Skocz do zawartości

Zdjęcie

Yamaha YZF R1 RN01 "Diablica"

r1 yamaha ścigacz sport litr yzf moto motocykl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Steinmetz

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 2 postów
  • Na FM od: 06 grudzień 2009
  • Motocykl:Diablica

Napisano wto, 04 wrz 2012 - 23:29

Podjąłem decyzję o sprzedaży Diablicy bo być może zamienię ją na nowszy model ;)
Moto w sumie znane w środowisku, od długiego czasu na forum Fazera i Thundercata oraz forum R1.
Mam ją już 3 sezony i w tym czasie regulowałem i czyściłem gaźniki, zmieniałem klocki, olej, filtry, opony... Nic poważniejszego się z nią nigdy nie działo. Jedynym mankamentem jest exup. Diablica posiada kilka smaczków, którym m.in. odpowiadają naklejki k&n, dynojet i inne ;)
Na ten sezon Diablica dostała nowe klocki EBC złote, nowe (2012) opony Metzeler Sportec M5, nowy kranik paliwa. Właśnie zakłada się nowy napęd: DID zvmx złoty + zębatki Sunstar.
Ciekawostką dla lubiących głośność jest wydech, za który oczywiście straciłem na chwilę dowód rejestracyjny ;). Zmierzono mi 105 dB na wolnych obrotach.... :twisted:
W razie pytań śmiało na pw. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć, jakby ktoś nie wiedział jak wygląda :)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
only ONE - R1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: r1, yamaha, ścigacz, sport, litr, yzf, moto, motocykl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |