Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze winkle w okolicy...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 przemek96

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2681 postów
  • Na FM od: 30 maj 2008
  • Motocykl:Heretyk Buła i Gruz

Napisano pon, 07 cze 2010 - 16:46

Ogólnie te okolice są super co podałeś (Piotrek). Fajny nowy asfalt jest na przełęcz przed Loucną n.Desnou. Tak samo koło Cervenej Vody . Ale niektórym nie przegadasz wolą okolice ...
P.S Dużo Was tam jedzie ?

#22 OLOSUZUKI

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 57 postów
  • Na FM od: 25 czerwiec 2009
  • Motocykl:Suzuki RF 600/Gsx-r 600

Napisano pon, 07 cze 2010 - 19:20

najlepsze to jest zapierdalanie do kostowa hahhaaha THE BEST

#23 Piotrek

MOTONITA - głaszczący manetkę

• Forumowicze
  • 1676 postów
  • Na FM od: 14 kwiecień 2006
  • Motocykl:Honda CB Seven Fifty

Napisano pon, 07 cze 2010 - 20:16

4-5 maszyn.

#24 vpower

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

• H-D
  • 1136 postów
  • Na FM od: 06 styczeń 2003
  • Motocykl:HD Road King Custom

Napisano śro, 09 cze 2010 - 13:27

Cytat(Piotrek @ 07.06.2010 - 17:14) Wyświetl post

No tak jest i dla tego po sesji wybieram się ze znajomymi w pepiki, Jesenik - Sumperk - Lądek Zdrój - Kłodzko - Kluczbork, z tego co widziałem na google maps, to przy samej granicy są bardzo fajne agrafki smile.gif, no i cała trasa w Czechach jest uznawana za dobrą do winklowania.

np tu: KLIK

My tam czasami w ramach niedzielnego wypadu na obiad jezdzimy. Dobre zarcie na Krizowym Wyrhu czy jak to sie tam po ichniemu pisze. Traska na Pradziada tez jest ekstra.
W czechah jest fajnie tym bardziej ze do granicy to zadna trasa - troche ponad 100km. W sam raz na pol dnia jezdzenia. Bywaly czasy ze sie jezdzilo do Vrutkow na slowacji do knajpy HD na obiad i spowrotem. Ale co ja Wam bede pisal - jak ktos nie chce jezdzic wokolo komina to zawsze cos wymysli.
Jak chcecie winkle pojedzcie do austrii w alpy a widoki takie, ze tam nikt zapindalac nie chce.

Cytat(przemek96 @ 07.06.2010 - 18:46) Wyświetl post

Ale niektórym nie przegadasz wolą okolice ...

No bo lecac w trase nie ma lansu tylko jazda. Co innego laski we wsiach kolo Kluczborka poprzeganiac...
Niektorzy najdluzsze trasy robia do najblizszej knajpy lub disco.... No ale coz - sa i tacy posiadacze moto bo motocyklistami ich trudno nazwac.smile.gif
AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

#25 OLOSUZUKI

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 57 postów

Napisano śro, 09 cze 2010 - 17:54

Cytat(vpower @ 09.06.2010 - 15:27) Wyświetl post

No bo lecac w trase nie ma lansu tylko jazda. Co innego laski we wsiach kolo Kluczborka poprzeganiac...
Niektorzy najdluzsze trasy robia do najblizszej knajpy lub disco.... No ale coz - sa i tacy posiadacze moto bo motocyklistami ich trudno nazwac.smile.gif

Wolisz jazde turystyczną,spoko szanuje to...,zrozum ze nie krecą mnie długie trasy,jak jeździleś kiedyś sportem to byś wiedział ze jazda przy 90-100 cały czas to meka,od tego są inne motocykle...
Polatał bym sobie z checią na torze,moja wina że mamy jeden w całym kraju?,choć i tak na dzień dzisiejszy mnie nie stać na wyjazdy na tor...

ps.
Nie uczeszczam na disco i nie latam na moto do knajp oraz nie mam w zwyczaju smigać po wsiach bo sa duże dziury...

#26 przemek96

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• Forumowicze
  • 2681 postów
  • Na FM od: 30 maj 2008
  • Motocykl:Heretyk Buła i Gruz

Napisano śro, 09 cze 2010 - 18:27

Olo nie spinaj się icon_razz.gif 100 nie musisz jechać, możesz 160, ale w pepikach są drogie mandaty icon_evil.gif ( z tego co widziałem nawet na sportach jadą przez wioski przepisowo ) Z resztą skąd wiesz że vpower piszę o Tobie - nie musisz się tłumaczyć icon_mrgreen.gif

#27 OLOSUZUKI

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 57 postów

Napisano śro, 09 cze 2010 - 20:13

Nie wnikam w to...
Dyskusja jakby odbiega od tematu.
Admin-Kosz cool.gif

#28 adziami

CZYTACZ

• Forumowicze
  • 0 postów
  • Na FM od: 08 lipiec 2012
  • Motocykl:pc41

Napisano wto, 25 wrz 2012 - 20:26

dobre winkle na dosłowną godzinę polecam trasę kędzierzyn-krapkowice-opole. Ale pradziad niczego sobie :) chyba że stemperk-bruntal :)

#29 ptyś

• H-D
  • 53 postów
  • Na FM od: 23 maj 2006
  • Motocykl:Road King,Electra

Napisano pią, 23 maj 2014 - 21:17

Cytat(Piotrek @ 07.06.2010 - 17:14) Wyświetl post

No tak jest i dla tego po sesji wybieram się ze znajomymi w pepiki, Jesenik - Sumperk - Lądek Zdrój - Kłodzko - Kluczbork, z tego co widziałem na google maps, to przy samej granicy są bardzo fajne agrafki smile.gif, no i cała trasa w Czechach jest uznawana za dobrą do winklowania.

np tu: KLIK

My tam czasami w ramach niedzielnego wypadu na obiad jezdzimy. Dobre zarcie na Krizowym Wyrhu czy jak to sie tam po ichniemu pisze. Traska na Pradziada tez jest ekstra.
W czechah jest fajnie tym bardziej ze do granicy to zadna trasa - troche ponad 100km. W sam raz na pol dnia jezdzenia. Bywaly czasy ze sie jezdzilo do Vrutkow na slowacji do knajpy HD na obiad i spowrotem. Ale co ja Wam bede pisal - jak ktos nie chce jezdzic wokolo komina to zawsze cos wymysli.
Jak chcecie winkle pojedzcie do austrii w alpy a widoki takie, ze tam nikt zapindalac nie chce.

Cytat(przemek96 @ 07.06.2010 - 18:46) Wyświetl post

Ale niektórym nie przegadasz wolą okolice ...

" Vrutkow na slowacji do knajpy HD " - jakieś szczegóły może  ?

#30 RYCHU79

• Forumowicze
  • 51 postów
  • Na FM od: 16 marzec 2013
  • Motocykl:SUZUKI BANDIT 1250S

Napisano nie, 02 kwi 2017 - 14:48

Byłem dzisiaj więc sie pochwale.Otworzyli drugą strone Cervonochorskiego Sedla niedaleko Jesennika  kierunek Sumperk.Kiedyś naszpikowana zakretami ale wąska i dziurawa.Teraz wyglada tak że ludzie bedą robić po 200 km w jedną strone żeby tam polatać.POLECAM W 100%

Użytkownik RYCHU79 edytował ten post nie, 02 kwi 2017 - 15:03

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |