Skocz do zawartości

Zdjęcie

Evo czy Twin Cam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
368 odpowiedzi w tym temacie

#361 Robert J.

MOTONITA - miejski lanser

• H-D
  • 1057 postów
  • Na FM od: 06 maj 2012
  • Motocykl:MOTO GUZZI CA, FLSTS

Napisano pon, 04 gru 2017 - 15:51

Dales linki do kogos kto handluje HD, nie chce negowac jego dobrej woli sprzedajacego ale...Najpierw zorientuj sie ile taka maszyna kosztuje w US bo ja nie widzialem w US jezdnego Road Kinga ponizej 5000 $ i to sa te z przebiegami nieraz rzedu 50 70 tys mil i w srednim stanie, ladne bezwypadkowe i z przebiegami powiedzmy rzedu 10-30 pare tys mil stoja tu 6000 $ i w gore od wlascicieli bo komis sprzedaje drozej. Za 30000 PLN jestes w stanie sobie sam sprowadzic motocykl bezwypadkowy z rozsadnym przebiegiem, ale nie do handlu jak te z ogloszenia, nie wiem nie widzialem ich i nie chce komus robic kupe, ale na zdrowy rozum nikt nie robi tego charytatywnie, jak nie przytuli 10 tys PLN  lub wiecej to nie tknie takie maszyny. czyli te maszynki w komisach z cenami kolo 30 000 PLN sa tu kupowane za 2-3 gora 4 tys $ Za 2-3 tys $ to sa wszystko maszyny powypadkowe.

Nie namawiam ale masz czas kup albo od prywatnej osoby w PL co sprowadzila dla siebie z US HD albo kup sam na ebayu, nikt cie tam nie oszuka to nie Allegro i PL, moze nie zaznaczy jakiejs ryski w ogloszeniu ale nic wiecej, mozesz mi wierzyc bo takich maszyn kupilem wiele bez ogladania i nigdy sie nie nacialem jak i moi znajomi.

Tu masz pierwszy z brzegu Road King w dobrym stanie i kolo szostki za niego wezmie, moze to bedzie 5,5 moze 6 kola $, do tego dolicz transport i podatki i wyjdzie kolo 30 000 PLN

https://www.ebay.com...NFaA0g6&vxp=mtr

Ten z ogloszenia to przyklad, nie musi byc taki ale cos w ten desen, a czy to bedzie TC z pierwszych lat produkcji czy EVO to az tak bardzo bym na to nie zwracal uwagi. Jednym i drugim bedziesz sie cieszyl jak dziecko i o to wlasnie chodzi.

Tu masz bezwypadkowy https://www.ebay.com...7haHkhS&vxp=mtr z przebiegiem 220 tys km i takie maszynki tez trafiaja do PL po czym korekta licznika na np 39 tys mil i zostaje sprzedany za te 30 klockow, jednak wiekszosc to powypadkowe maszyny na nich maja najwiecej. 

Ten pierwszy z ogloszenia Road King to moglbym nawet luknac, Yorba Linda jest godzine drogi od mojego domu, przemysl.

Ja ci ze swojej strony dodam ze jesli mialbym szukac HD to z przedzialu lat 1996 do 2002, dalej to stan cena i kolor.

-PAXP-deijE.gif

#362 Artur-77

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 7 postów
  • Na FM od: 23 listopad 2017

Napisano pon, 04 gru 2017 - 18:26

Hej Robert. Cały czas mam w pamięci Twoją propozycję i ebaya też przeglądam. Te ogłoszenia też już widziałem 😁 Jednak jak Mówisz mam jeszcze sporo czasu bo skarbonka tylko w połowie pełna więc prawdziwe poszukiwania zacznę pewnie pod koniec przyszłego sezonu. Jednak fakt że lepiej będzie szukać prywatnych ogłoszeń czy tu czy za wielką wodą.
Teraz po prostu próbuje się z Waszą pomocą wgryźć w temat. Było by dobrze wiedzieć na jakie poprawki trzeba się nastawić żeby Evo nie zrobiło jakiejś niespodzianki albo co zaliczyć na plus przy oglądaniu sprzęta. Hehe a że będę się cieszył jak dzieciak to 100% pewniak 😉

#363 FIS

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 903 postów
  • Na FM od: 29 maj 2012

Napisano wto, 05 gru 2017 - 07:51

Ja ci ze swojej strony dodam ze jesli mialbym szukac HD to z przedzialu lat 1996 do 2002, dalej to stan cena i kolor.

He, he czyli na Timkenie.... :) 

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia''

#364 marek hd

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

• H-D
  • 188 postów
  • Na FM od: 29 wrzesień 2013
  • Motocykl:sport 1200 xl

Napisano wto, 05 gru 2017 - 08:46

czyli chodzi o lozyska??? :)

#365 FIS

KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

• Forumowicze
  • 903 postów
  • Na FM od: 29 maj 2012

Napisano wto, 05 gru 2017 - 21:03

Tak. Timken podpierał wał HD do 2002 roku.. od bodajże 1936 r...

I do dzis juz tego nie robi...

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia''

#366 Robert J.

• H-D
  • 1057 postów

Napisano wto, 05 gru 2017 - 22:34

Take.

Gdyby ktos szukal FLSTC to moj kolega z pracy sprzedaje, Jim ma go of nowosci czyli 98, maszyna jest w idelnym stanie za 6$ kola oddda
http://www.autofairo...at=254&de=19479

Dodam ze Jim ma 80+ I maszyna nie widziala deszczu, predkosci wiekszej od 55 mph it'd. Sprzet pewny na lata.
-PAXP-deijE.gif

#367 buba1340

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

• Forumowicze
  • 103 postów
  • Na FM od: 28 sierpień 2012
  • Motocykl:kilka

Napisano śro, 06 gru 2017 - 00:26

Ładny ten heretyk od Roberta, u nas wyjdzie 30-33 tys zł, warto

Kila miesięcy poszedłem w tym samym kierunku http://usedmotorbike...ge-softail.html

, będzie u mnie w garażu za kilka dni :-)

pzdr Piotrek

Tak na szybko to do sprzedania idzie fajny Fat Boy '97, ponad 30K mil, cena 28 kzł. Miał być mój, ale nie będzie :-)

Załączone pliki

#368 Robert J.

• H-D
  • 1057 postów

Napisano śro, 06 gru 2017 - 14:00

Ładny ten heretyk od Roberta, u nas wyjdzie 30-33 tys zł, warto

Harley jest naprawde wart, znam to moto i wlasciciela, zmiana oleju co rok, w tym roku sam odprowadzalem do dealera jego maszyne na przeglad i zmiane oleju we wszystkich dziurach a mial zrobione 300 mil od poprzedniej wymiany. Moto jest sprawdzone przez dealera i gotowe do jazdy.

-PAXP-deijE.gif

#369 stiv10

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 50 postów
  • Na FM od: 07 wrzesień 2011
  • Motocykl:HONDA SHADOW VT 750 C

Napisano czw, 07 gru 2017 - 12:08

a ja właśnie zanabyłem drogą kupna. Dzisiaj będzie u mnie w garażu :)

Załączony plik  DSC_0240.JPG   125,29 KB   16 Ilość pobrań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 Forumowiczów, 2 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |