Skocz do zawartości

Zdjęcie

VFR 1200 vs BMW K 1300 S

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ks-rider

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Forumowicze
  • 9843 postów
  • Na FM od: 13 listopad 2006
  • Motocykl:nie stac mnie

Napisano wto, 13 lis 2018 - 21:30

Smuteczek ... nieomylny ks nie odróżnia zzry od gtra :(
Jesteś forumowym odpowiednikiem radia Erewań.

Widzisz chlopcze, gdybym traktowal cie serio, to moze zadal bym sobie wiecej trudu aby wiecej na ten temat znalsésc, wybacz ale byle jakim pajacem ktory jeszcze porodem smierdzi nie bede sie przejmowal  :icon_mrgreen:

Mozesz odpowiedzec ale zaraz i tak ladujesz na mojej liscie trolli wiec siory, twoje wypociny nie beda wyswietlane !  :icon_mrgreen:

:crossy:

#82 filipr

ADEPT MOTOCYKLIZMU - szorujący kolanami

• Forumowicze
  • 2865 postów
  • Na FM od: 10 czerwiec 2008
  • Motocykl:Yamaha R6

Napisano czw, 15 lis 2018 - 19:32

A tak mi się przypomniało, że taką fotkę a propos za krótkich nóżek widziałem.

Pozdr.
F.

Załączone pliki

#83 de_Palma

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Forumowicze
  • 94 postów
  • Na FM od: 05 kwiecień 2010
  • Motocykl:VFR1200F, VFR400R

Napisano wto, 20 lis 2018 - 21:28

ffe255ec95db5610med.jpg

Fajna sztuka, gratulacje!
Sprzedałem w sierpniu podobną po 8 latach i 80kkm przejechanych. Wstałem którejś soboty rano i stwierdziłem ze czas na zmiany.
Sprzedała się od ręki, a teraz nie mogę dopasować do siebie zadnego nowego sprzęta.

#84 ks-rider

• Forumowicze
  • 9843 postów

Napisano wto, 20 lis 2018 - 21:32

Fajna sztuka, gratulacje!
Sprzedałem w sierpniu podobną po 8 latach i 80kkm przejechanych. Wstałem którejś soboty rano i stwierdziłem ze czas na zmiany.
Sprzedała się od ręki, a teraz nie mogę dopasować do siebie zadnego nowego sprzęta.

To kup taka sama, tylko mlodsiejsza  :icon_mrgreen:

#85 de_Palma

• Forumowicze
  • 94 postów

Napisano wto, 20 lis 2018 - 23:50

Zmiana jednak dalej mi potrzebna, a w ogóle segment sport-tourerow wymiera.
Superduke GT nie pasi mi wygląd, K1600GT za ciężki na codzień, Kawa H2 SX prezentuje się obłędnie, ale 100tysi to przesada i nie ma dealera Kawasaki we Wrocku.
Poszedłem wiec w testowanie turystykow: Africa Twin Adv Sport - za bardzo off, Multi - pozycja nie taka, kolana mi się nie mieszczą, KTM1290S - zajebisty, ale w mieście grzeje od silnika w narządy tak, ze nie idzie wytrzymać.
W końcu jednak chcialem wziąć tego KTMa, to mi powiedzieli ze odbiór w kwietniu i od soboty nie mogę się doczekać oferty.
Dealerzy tez są dziwni, stwierdzam po kilku miesiącach chodzenia za tym. BMW ma totalnie w dupie, KTM rozkłada ręce i tez ma w dupie. Ducati coś tam próbuje oferować. Tylko w Hondzie ludziom zależy. Przynajmniej we Wrocku.

#86 ks-rider

• Forumowicze
  • 9843 postów

Napisano śro, 21 lis 2018 - 08:47

Zmiana jednak dalej mi potrzebna, a w ogóle segment sport-tourerow wymiera.
Superduke GT nie pasi mi wygląd, K1600GT za ciężki na codzień, Kawa H2 SX prezentuje się obłędnie, ale 100tysi to przesada i nie ma dealera Kawasaki we Wrocku.
Poszedłem wiec w testowanie turystykow: Africa Twin Adv Sport - za bardzo off, Multi - pozycja nie taka, kolana mi się nie mieszczą, KTM1290S - zajebisty, ale w mieście grzeje od silnika w narządy tak, ze nie idzie wytrzymać.
W końcu jednak chcialem wziąć tego KTMa, to mi powiedzieli ze odbiór w kwietniu i od soboty nie mogę się doczekać oferty.
Dealerzy tez są dziwni, stwierdzam po kilku  .chodzenia za tym. BMW ma totalnie w dupie, KTM rozkłada ręce i tez ma w dupie. Ducati coś tam próbuje oferować. Tylko w Hondzie ludziom zależy. Przynajmniej we Wrocku.

Prawda jest taka, ze jezeli zamawiasz nofke, to niestety musisz uzbroic sie w cierpliwosc, chyba, ze jedsziesz do suzego handlarza a ten z regoly makilka sztuk, przynajmniej u mnie   Jezeli niema, to niestety oczekiwania. Wszystko zalezy od tego czybedzieszlo od generalnego nacjonalnego importera, europekskiego generalnego inportera czy z fabryki - najdluzsza opcja.

Z pustego i Salomon nie naleje! :icon_mrgreen:

#87 de_Palma

• Forumowicze
  • 94 postów

Napisano sob, 24 lis 2018 - 11:11

Oglądał ktoś może nowe Kawasaki Ninja H2 SE/SX?
Widziałem tylko film na YT i ksztalty, wyposażenie, oddawanie mocy wyglada kozacko

#88 Tommo

MOTONITA - leżący na baku

• Forumowicze
  • 1426 postów
  • Na FM od: 05 luty 2009
  • Motocykl:Z1000SX Tourer, VS1400

Napisano sob, 24 lis 2018 - 12:18

Oglądał ktoś może nowe Kawasaki Ninja H2 SE/SX?
Widziałem tylko film na YT i ksztalty, wyposażenie, oddawanie mocy wyglada kozacko

Stoi w moim ;)  salonie w Tarnobrzegu jeden. Też mam na niego ochotę. Jak dealer znajdzie klienta na mojego, to go zabiorę. Jest kosmiczny...

Audi Sport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |