Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis z opiniami nt. produktów motocyklowych

opinie motocykle akcesoria

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 drzewo

NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

• Forumowicze
  • 118 postów
  • Na FM od: 24 wrzesień 2011
  • Motocykl:HH900

Napisano śro, 08 lut 2012 - 14:09

Witam :)

Niedawno wystartowałem ze stroną o której myślałem już od dłuższego czasu. Zawsze przy kupnie czegokolwiek do motocykla przeglądamy internet w poszukiwaniu różnych opinii na temat oleju, kurtki, opony czy innych Wszystkie te opinie są porozrzucane po różnych zakątkach sieci, a często także niespójne.

Wpadłem więc na pomysł żeby stworzyć serwis, który będzie zawierał opinie użytkowników na temat wszystkiego co może się przydać motocykliście - począwszy od kurtek, po oleje, opny czy napęd. Serwis wystartował pod adresem http://www.moto-opinie.info

Jest to dopiero początek, dlatego baza jest jaka jest - jednak codziennie będe dodawał następne produkty. Jeśli czegoś nie ma, a chcielibyście dodać własną opinie to wystarczy skorzystać z opcji "Dodaj opinię" i wpisać własnoręcznie nazwę produktu oraz jego ocene. Dodam go wtedy w pierwszej kolejności do bazy wraz z komentarzem oraz pierwszą oceną.

Layout strony też wymaga poprawek, ale to w swoim czasie.

Za wszystkie dodane opinie będe wdzięczny :) Za komentarze odnośnie strony także.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

#2 Mateusz_moto

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 14 postów
  • Na FM od: 23 październik 2011

Napisano śro, 08 lut 2012 - 15:35

Super pomysł, oby strona szybko się rozwijała.

#3 Gośćkomandosek_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano śro, 08 lut 2012 - 16:07

myślę, ze warto czerpać wzór/szukać inspiracji na www.ngt.pl To popularny serwis poświęcony sprzętowi outdoorowemu oparty na tych samych zalożeniach.
pozdr

Użytkownik komandosek edytował ten post śro, 08 lut 2012 - 16:08

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opinie, motocykle, akcesoria

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |