Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dainese Avro Div

kombinezon dainese avro div d1 opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 riccco

NOWICJUSZ - macant tematu

• Forumowicze
  • 20 postów
  • Na FM od: 12 czerwiec 2011
  • Motocykl:cbr 600 rr PC40

Napisano pon, 22 sie 2011 - 20:42

Witam jak w temacie, poszukuje opinii na temat tego kombi Dainese Avro Div, jest to jeden z tańszych modeli Dainese. Jeśli ktoś mógłby mi cos powiedziec na jego temat byłbym wdzięczny poniżej podaje link.

http://allegro.pl/ko...1762747073.html

#2 kivi

MOTONITA - płonąca guma

• Forumowicze
  • 1729 postów
  • Na FM od: 28 marzec 2010
  • Motocykl:Cannondale Supersix Evo

Napisano pon, 22 sie 2011 - 21:44

Marna skóra na tym kombi. jakas taka gruba i twarda...

24cefcm.jpg

#3 Fat

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1597 postów
  • Na FM od: 25 wrzesień 2004
  • Motocykl:KTM 990 SM, Huska FE 350

Napisano śro, 24 sie 2011 - 22:14

Zastanawiałem się nad tym kombinezonem. Owszem, jest to najtańszy model Dainese, jednak IMO tę taniość tu po prostu czuć. Macałem i miałem na sobie właśnie Avro i na pozór bardzo podobną wizualnie Laguna Seca - różnica między nimi jest wyraźna.

Skóra w Avro jest wyczuwalnie bardziej twarda i szorstka, nie ma nic wspólnego z fenomenalną skórą D-Skin używaną w wyższych modelach Dainese (choćby właśnie w Laguna Seca). Podszewka 3D w Avro jest tylko na jakimś malutkim fragmencie kurtki, podczas gdy w Lagunie jest nią wyszyta cała kurtka i część spodni. Brakuje w Avro tych "smaczków" typowych dla Dainese - tytanowych protektorów (jest Alu), wytłoczeń na skórze itp. Detale, jednak decydujące o odbiorze całości.

Avro z daleka jest zajebisty, stylowy jak każdy Dainese, ale z bliska już szału nie robi. Ja dołożyłem trochę i wziąłem Laguna Seca. Gdybym miał bardziej ograniczony budżet, wolałbym za te pieniądze jakiś wysoki model Berika/Arlena niż Avro. No chyba, że przywiązujesz wagę do metek :-)

#4 riccco

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 20 postów
  • Na FM od: 12 czerwiec 2011
  • Motocykl:cbr 600 rr PC40

Napisano śro, 24 sie 2011 - 23:55

teraz to już niestety za póżno;( szyje tego kombiaka na zamówienie i tak własnie chciałem sie dopytać o niego. No nic dzięki za pomoc.

#5 Semous

• Forumowicze
  • 10 postów
  • Na FM od: 31 lipiec 2015
  • Motocykl:GSX-R 600 K8

Napisano pią, 27 sty 2017 - 17:56

Witam, szukam dla siebie kombinezonu w granicach do 3k zł i zastanawiam się nad Dainese AVRO DIV D1, bo mam okazje kupic go właśnie za 3k w moim rozmiarze, a trudno mi dobrać kombinezon bo jestem niski, czy ktoś posiada ten oto kombinezon i mógłby mi cokolwiek o nim powiedzieć i jak się sprawuje ? chciałbym znać wasze opinie na jego temat

Oto kombinezon : http://www.lagunasec...VRO-DIV-D1.html

Pozdrawiam 

#6 1qazse4

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 219 postów
  • Na FM od: 01 lipiec 2012
  • Motocykl:husqa & ktm

Napisano sob, 28 sty 2017 - 08:28

Co prawda widziałam tyko damskie avro, ale stary model jest moim zdaniem wykonany z lepszej skóry. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kombinezon, dainese, avro, div, d1, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |