Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200

yamaha tenere 1200

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
963 odpowiedzi w tym temacie

#961 zdzichfur

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 08 listopad 2017
  • Motocykl:BMW R1200RT

Napisano pon, 13 lis 2017 - 12:12

A jakie opinie ma serwis Yamahy we Wrocławiu pytam jako, że jest mi najbliżej do stolicy Dolnego Śląska, a gdzieś czytając wątek migło mi że ktoś do Kłodzka jezdzi na przeglądy.

#962 Shaker

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 19 luty 2017
  • Motocykl:XTZ 1200

Napisano sob, 02 gru 2017 - 17:20

Coraz słabiej mnie do GTL'a ciągnie bo jak źle kupię to mnie z torbami puści więc obawy mam spore, do obecnego RT jak w ASO zapytałem ile by mnie wymiana sprzęgła kosztowała to mi zaśpiewali, że 4 tysiące muszę mieć co najmniej , nie ukrywam że kolana mi się lekko zgieły.

Bmw rt a super tenera to jak dzień do nocy. Wiem bo jeżdziłem RT jeżdżę Terenią. Zdzichfur jak nie zamierzasz w teren uderzać to o
Tereni nawet nie myśl. Silnik yamachy pracuje jak stara sieczkarnia [jeśli wiesz o co mi chodzi] przy 130 na autostradzie mrowieją ręce
a po 130 to ogólnie już nie jest fajnie. Jak chcesz moto na asfalt to GTL lub inny FJR, RT też jest rewelka. Ja zamieniłem motocykl
szosowy na tereske bo jeżdżę po wertepach z Babą [z dużej litery pisze zeby się nie obraziła jakby co] i pełnym [namiot też]
bagażem. I do tego ten motocykl jest stworzony !!!
P.S. A na asfalt to mi się FJR marzy.

A jeśli o przyszły sezon chodzi to gruzińskie klimaty mnie ciągną. Może ktoś ma podobne zapędy. Sierpień by wchodził w gre.

Użytkownik Shaker edytował ten post sob, 02 gru 2017 - 17:02

#963 Floydoo

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 35 postów
  • Na FM od: 22 styczeń 2010
  • Motocykl:SUPER TENERE XT1200Z

Napisano sob, 02 gru 2017 - 21:37

Shaker, masz popsuty motocykl. Ja na mojej teresie nieraz po 200km/h smigam i nic nie mrowi tym bardziej przy 130, zadnych negatywnych odczuc, no chyba, ze mnie ktos wkurzy :D

Super Tenere 1200 idealnie nadaje sie do tego do czego zostala stworzona i nie ma sensu porownywac jej z zadnym kanapowcem.

#964 ytr_bolanda

• Forumowicze
  • 1 postów
  • Na FM od: 26 maj 2016

Napisano pią, 19 sty 2018 - 16:39

Witam, ja od kwietnia tego roku do teraz-październik przejechałem moją tereską 18500 km. Po tym przebiegu wymieniłem fabryczne gumy na tkc 70 przód i tył. Mam nadzieję, że również tyle km zrobie. Tamte się zużyły i wyząbkowały.
Szerokości!!

Przednia tkc 70 też się wyząbkuje. Dość szybko. Z zalet- na deszczu są mega stabilne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |