat utwierdzam się w przekonaniu, że to tylko do momentu, gdy chcesz im coś sprzedać. 

Gdy po drodze zawali producent, dystrybutor krajowy, kurier, sprzątaczka - wina i tak spada na sprzedawcę ;).

Chcialem zaznaczyc ze jestem klientem i wymagam, KUPUJE ( a nie dostaje za darmo !!!)  w sklepie a nie u kuriera, sprzatacza, dystrybutora, producenta. Jak jest jakis problem to sprzedawca powinien stanac na jajach jesli je ma zeby ten problem rozwiazac. 

#18 Limo

MOTOCYKLISTA - jeździec z głową

• Moderatorzy
  • 5739 postów
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Motocykl:F3

Napisano czw, 09 maj 2013 - 11:07

Chcialem zaznaczyc ze jestem klientem i wymagam, KUPUJE ( a nie dostaje za darmo !!!)  w sklepie a nie u kuriera, sprzatacza, dystrybutora, producenta. Jak jest jakis problem to sprzedawca powinien stanac na jajach jesli je ma zeby ten problem rozwiazac. 

Typowe polskie podejście :)

I choćby taki Polak z krwi i kości kupował szczotkę do kibla to też będzie wymagał bo on ma pieniądze to jest PAN :D

Why... So... Serious

!!SPRZEDAM WAŁ KORBOWY Z KOMPLETEM PANEWEK GŁÓWNYCH I KORBOWODOWYCH DO CBR 600 F2/F3!!

#19 koroviov

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 564 postów
  • Na FM od: 08 sierpień 2011
  • Motocykl:Aprilia RS 125 SV 650S

Napisano czw, 09 maj 2013 - 11:19

"płacę i rządam!!"

cytat z babki Kiepskiej. ;)

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań