Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quad dla siedmiolatka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 rachub48

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 245 postów
  • Na FM od: 19 kwiecień 2009
  • Motocykl:CB900F

Napisano pią, 22 kwi 2011 - 01:04

Ja pie**ole, co to się teraz dzieje, takiemu maluchowi quada... Chcesz to mu kup, ale żebyś go później nie miał na sumieniu.

Raz widziałem chłopaka na quadzie, którego dostał na komunię, jeździł sobie po szosie. Niby nic strasznego, ale czy takie dziecko wie co jaki znak na drodze oznacza? A niech się właduję z podporządkowanej pod tira, i kto będzie za to odpowiadał?
A tłumaczenie, że będzie jeździł koło domu przy tacie jest gówna warte. Dziecko jest małe i głupie, lubi nie słuchać rodziców, każdy z nas taki był. W każdej chwili może uciec.

Poza tym, quad wydaję się być gorszym wyborem od 2oo, jest niestabilny w zakrętach, jakiś mały motorower na pewno byłby lepszym rozwiązaniem.

PS. Kiedyś kuzyn przykrył się quadem, zwykłe chiskie 50ccm, wtedy miał 14 lat. Dzisiaj miałby 19.

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

#22 Gośćkomandosek_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano pią, 22 kwi 2011 - 06:43

moze zamiast tego porządny rowerek... niezawodny REKSIO, którym się rozbijałem w wieku 7 lat za chwile będzie za mały dla twojego chrześniaka, moze wiec spróbujesz jednak kupić mały rower górski, z ramą 15 cali??
np taki : http://allegro.pl/su...1562946832.html ile ja razy spotykałem sie z ziemią na takim rowerze :smile: ,całymi dniami szalałem. Dla dzieciaka super sprawa, lepsza niz quad ktory ma sie zaraz zepsuć, czy ma sie komuś coś stać.

#23 Badger

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• VROC
  • 188 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:BlueLady

Napisano pią, 22 kwi 2011 - 07:22

a jesli ma mieć motorek to może coś takiego: zumico bugy
veni , vidi .... i oczom nie wierzę

Vulcaneria.pl

DajęMuNaZimnym i smażę

#24 colahondax11

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 593 postów
  • Na FM od: 16 styczeń 2009
  • Motocykl:Honda X11

Napisano pią, 22 kwi 2011 - 14:48

Rowerki mają, hulajnogi mają i piłki do nogi też, ale quada mieć nie będą, jednak za wcześnie na tą "zabawkę".
Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

#25 lotnik

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• Forumowicze
  • 157 postów
  • Na FM od: 12 maj 2008
  • Motocykl:BMW R1200GS ADV

Napisano pon, 25 kwi 2011 - 19:34

Panikujecie. Kupiłem quada 110cm swojemu synowi na 4 urodziny, jeżdzi już tym 3 lata. Oczywiscie wyłacznie na działce i wyłacznie pod moim okiem. W manetce jest śrubka którą przykręcasz by nie mógł dac dużo gazu. Chopak wiele się uczy, perfekcyjnie pokonuje tor, uczy się cofania, robi to dokładnie i jeszcze w nic nie przywalił. To bardzo rozwija dzieciaka. Zaznaczam jednak że zawsze pod moim okiem i tylko na ogrodzonej działce. Dodatkowo jest pilot którym mogę mu wyłaczyć pojazd.
Wszystko zależy od rodziców czy potrafią nauczyć dziecko i przypilnować.

Użytkownik lotnik edytował ten post pon, 25 kwi 2011 - 19:35

#26 bibor80

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 554 postów
  • Na FM od: 18 styczeń 2009
  • Motocykl:Suzuki GSX-R 1000 k4

Napisano pon, 25 kwi 2011 - 20:07

Tu macie 4-ro letniego lepka co jezdzi crossem. Rok wczesniej jezdzil malutkim quadem na zlocie. Jak sie kupuje taka zabawke dziecku, to trzeba wziac odpowiedzialnosci i poswiecic troche czasu, a nie wypuscic dzieciaka na zewnatrz, byle tylko glowy nie zawracal.

Pzdr
Dołączona grafika

#27 Micky92

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 38 postów
  • Na FM od: 25 kwiecień 2010

Napisano wto, 26 kwi 2011 - 10:56

A może coś z silnikiem elektrycznym? Widziałem na allegro takie "quady", silnik 500W, prędkość maksymalna to jakieś 20 km/h, więc krzywdy sobie dzieciak nie zrobi (przynajmniej nie powinien).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |